אודות

אחרי שנים של דיבורים על הקסם של בית חכם, הגיע השלב שבו הקונספט המרתק הזה הופך למציאות ולכבוד זאת, יצאנו לחפש עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אחרי שבדקנו את השוק מהכיוון המקצועי, מהכיוון הטכני, מכיוון השירות ומכיוון העלויות, הגענו להמלצה אחת ברורה – TITMTEG בית חכם.

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם

החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים, מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

Digital tablet screen with smart home controller on a wooden table
Cropped image hands are using a tablet with home devices controlled applications on the screen.

תחום הבית החכם הוא תחום חדש יחסית, שעדיין נמצא בחיתוליו וצפוי לצמוח עוד הרבה מעבר למה שהוא היום. חברות כמו TITMTEG בית חכם הן בדיוק החברות שאנחנו רוצים לראות על נקודת הזינוק בשוק כזה ואין דבר שמשמח אותנו יותר מאשר לגלות, שזה בדיוק המצב – מקצוענות טכנולוגית, מקצוענות שירותית, מקצועיות טכנית, אחריות אישית ומקצועית של כל עובד ועובד, תפיסה מתקדמת של השירות ללקוח והשקעה בלתי נדלית במציאת הפתרון המתאים ביותר לכל לקוח – זה מה שמצאנו אצל TITMTEG בית חכם ועל זה אנחנו מעניקים הם את ההמלצה כטובים ביותר בתחום.

גם ברמת התמחור יודעת TITMTEG בית חכם להציע לכם הפתעות נהדרות. לחלוטין לא מדובר בחברה הזולה ביותר בשוק, אבל גם לא ביקרה ביותר. רחוק מזה. למעשה, TITMTEG בית חכם הצליחה למצוא את נקודת שיווי המשקל המנצחת, שבה אתם משלמים הרבה פחות עבור מה שאתם מקבלים ובכל מה שקשור להפיכת הבית שלכם לבית חכם, אתם בהחלט רוצים לצדכם אנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים, אבל לא גובים על כך תשלום עודף ומופרז.

מכל הסיבות שבעולם ומכל הבדיקות שערכנו, ההמלצה שלנו לכל מי שמעוניין להפוך את הבית שלו לבית חכם עכשווי ומודרני היא ברורה וחד משמעית – TITMTEG בית חכם. אנו ממליצים ליצור קשר עם החברה לפני שאתם מקבלים החלטות בינכם ובין עצמכם ולהגיע לשמוע מאנשי המקצוע המנוסים והנעימים של החברה על אפשרויות שכנראה מעולם לא שמעתם עליהם. וגם בסוגיית האחריות אנחנו לא שוכחים לציין, שחברת TITMTEG בית חכם מעניקה לכם אחריות מלאה גם על העבודה וגם על הרכיבים, אם היה חסר לכם משהו להשלמת ההמלצה הזאת.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה