אינטרקום לבית פרטי מחיר ועלות

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

אינטרקום לבית פרטי מחיראינטרקום הינו מכשיר אשר מאפשר לשוחח עם מי שעומד מחוץ לבית לפני מתן אישור כניסה לבית. ישנם סוגי אינטרקום שונים עם איכויות ויכולות שונים ובמחירים שונים. כאשר רוצים לבדוק אינטרקום לבית פרטי מחיר ופרטים ישנם כמה שלבים שיעזרו לתת מושג לגבי העלות ומסגרת התקציב הרצויה בהתאם לצורך.

אינטרקום לבית פרטי מחיר איך בוחנים זאת? 

 1. נכנסים לסקר שוק באינטרנט ובודקים את סוג המוצר שרוצים ובאילו מחירים הוא נע
 2. מבצעים שיחת ייעוץ לגבי האפשרויות השונות, היעדים היכולות והתאמה ספציפית לבית הספציפי.
 3. בוחרים את החנות הרצויה ובוחנים את מידת האמינות, מקצועיות, ניסיון, המלצות, מחיר ושרות
 4. מוודאים זמני אספקה ומחירי משלוח 
 5. מוודאים מחירי התקנה באם יש צורך
 6. רוכשים ונהנים מאבטחה לבית ובלי הפתעות.

מחירי האינטרקום השונים נעים בין 100 ₪ ויכולים להגיע ל2,000 ואף יותר. מחירי המכשירים נקבעים על פי המיקום חיצוני לבית או פנימי. מוצנע בקיר או גלוי. עם מצלמה או בלי מצלמה איכות המצלמה באם קיימת וכדומה.

בימנו הגנה על הבית הינה הכרחית וחיונית. בשל הביקוש העולה אצל הצרכנים למערכות הגנה על הבתים כמו גם יכולות טכנולוגיות משוכללות וקצב יצור מהיר, מחירי האינטרקום ירדו וניתן להשיג מערכת יעילה וחכמה המקנה בטחון לבית וליושביו במחירים השווים לכל נפש. מומלץ לרכוש מערכת קומפקטית ויעילה ולמהר למגן את הבית.

יתרונות למערכת אינטרקום:

 • מחירים סבירים
 • יעילה ובטוחה
 • מספקת הרתעה
 • מונעת ניסיונות חדירה לא רצויים וגם הפתעות לא קרויות.
 • התקנה מהירה בדרך כלל

ישנם סוגי אינטרקום שונים, כגון אינטרקום לבניין מגורים, אינטרקום לשער כניסה לבית, למשרד, לפנים הבית וכדומה. ובסוגים אלו ונוספים ישנן תכונות שונות המהוות הבדלים ומשפיעים על המחיר. אינטרקום הוא דרך יעילה ומוכרת להרתעה והגנה על המרחב הביתי או כל מרחב אשר מעוניינים למגן.

האינטקרום מספק הגנה בעיקר בזמן שנמצאים בבית ולא ניתן להפעיל מערכות כגון אזעקות מפני שמסתובבים בבית. בזמן זה מאד מועיל לבדוק מי מבקש להיכנס לבית ולשמור על הגנה של יושבי הבית גם כאשר לא ניתן להפעיל עזרים אחרים.

ישנן חברות שיספקו תעודת אחריות וכדאי לשים לב לפרט זה. כמו כן ישנן מערכות שהצגים וההפעלה היא בעברית. לכל מערכת תכונות מעט שונות ויתרונות כאלו ואחרים. כדאי לוודא שקונים את המערכת שתענה על מירב הצרכים הספציפיים של הבית.

בעבר היה נהוג לעשות רק בבתים מסוימים אינטרקום, כיום ניתן לעשות זאת בכל בית בשל המחיר הנמוך והצורך, לא בכדי המוצרים נחטפים מהמדפים. מומלץ למהר ולרכוש מערכת בקרוב בשל התנאים וגם בשל מגפת הקורנה אשר גרמה לעיכובים במשלוחים וייצור ולא תמיד ניתן למצוא במלאי את הנדרש. לכן מומלץ להזדרז ולוודא מה האופציות ואילו מכשירים נמצאים כרגע במלאי החנות ועל פי זה לפעול ובמהרה. לוודא שהבחירה נכונה ואחראית ולזרז את התהליך על מנת להתחיל להנות מהיתרונות. כאשר האינטרקום מותקן בבית ההתנהלות נינוחה יותר ואין חשש להתנהלות לא רצויה בפתח הבית.

אז כאשר נגשים לברר על אינטרקום לבית פרטי ומחיר רצוי לעבור על השלבים אשר ציינו במאמר, לבחון, להתייעץ ולעשות בחירה מושכלת הלוקחת בחשבון את הפרמטרים השונים ואת מסגרת התקציב. בנוסף לוודא מתי ניתן לקבל את המכשיר ואת ההתקנה. לתאם את הפרטים ולאפשר התקנה בעזרת איש מקצוע או ללא, באופן אחראי. אינטרקום הוא פתרון מושלם לשקט נפשי ותחושת בטחון במרחב הביתי.

אינטרקום לבית פרטי מחיר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Picture of Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה