מצלמות אבטחה בירושלים – לבית ולעסק

מצלמות אבטחה בירושלים

תוכן עניינים

מצלמות אבטחה בירושליםהתקנת מצלמות אבטחה בירושלים מתבצעת בבתים ובעסקים. היום המצלמות זמינות וגם בעלי בתים יכולים להרגיש מוגנים ובטוחים. באזורים בהם שיעורי הפריצה גבוהים, המצלמה יכולה למנוע ניסיונות שכאלה ולהוות חלק בלתי נפרד ממערכת האבטחה והאזעקה של הבית.

סיבות להתקין מצלמות אבטחה

ההחלטה להתקין מצלמה יכולה להגיע לאחר שחברת הביטוח קבעה זאת והיא יכולה להיות החלטה אישית שלך. באופן כללי אפשר לחלק את הסיבות להתקנת המצלמות לשתיים: פנימיות וחיצוניות. אם יש לך עובדים בבית או בעסק ובכלל זה גם מטפלים אשר שומרים על תינוק או אדם מבוגר, הצורך שלך הוא במצלמה שתוכל לכסות את כל השטח, לשדר בקלות ולהגן על חלקו הפנימי של המבנה.

סיבה חיצונית היא הרתעת גורמים מזיקים וקליטת פורצים. מצלמות אשר מותקנות מחוץ לבית או לעסק יכולות להיות בולטות לעין או נסתרות, הן יכולות להעביר מידע במהירות ולהוות חלק בלתי נפרד ממערכת ההתראה על ידי שליחת המידע לחברת האבטחה או הפעלת אזעקה. תכנון נכון יענה על הדרישות שיוגדרו על ידך.

ההבדל בין מצלמות אבטחה בירושלים לבית ולעסק

הצרכים של העסק יכולים להיות שונים מאלו של הבית. לפני בחירת המצלמות בעסק יש לבדוק אם ישנן דרישות מיוחדות של הביטוח וזאת כדי לעמוד בסטנדרטים שיאפשרו לך לבטח את השטח שלך. במקרה של הבית, לרוב הצרכים שלך הם אלו שיקבעו אילו מצלמות יהיו במקום.

בשני המקרים, גם בבית וגם בעסק, יכולות לעמוד לרשותך מצלמות לתוך המבנה, אשר יוכלו להציג לך תמונה של כל מה שקורה בפנים ויגנו עליך מפני גניבות ואנשים שעובדים בצורה שונה מכפי שהם אמורים לעבוד. מצלמות בשטח החיצוני ישמשו בשלב הראשון כדי להרתיע ולהרחיק פורצים, אך הן יוכלו גם לשדר, להפעיל אזעקה והן יוכלו להעביר מידע, אם יהיה צורך, על פורצים שנכנסו אל תוך המבנה.

שלבי התקנת המצלמות

ההתקנה של המצלמות מתבצעת באותם שלבים, בין אם מדובר על העסק ובין אם מדובר על הבית. שלושת השלבים הבאים מתארים את הדרך בה החברה מביאה את הפתרון הנכון לשטח:

שלב ראשון – הבנת הצורך

בתחילה יש להבין את הצורך שלך ושל המבנה. למעשה, שלב זה מחולק להקשבה ולבחינה של המבנה כשהצוות המקצועי ירצה לתת לך מענה מותאם באופן אישי. המצלמה צריכה לקלוט כל זווית ולשדר לך את הצילומים בצורה שתהיה נגישה ונוחה עבורך. לכן, יש להקדיש תשומת לב לבקשות, לבחון את המקום ובהתאם הצוות יוכל להציע לך מצלמות מתאימות.

שלב שני – התקנה

ההתקנה מתבצעת לאחר שברור לך מה עומד להתבצע ולאחר אישור העבודה. ההתקנה חייבת להתבצע על ידי חשמלאי שיכול לעסוק במערכת החשמל ושמומחה בתחום מצלמות האבטחה. אין לנסות להתקין את המצלמה באופן עצמאי. פעולה זו עלולה גם לפגוע במצלמה וגם בך וזאת כיוון ששימוש בחשמל באופן שאינו מורשה עלול להוביל לאסון.

שלב שלישי – תפעול

לאחר שהמצלמות מותקנות, זה הזמן להתחיל להפעיל אותן. יכול להיות שיהיו לך שאלות על אופן ההפעלה והצפייה בתוכן. לשם כך החברה עומדת לרשותך. הצוות ייתן לך הדרכה, אך יהיה זמין עבורך לכל שאלה גם לאחר שייצא מהשטח.

להתקין את המצלמות ביעילות בכל מבנה

חברת Titmateg מבצעת התקנת מצלמות אבטחה בירושלים ובסביבה. החברה מגיעה אליך עם ניסיון רב וצוות מקצועי. תהליך ההתקנה מתחיל בהבנת הצרכים האישיים שלך ומסתיים רק לאחר שברור לך כיצד להפעיל את המצלמות וכשהמערכת עובדת עבורך ביעילות ובהתאם לציפיות האישיות שלך.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכת אינטרקום
בלוג

התקנת מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום היא לחלוטין לא טכנולוגיה חדשה. בבניינים משותפים רבים התחילו להתקין מערכות אינטרקום כבר לפני שלושה וארבעה עשורים, אלא

Uncategorized

מתי נעשית בדיקת נזילות מים?

במדינת ישראל מרבית הבתים והמבנים סובלים מנזילות כתוצאה מסיבות שונות. נזילות יכולות להתבצע כתוצאה מפגיעה בצנרת, בין אם במסגרת בלאי

בלוג

הכל על צריכת חשמל

חשבון החשמל נחשב במרבית הבתים להוצאה השנייה בגודלה אחרי ההוצאה על מזון, ועשוי להגיע עד לאלפי שקלים בחודש. לא תמיד

התקנת אזעקה בחריש 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בעומר 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בתל-אביב 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקשרו עכשיו