אזעקה אלחוטית עם סים חכמה ועדכנית

אזעקה אלחוטית עם סים

תוכן עניינים

אזעקה אלחוטית עם סיםמערכת אזעקה אלחוטית עם סים הינה מערכת חכמה. הסים מאפשר סנכרון לפלאפון נייד. מאפשר שליחת הודעות ואף שיחות בזמן אמת לאירועים שונים, כגון: ניסיון פריצה, דליקה, דליפת גז וכדומה, לנייד הבעלים. אפשרות זאת יעילה לתגובה מידיית של בעלי הבית או המבנה, עסק וכדומה. המערכות מתריעות על ניסיונות חדירה מכל מיקום ובעלות חיישנים אלחוטיים.

כיצד פועלת מערכת אזעקה אלחוטית עם סים?

 1. המערכת פועלת על חיישנים הרגישים לשינוי טמפרטורה.
 2.  כאשר החיישנים מזהים, תנועה, פריצה, פתיחה וכדומה באופן מידי ואוטומטי מופעלת אזעקה
 3. האזעקה מרתיעה ומבריחה את המנסים לחדור אל המבנה.
 4. באופן אוטומטי ובזמן אמת נשלחת הודעה או שיחה לבעלי הבית ישירות לנייד.

החיישנים הפזורים ברחבי הבית ואף מחוצה לו פועלים במגוון שיטות. ישנם חיישנים שיפעלו בעת שינוי טמפרטורה גלאי נפח וישנם חיישנים הפועלים על מגנט אשר בעת ניתוקו מפעיל חיישן ואזעקה. ישנם סוגים שונים של גלאים גלאי וילון, גלאי תנועה וגלאי מפסק דלת. מספר הגלאים וסוג הגלאים משפיע על עלות המערכת. טיב ההגנה על הבית תלוי בכמות החיישנים ובאופן מיקומם ברחבי הבית ומחוצה לו.

המערכות יספקו הגנה בעת ניסיונות חדירה מהגג, מהחלון מהקירות שריפה וכדומה. החיישנים עובדים על בטריות, ובחלקן יש שלט אשר מאפשר כיבוי והפעלה של המערכת מרחוק. כמו כן אפשרות לשליטה מהנייד וכמובן קבלת התראות לנייד בזמן אמת.

המערכות מספקות הגנה מקסימלית וראש שקט לגרים בבית וגם לזמן שהבית ריק. מובטחת שינה ערבה ובטוחה בלילה כמו גם שמירה על הרכוש בזמן שהבית ריק. אין ספק כי בימנו יש צורך חיוני אמיתי ודחוף למיגון היקר לנו מכל. המערכות החכמות בעלות מחירים סבירים השווים לכל כיס ותקציב ומוטב להזדרז ולהתמגן בהקדם.

מחירי האזעקות האלחוטיות  נעים בין 100 ₪ למערכת ועד ל 2,000 ₪ ואף יותר. המחירים נקבעים על פי טיבה של המערכת וחברת הייצור של המערכת.

יתרונותיה של המערכת:

 • יעילה חסכונית וחכמה
 • המערכת אינה זקוקה לתשתית מוכנה בקירות להתקנתה. המערכת פועלת ללא חיווט.
 • המערכת קומפקטית ואסתטית
 • ניתן בקלות להעבירה בית באם יש צורך בהעברת דירה או רילוקיישן לדוגמא.
 • המערכת פועלת באופן אוטומטי בזמן ניסיון חדירה, דליקה וכדומה.
 • המערכת מספקת הגנה והרתעה ליושבי הבית
 • מספקת שליטה, פיקוח ושליחת מסרונים ושיחות לנייד של בעלי הבית.

לאור העובדה של ביקוש גדול מהצרכנים למערכות אלו בשילוב עם יכולת טכנולוגית לייצור מסיבי ולתכונות המערכת האלחוטית, המחירים ירדו וכיום ניתן בקלות יתרה למצוא מערכות במחירים סבירים ונוחים ולהנות מהשקעה נוחה במוצר שיספק הגנה מרבית למשך שנים רבות וארוכות. זוהי רכישה חכמה אחראית וחיונית לכל מי שרוצה לשמור על ביתו ויקיריו.

כאשר מתקינים מערכת אלחוטית לבית ניתן להנות מראש שקט לגבי איכות ההגנה ואפשרותיה. מערכת אזעקה תספק לגרים בבית, שינה שקטה ובטחה בלילה ורוגע גם כשהבית ריק ונדרש לשמור על הרכוש. 

כאשר נגשים לרכוש מערכת אזעקה חכמה עם סים, כדאי לעשות סקר שוק ראשוני וכמו כן להכין רשימת שאלות מפורטת על כל הנושאים שיש להבין על מנת לבנות את מסגרת התקציב. מומלץ לספק כמה שיותר פרטים על גודל הבית, דרכי גישה אל הבית כגון כניסות, חלונות וכדומה, מיקומו של הבית וגודלו. על מנת לדעת כמה חיישנים יש להציב במרחב הביתי ואף החיצוני.

אזעקה אלחוטית עם סים תספק הגנה מקסימלית וההשקעה שווה את התועלת!

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

עיצוב בית חכם

ערכות בית חכם הן מערכות פופולאריות מאוד בשנים האחרונות. לא מעט קבלנים שהתחילו לבנות בניינים עם דירות שמגיעות עם מערכות

מערכת אזעקה לבית אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית, קומפקטית וחכמה ניתן למצוא בסוגים שונים ובמחירים השווים לכל נפש. סוגי המערכות נחלקים לשניים: מערכת קווית

התקשרו עכשיו