מצלמות במעגל סגור – שאלות ותשובות

בית חעם עם אזעקה לבית

תוכן עניינים

מערכת אבטחה היא הדרך הטובה ביותר להגן על הבית והעסק. כיוון שהיום ישנן מערכות רבות ודרכים שונות ליצור את ההגנה, אחת השאלות שעולות היא כיצד ניתן לבחור ההגנה הטובה ביותר. התשובה לכך היא תמיד אישית ואין שני מקרים זהים אלא פתרונות שיכולים להתאים לכל מקום. אחת מההגנות יכולה להתבצע על ידי התקנת מצלמות במעגל סגור ועל כך יעסוק מאמר זה.

מהן מצלמות במעגל סגור?

המצלמות יכולות לשדר בצורה משתנה. במקרה של מעגל סגור, הן ישדרו אל הגורם שלו יועד השידור או הגורמים שנקבעו מראש לקליטת התמונה. המערכת יכולה לעבוד באופן מתמיד והן יכולות להיות מופעלות ברגע שישנו גירוי שגורם לצילום להתחיל. בעבר, השידור נעשה על ידי חיווט מהמצלמה אל אזור השידור, אך היום רוב השידורים יהיו דיגיטליים וניתן יהיה לצפות בצילומים גם מהאפליקציה.

בתים חכמים

כיצד מתוכננת ההתקנה?

התקנת מצלמות במעגל סגור יכולה להתאים לחללים סגורים או פתוחים. המצלמות יכולות לקלוט שטח נרחב, אך כדי לייעל את הצילום ואת יכולת השליטה בתמונה, כדאי לתכנן את ההתקנה כך שלא יהיו נקודות חופפות בין המצלמות (אחרת יהיה קשה לעקוב אחר המתרחש במקום). ההתקנה תביא בחשבון את כל הנקודות שיש לקלוט וכמובן את אופן השידור שצריך להתבצע מכל מצלמה באופן פשוט ונוח.

האם מצלמות במעגל סגור יכולות להתאים גם לצילום בלילה?

התשובה לכך טמונה באיכות וסוג המצלמה. לא כל מצלמה יכולה לשדר בלילה ולא כל מקום זקוק לכך. למשל, בחנויות אשר רוצות לעקוב אחר הקונים והעובדים, הצילום העיקרי יהיה בשעות היום וכשיש אור בתוך המבנה. אם המטרה היא לתפוס פורצים בשלבים מוקדמים, אז חשוב שהמצלמות יוכלו לשדר גם בלילה. על פי הצורך אפשר לקבוע אילו מצלמות יתאימו למקום. בכל מקרה אין להתפשר על מצלמות שלא יכולות לספק את הדרישות כיוון שרכישה זו לא תעשה את העבודה ותהיה לשווא.

מה גורם להתחלת הצילום?

גם התשובה לשאלה זו היא תמיד אישית. ישנן מצלמות במעגל סגור או טלוויזיות במעגל סגור אשר מצלמות כל הזמן. אחרות יצלמו בזמן שמוגדר מראש ויש מצלמות אשר יודעות לזהות תנועה במקום ובהתאם לצלם. האחרונות יכולות לשמש כאמצעי הגנה מתקדם ולשלוח התרעה אל הגורם שנקבע (הטלפון הנייד שלך או מוקד האבטחה או שניהם) ברגע שיש תנועה במקום שיכולה לעורר חשד והצדקה לפעולה במקום.

האם ניתן להקליט את הצילום?

כן. בעבר ההקלטה הייתה על גבי כרטיס זיכרון אך היום אפשר למצוא מצלמות רבות שמעלות את כל המידע לענן תודות לחיבור IP. ניתן לצפות בצילומים על פי הצורך ולשלוף את המידע בקלות ממכשירים שונים וגם ללא עזרה חיצונית באנשי מקצוע.

כיצד חברת Titmateg יכולה לעזור לך?

חברת Titmateg מספקת שירותי התקנת מצלמות ותשמח לעמוד לרשותך משלב ההתלבטות ועד לאחר ההתקנה המקצועית.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכת אינטרקום
בלוג

התקנת מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום היא לחלוטין לא טכנולוגיה חדשה. בבניינים משותפים רבים התחילו להתקין מערכות אינטרקום כבר לפני שלושה וארבעה עשורים, אלא

Uncategorized

מתי נעשית בדיקת נזילות מים?

במדינת ישראל מרבית הבתים והמבנים סובלים מנזילות כתוצאה מסיבות שונות. נזילות יכולות להתבצע כתוצאה מפגיעה בצנרת, בין אם במסגרת בלאי

בלוג

הכל על צריכת חשמל

חשבון החשמל נחשב במרבית הבתים להוצאה השנייה בגודלה אחרי ההוצאה על מזון, ועשוי להגיע עד לאלפי שקלים בחודש. לא תמיד

התקנת אזעקה בחריש 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בעומר 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בתל-אביב 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקשרו עכשיו