מצלמות אבטחה

התקנה של מצלמות אבטחה בעסק או בבית היא אחת המשימות החשובות בדרך להגן על היקר לך מכל. היום המצלמות זמינות יותר משהיו אי פעם ועם זאת, חשוב לדעת כיצד לבצע את ההתקנה בצורה הנכונה. המידע הרב שיכול להיות שהגיע לידייך יכול לתרום לקבלת ההחלטות שלך אך יכול גם להיות מבלבל ולא תמיד מסודר וברור.

https://www.youtube.com/watch?v=8zY8avpYF44

את המדריך המלא על מצלמות אבטחה יצרנו כדי לעזור לך לבצע את בחירות האבטחה הנכונות ביותר עבורך. ריכזנו את המידע הרלוונטי על מצלמות לעסק ולבית, פירטנו כיצד עובד תהליך בחירת המצלמה לכל מבנה, על ההבדלים בין המצלמות השונות. ציינו את כל האתגרים בהפעלת המצלמות והסכנות שחבויות בהן ולבסוף התרכזנו במידע שיעזור לך לבחור את אנשי המקצוע המתאימים לעמוד לרשותך. כל המידע הנחוץ לך נמצא כאן במדריך המלא.

מצלמות אבטחה לעסק

העסק שלך צריך להיות מוגן, גם אם נדמה לך שאף אחד לא מנסה לפגוע בו. אין זה משנה אם העסק גדול או קטן, פריצה אליו או פגיעה בתוכו, יכולה להיות פגיעה אישית בך. מצלמות או מצלמת אבטחה יוכלו להגן עליך. הן יכולות להיות מחוברות לחברת השמירה והן יכולות לשדר באופן ישיר. המצלמות יכולות להיות בולטות כך שגם פורצים וגם אנשים שיכנסו לתוכו יבינו כי המקום מוגן והן יכולות להיות נסתרות אם לדעתך יש סיבה לכך.

המצלמות אשר ישמשו את העסק יהיו פעמים רבות שונות מאלו שיתאימו לבית או לבית חכם וזאת בשל השוני של המבנה, המיקום ואופי הפעילות במקום. לכן, חשוב מאד להתייעץ מראש גם עם חברה המתמחה בתחום וגם עם חברת הביטוח כדי לקבל החלטה איזה פתרון הוא הנכון ביותר עבורך ועבור העסק.

https://www.youtube.com/watch?v=vxJDcSjgUkw

מצלמות אבטחה לבית

הבית שלך הוא המקום החשוב ביותר עבורך. כניסה של גורמים לא מורשים תפגע בפרטיות שלך ובאנשים הקרובים אליך. הבחירה להתקין מצלמות לצורך אבטחת המבנה, במפנים ומבחוץ, היא בחירה טבעית. המצלמות יכולות להיות מוצבות מחוץ לבית מתוך מטרה להרחיק גורמים זרים. הן יכולות להיות מחוברות למוקד אבטחה ולהתריע ברגע שגורם לא מורשה מנסה להיכנס אל השטח או הבית שלך.

המצלמות יכולות לצלם את הבית עצמו. במקרה ויש לך ילד שנמצא בבית עם מטפל או מבוגר שזוכה לטיפול וכן אנשי מקצוע שמבצעים שירותים שונים, המצלמה תוכל להגן עליך. פעמים רבות המצלמה תהיה נסתרת וזאת כדי למנוע מהגורמים השונים להתנהג שלא בטבעיות בנוכחותה ולפגוע ביקר לך מכל במקומות נסתרים. על אף שניתן למצוא מצלמות לרכישה עצמית, עדיף להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום כך שתעזור לך לבחור את המערכת המתאימה ביותר לצורך שלך.

בחירת מצלמות אבטחה – שלב אחר שלב

לבחירת המצלמות יש חשיבות רבה. הן צריכות להיות שימושיות ולענות על הדרישות של הבית והסכנות שיכולות להיות בתוכו ומחוצה לו. כדי לעזור לך לבחור את המצלמה הנכונה או את המצלמות, ריכזנו את השלבים אשר יהיה עליך לעבור בדרך.

שלב ראשון – הבנת הצורך

בתחילה חשוב להבין מהו הצורך שלך. לא כל מקום דומה ולא כולנו זהים. כל אחד רוצה להתקין מצלמת אבטחה מסיבות שונות. לכן, בתחילה יש להגדיר את הבקשות האישיות שלך ולזכור כי אין דרישה מוגזמת. באפשרותך לבחור מצלמות אשר יצלמו את החלק החיצוני של המבנה או הפנימי או שניהם.

באפשרותך לצלם בלילה וביום וכן להתקין מצלמות שיהוו חלק ממערך האבטחה וישדרו לגורם חיצוני (או אליך) ברגע שיש תנועה במקום. ההחלטה שלך צריכה להיות כיצד להגן על המקום ועל אילו אזורים. חברה מקצועית אשר מכירה את האמצעים הקיימים בשוק תוכל להציע לך את המצלמות המתאימות ביותר לדרישות שיוגדרו על ידך.

שלב שני – בדיקת המבנה

מצד אחד יש לדרישות שלך משמעות רבה. מצד שני, יכול להיות שישנם אתגרים מבניים שלא שמת לב אליהם. לכן, לפני בחירת המצלמות המתאימות למבנה ולמשימה, יש לבדוק מה קורה במקום ובינו לבין הסביבה. ישנם הבדלים בין צילומים המתבצעים במקומות חשוכים לאלו שמוארים, בין בתים ברחוב הומה לרחובות שקטים.

הבדיקה של המבנה היא חלק בלתי נפרד מתהליך ההגנה עליך. חברה מקצועית תוכל לבחון בקפידה את כל המקומות שעלולים "להזמין" פורצים לתת לך מענה נקודתי לכל מקום. המטרה היא להתקין מצלמות שיוכלו לשמור עליך ועל היקרים לך מכל ולשם כך יש להבין כי המבנה שלך שונה מכל מבנה אחר ולכן דורש מענה ספציפי שנכון לו.

שלב שלישי – בחינת האפשרויות מבחינה כלכלית

את התקציב לרכישת והתקנת המצלמות אפשר לקבוע עוד לפני שיוצאים לדרך עם הפרויקט. עם זאת, בשלב זה, לאחר שברור מהן הדרישות שלך וכיצד נראה המבנה, אפשר לבחון את המערכות המתאימות. היום ישנן שלל חברות אשר מייצרות מצלמות והן שונות אלו מאלו במגוון פרמטרים.

יש להסתכל על המצלמות השונות ולמעשה לבנות את הצעת המחיר כך שהיא תתאים לכל הדרישות ושהמצלמות עצמן ישמשו אותך לאורך שנים. מצלמות טובות יוכלו לצלם גם בחוץ, כשגשום וכשיש שמש. רק תכנון נכון של התקנה של מצלמות אבטחה ובחירה במצלמות מתאימות יובילו לשנים של שביעות רצון.

שלב רביעי – התקנה

ההתקנה תתבצע על ידי חברה מקצועית ועל ידי בעל מקצוע שמוסמך לעבוד עם מערכת החשמל. כיוון שיש לחבר את המצלמה או המצלמות בצורה קבועה לחשמל ולא לשקע פנוי, יש לדאוג לכך שרק מישהו שמחזיק בתעודה שמעידה על כך שעבר הסמכה, יבצע את העבודה. התקנה לא מקצועית עלולה לגרום לקצר ולפגיעה בחומרה עצמה.

https://www.youtube.com/watch?v=egnQWQgyuMI

כל מצלמה צריכה להיות מותקנת במקום שיגן עליה מפני גשם ושמש ישירה. אם היא מיועדת למקום חשוף, יש ליצור לה את ההגנה המתאימה. כמו כן, יש לשים לב כי כל פרט יחובר בצורה הנכונה, אחרת המצלמה עצמה תתקלקל או תהיה חשופה לתקלות ואלו יופיעו תוך זמן קצר. ההתקנה היא חלק בלתי נפרד מהבחירה להגן ולשמור על עצמך ועל היקר לך מכל.

שלב חמישי – תפעול המצלמות

לאחר שישנה במקום מערכת של מצלמות זה הזמן להפעיל אותן. חברה מקצועית שתעמוד לצידך, תעביר לך הדרכה מסודרת ותעזור לך במתן מענה על כל שאלה. כאשר החברה עוזרת לך בבחירת הציוד ובביצוע ההתקנה, היא גם תספק אחריות ובמידה ויהיה צורך להפעיל אותה, יהיה לך למי לפנות.

במידה ויהיו שינויים באזור או שהצורך שלך ישתנה, מכל סיבה שהיא, החברה תוכל לבחון אם ניתן לשנות את מיקומי המצלמות כך שהן יקלטו את החלל טוב יותר או האם יש צורך להוסיף מצלמות. אמנם בשלב זה כבר יש לך מערכת משלך, אך יכול להיות שיהיו לך שאלות ותמיד ניתן להפנות אותן לחברה שליוותה אותך מתחילת הדרך.

ההבדלים בין מצלמות האבטחה השונות

ישנן שלל מצלמות בשוק והשפע הקיים יכול להיות לא פעם מבלבל. כדי להצליח לבחור מבין הדגמים והחברות השונות יש להבין קודם כל מהם ההבדלים בין המצלמות. לאחר הבנת ההבדלים אפשר לסנן את המצלמות ולבחור מבין אלו שיכולות לענות על הצרכים של הבית או המבנה שלך.

המצלמות נבדלות אחת מהשנייה באופן השידור שלהן. בעבר המצלמות היו מקליטות על קלטת של ממש או כרטיס זיכרון. היום עדיין אפשר למצוא מצלמות אשר מקליטות על כרטיס הזיכרון, אך הרוב יעדיפו בשיטה היעילה יותר, העלאת התוכן לענן מאובטח או שידור ישיר או שילוב של השניים. ברגע שהמצלמה מעבירה את המידע לכרטיס זיכרון, יש לגשת אליו כדי לשלוף אותו וגם פורצים יכולים לשלוף את הכרטיס. לעומת זאת, אם המידע מגיע לענן, ניתן לגשת אליו כל הזמן והוא מאובטח.

המצלמות נבדלות זו מזו גם באיכות הצילום. זוהי נקודה משמעותית ויותר מכפי שהיא חשובה, חשוב להתאים בין הצורך לבין היכולות של המצלמה. יכול להיות שמצאת מצלמה אשר יכולה לצלם באיכות גבוהה מאד, גם ממרחק רב, אך המצלמה בעצם אמורה לקלוט רק מטרים ספורים קדימה. בבדיקת האיכות של המצלמה יש לבחון מה היא יכולה לקלוט ובאיזו איכות היא תשדר את התמונה.

חלק מהמצלמות אמורות להיות בולטות לעין. אפשר למצוא אותן בחוץ, בכניסה לבתים, בלובי, לאורך מפעלים ומקומות שצריכים מסיבות שונות להיות מוגנים. חלק מהמצלמות אמורות להיות נסתרות, כמו אלו אשר מצלמות בתוך הבית כדי לעקוב אחר מטפלים שנמצאים בו. לא כל מצלמה תוכל לתת את אותה תוצאה וחשוב להתאים בין הצורך לבין היכולות של המצלמות עצמן.

נקודה נוספת שיכולה להיות חשובה בבחינת המצלמות השונות היא הצורה שלהן. מצלמות בצורת גליל יתאימו לחוץ והן מכוונות למקום מסוים. פורצים יוכלו לדעת לאיזה כיוון המצלמה מכוונת, אך לא ידעו כמה שטח היא באמת מכסה. לעתים יהיה צורך ביותר מאשר מצלמה אחת כדי ליצור את ההגנה הרצויה, אך מצלמות אלו יכולות לתת מענה מקצועי. מצלמה אחרת תהיה מצלמת הכיפה שגם יכולה להתאים לחוץ וגם קשה לדעת לאן היא מכוונת. כל אחת יכולה להיות טובה, כל עוד היא מותאמת לצורך שלך.

https://www.youtube.com/watch?v=6o557h27TSs

הגנה על המצלמה

התקנת מצלמות אבטחה תתבצע מתוך מטרה להגן עליך. כדי שכך יהיה, עליך להבין גם את הסכנות שבצילום ולדעת כיצד נכון להגן על המצלמות ועל המידע הנאסף. בחלק זה אספנו עבורך את רשימת המפגעים וכיצד ניתן לטפל בהם:

גשם ושמש

מצלמות אבטחה אשר חשופות לגשם ולשמש לא תמיד יגיבו בצורה הרצויה. השמש עלולה לפגוע במכשיר וביכולת הצילום. הגשם עלול לפגוע במרכיבים פנימיים של המצלמה ובחיבור החשמלי. הדרך למנוע מאלו לפגוע במצלמה הוא ליצור הגנה פיזית מתאימה ולהתקין את המצלמות במקצועיות ללא כל חשיפה של חלקים לגשם. מתקין מקצועי יציע אמצעי הגנה מתאימים כך שהמצלמות יוכלו לעבוד לאורך שנים.

מערכת אזעקה דיגיטלית - ענן

פריצה למידע

בעולם הסייבר עובדים רבות על הגנה על המידע. אין כל ספק כי זוהי נקודת חולשה והיא באה לידי ביטוי בבחירת מערכת לא נכונה או חיבור לא נכון לרשת. במידה ובחרת במצלמה ששומרת את המידע, עליך לוודא כי מדובר על ענן מאובטח ולקבל את כל הפרטים על רמת האבטחה. במידה והמצלמה משדרת אליך את המידע, יש לוודא כי המידע סגור וכי המתקין מתמחה ומבין בדרישות האבטחה הגבוהות ביותר.

גורמים פוגעניים

פורצים יכולים לנסות להיכנס אל המבנה שלך ובאותה מידה לנסות לפגוע במצלמה ולאחר מכן להיכנס למקום. זהו לא מצב נדיר ויש לצפות אותו מראש. יש לתכנן את ההתקנה של המצלמות כך שיהיה קשה להגיע אליהן ובמקביל לבחור במצלמות שיוצרות התרעה ברגע שישנו גורם שעלול לאיים על המקום. תכנון נכון של האבטחה יביא בחשבון את כל הגורמים הפוגעים ויוביל למערכת שמשמשת אותך כל יום, לאורך כל היום ובלי לפגוע באף אחד.

היתרונות של התקנה מקצועית של המצלמות

כל אחד ואחת יכולים לקנות היום מצלמות, אפילו בלי לצאת מהבית. השאלה שצריכה לעלות אצלך היא לא האם ניתן לקנות מצלמה לבד אלא מהי הדרך הנכונה לבצע את הרכישה וההתקנה. על מנת להבין את ההבדלים בין מה שניתן לעשות לבד להתקנה מקצועית, יש להבין את היתרונות שמביא איתו המתקין לכל עבודה:

יתרון ראשון – בחירה נכונה של החומרה

התפקיד של המתקין הוא להבין את הצורך שלך, של המקום ולהתאים עבורך את המצלמות הנכונות ביותר. המתקין יוכל להתאים בין הדרישות שלך לבין המצלמות הרבות שקיימות בשוק ולהמליץ לך על המצלמות המתאימות. כמו כן, הוא יוכל לעמו במסגרת התקציב שלך ולעזור לך לבחור בפתרונות שישמשו אותך ביעילות לטווח הארוך.

בית חכם אלחוטי דיגיטלי

הבחירה בחומרה המתאימה תבטיח לך פעילות מתאימה והגנה מושלמת. בחירה מתוך האפשרויות השונות שפזורות באינטרנט עלולה להיות מאכזבת כיוון שלא כל מצלמה מתאימה לכל צורך. באפשרותך לפנות למתקין, להיפגש, להתייעץ וליהנות רק ממצלמות איכותיות שמתאימות לתקציב שלך.

יתרון שני – התקנה נכונה

ההתקנה של המצלמה צריכה להתבצע על פי ההוראות, תוך הקפדה על שמירה של המצלמה ושל מערכת החשמל. למעט מצלמות ספציפיות אשר משמשות לצילומים בתוך הבית ושיכולות להתחבר לשקע, רוב המצלמות דורשות נקודת חשמל עצמאית. במיוחד כאשר ההתקנה מתבצעת מחוץ לבית, יש לשים לב לחיבור חשמל נכון ואם העבודה מתבצעת בגובה, להקפיד על כללי הבטיחות.

מתקין מקצועי מביא איתו את ההבנה והידע הנדרשים בתחום. הוא צריך להחזיק בהסמכה לעסוק במערכת החשמל ואם העבודה מתבצעת בגובה הוא חייב להיות בעל הכשרה מתאימה לטפס. כמו כן, עליו להבין את המרכיבים השונים של החומרה ולהתקין את המצלמה במקום ובדרך שתאפשר לה לפעול לאורך שנים רבות, ברצף וללא כל מפגע.

יתרון שלישי – סיוע בתפעול ומתן אחריות

לאחר סיום ההתקנה יהיה עליך להפעיל את המערכת שלך ולצפות בשידורים, על פי הצורך. יכול להיות שיהיו לך שאלות הנוגעות לאופן ההפעלה, כיצד לראות את הצילומים ואחרות. כל השאלות הללו יכולות לקבל מענה והמתקין ישמח לעזור לך. על המתקין להסביר לך כיצד להפעיל את המצלמות ולענות על שאלות נקודתיות, אם יהיו לך במהלך החודשים שלאחר ההתקנה.

כמו כן, מתקין מקצועי יעמוד לרשותך עם אחריות מלאה לעבודה שהוא ביצע. עליך לבקש מראש לשמוע על האחריות ולדעת מה היא כוללת ולקבל בכתב את כל הפרטים. מתקין שמגיע מחברה מקצועית ומנוסה יעמוד לרשותך בשאלות ובבעיות שיכול להיות שיצוצו. יש לציין כי כאשר ההתקנה מקצועית בדרך כלל אין כל בעיה, אך לפעמים יש צורך בעזרה וזו הסיבה שחשוב שתעמוד לרשותך חברה רצינית.

לבחור בחברה הנכונה שתעמוד לצידך

בשלב זה בוודאי ברור לך כי חשוב לפנות למתקין מקצועי שיבצע את ההתקנה ושיעזור לך לבחור את המצלמות הנכונות עבור המבנה, התקציב והדרישות האישיות שלך. המתקין לא חייב לעמוד בפני עצמו. הוא יכול להיות מטעם חברה אשר תספק לך גב ואחריות מקצועית, ללא קשר להחלטות האישיות שלו, האם להמשיך או להפסיק את עבודתו.

חברת Titmateg מכירה היטב את התחום. החברה עומדת לרשותך ותשמח לעזור לך לאורך כל הדרך, משלב ההתלבטות, לאורך קבלת ההחלטות הנכונות ועד לסיום ההתקנה. החברה תספק לך מצלמות אבטחה איכותיות, במחיר הגון ותעניק לך אחריות מלאה גם לאחר שהעבודה תסתיים. כל שעליך לעשות כדי ליהנות מהגנה מלאה הוא ליצור קשר.

מצלמת אבטחה ללא חשמל

בכל מקום: מצלמת אבטחה ללא חשמל

טכנולוגיית ה-WIFI היא הטכנולוגיה המובילה כיום בימינו. הטכנולוגיה האלחוטית נמצאת כיום בשיא התנופה והיא ממומשת כמעט בכל תחום בחיינו. העובדה כי ניתן להפעיל מכשירים והתקנים

קרא עוד »
מצלמות אבטחה בצפון

מצלמות אבטחה בצפון

הצורך במצלמות אבטחה הולך וגדל, בסוגי מבנים שונים, עסקים ובתים. העובדה שהציוד נגיש לכל והשידור שיכול להתבצע גם באופן ישיר, הופכת את ההחלטה לאבטח את

קרא עוד »
בית חכם דיגיטלי

מצלמות אבטחה בבאר שבע

מצלמות אבטחה מאפשרות לך להגן על הבית או העסק ביעילות רבה. אלו החשופות מהוות הרתעה מפני פורצים וגורמים לא מורשים שעשויים להגיע לאזור. אלו הנסתרות

קרא עוד »
מצלמות אבטחה בבניין באשדוד

מצלמות אבטחה באשדוד

התקנת מצלמת אבטחה מתבצעת בעסקים ובתים רבים. בשנים האחרונות הטכנולוגיה התקדמה, מחירי המצלמות ירדו וההתקנה הפכה לנגישה עבור כל אחד ואחת. מתקינים מומחים בתחום מסייעים

קרא עוד »
בית חכם דיגיטלי

מה זה טלוויזיה במעגל סגור?

בעבר, מצלמות אשר צילמו את המבנה, במפנים ומבחוץ ושידרו באמצעות חיווט, נקראו מצלמות במעגל סגור. מהמסך, אפשר היה לראות את התמונות שהועברו בטלוויזיה במעגל סגור.

קרא עוד »
מתקין מצלמות אבטחה דיגיטלי

מתקין מצלמות אבטחה

האינטרנט הפך את החיים שלנו לפשוטים בכל הנוגע לקניות. בלחיצת כפתור אנחנו יכולים למצוא שלל מוצרים ולבחור את אלו שמתאימים לבית או לעסק שלנו. לאחר

קרא עוד »
מצלמות אבטחה לעסק דיגיטליות

מצלמות אבטחה לעסק

העסק שלך הוא בוודאי אחד המקומות החשובים עבורך. לכן, טבעי שיהיה לך צורך להגן עליו, מפני פורצים ומפני התנהלות לא תקינה בתוכו. מצלמות אבטחה לעסק

קרא עוד »

מצלמות אבטחה במבצע

הצורך באבטחת הבית או העסק הוא צורך בסיסי. כולנו רוצים להגן על היקר לנו מכל: האנשים והמבנה. מצלמות האבטחה משמשות כאמצעי יעיל במיוחד הגורם לפורצים

קרא עוד »
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה