מדריך: איך לבחור מערכות אזעקה לבית בשנת 2021?

מערכת אזעקה דיגיטלית - ענן

תוכן עניינים

מערכות אזעקה משמשות לבתים ולעסקים ומאפשרות להגן על המבנה, תכולתו ועל האנשים שנמצאים בתוכו. המערכת יכולה לזהות ניסיונות כניסה של גורמים לא מורשים ולהתריע על כך בדרכים שונות. ההתרעה יכולה להיות דרך הפעלת אזעקה רועשת, קריאה למוקד האבטחה ושליחת הודעה אישית.

הרעש שמאפיין את מערכות האזעקה לא תמיד נותן את הפתרון הטוב ביותר כיוון שהוא מסתמך על כך שאזרחים יפעלו כדי למנוע מהפורצים להיכנס פנימה. כמובן, פורצים רבים יבחרו בתים נטולי מערכת שכזו על פני בתים שעושים רעש רב, אבל לא תמיד זה הפתרון הטוב ביותר. הקריאה למוקד אבטחה או שליחת הודעה להורים שילדיהם יכולים להיות בחלק מהיום לבד בבית, נחשבת לפתרון מתקדם ונוח יותר.
קראו גם על מצלמות במעגל סגור

מערכת אזעקה דיגיטלית - ענן

אין דרך אחת לבחור את המערכת. ישנה התאמה אישית והבנה של המבנה, השכונה והבקשות האישיות. המטרה של החברה המתקינה צריכה להיות התאמה בין הצרכים שלך לבין הפתרונות הטובים ביותר. חברה מקצועית תבצע את הפעולות הבאות:

הקשבה

לפני שהחברה תוכל להציע לך מערכות אזעקה לבית היא צריכה להקשיב לך. יכול להיות שבשכונה שלך יש פריצות רבות ויכול להיות שהשכונה רק הוקמה. כמו כן, יכול להיות שהבית שלך דורש הגנה ספציפית בשל אוסף או דברים יקרים שנמצאים בו. כדי להצליח לתת לך את המענה הטוב ביותר, החברה חייבת להבין מהן הבקשות שלך ומה הכי חשוב מבחינתך.

https://www.youtube.com/watch?v=RuLYP0Ldp8Q

בחינת השטח

חברה מקצועית תרצה לבחון את השטח כולו ולראות האם ישנן נקודות שניתן לפרוץ דרכן בקלות. היא תרצה לתת מענה למבנה ולשם כך עליה לאתר חולשות וחוזקות. בהתאם היא תוכל לייעץ איזו מערכת אזעקה להתקין והיכן בדיוק להתקין את החלקים השונים שלה.

מתן פתרונות אישיים

הפתרון אשר יתאים לבית שלך הוא לא בהכרח אותו פתרון שיתאים לשכנים שלך או לחברים שמתגוררים בערים רחוקות. החוכמה היא לבחור את הפתרון הנכון אשר מביא בחשבון את הבקשות שלך ואת המבנה והשטח הספציפי של הבית. בהתאם אפשר יהיה לבחור בפתרון שיהיה לך נוח ובטוח לשימוש.

הפעלה חכמה של מערכת האזעקה

השליטה במערכת האזעקה יכולה להתבצע בדרכים שונות. ניתן להפעיל את המערכת על ידי קודן, בקוד שיבחר מראש (ואפשר שיבחר על ידך), להפעיל אותה על ידי טביעת אצבע וישנן מערכות שניתן לשלוט בהן מרחוק. עליך לשאול את החברה המתמחה בתחום על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות ולבקש לבחון איזו מהן הנכונה ביותר עבורך. גם כאן, לא כל פתרון שנכון לבית אחד יהיה נכון לכל הבתים.

הדרך החכמה והנכונה ביותר לבחור מבין מערכות אזעקה לבית היא להתייעץ עם מומחים בתחום. חברת Titmateg מתמחה בתחום מערכות אבטחה, אזעקות והתקנת בית חכם ומביאה ניסיון רב לכל בית ועבודה. החברה מזמינה אותך להתייעץ ולבחור את הדרך הבטוחה ביותר להגן עליך ועל משפחתך.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מערכת אזעקה אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית הינה מערכת העובדת ללא צורך בחיווט ובצורה אלחוטית, הדבר מקנה למערכת יתרונות רבים. היא מערכת ידידותית לשימוש

התקשרו עכשיו