אינטרקום לשער כניסה

אינטרקום לשער כניסה מחיר

תוכן עניינים

אינטרקום לשער כניסה מחיראינטרקום לשער כניסה

כולנו זקוקים לביטחון. זה נכון שבעתיים כאשר הדבר נוגע לבית ולמשפחה שלנו, לעסק שעמלנו רבות להקימו ולרכוש היקר אותו אנו מחזיקים בהם. 

התקנה של אינטרקום לשער כניסה, מעלה באופן מהותי את רמת הביטחון הפיזי של המשפחה או המשפחות המתגוררות בבניין משותף / של העסק או המשרד / של הרכוש והמלאי הקיים בהם ועוד . מערכת אינטרקום לא רק מאפשרת לכם בקרה מעולה על מי בדיוק נכנס לבית / למשרד ומתי, אלא שהיא גם מרתיעה גנבים מראש מלנסות את מזלם דווקא אצלכם. המשמעות היא שהילדים והמשפחה שלכם מוגנים הרבה יותר גם כשאתם לא בבית וכך גם הרכוש היקר ללבכם.

 

כדאיות התקנת אינטרקום

התקנת אינטרקום מהווה אמנם הוצאה מסוימת, אך יש לזכור שמדובר בהוצאה חד פעמית שווה לכל כיס, אשר תשרת אתכם שנים ארוכות. ה'נזק' הכלכלי הכרוך בהוצאה כזו מתגמד והינו כאין וכאפס לעומת נזק אפשרי אפילו של פריצה בודדת (בעוד מערכת כזו עשויה למנוע, לאורך שנים, פריצות מרובות). בנוסף, עצם הידיעה שיש מערכת אינטרקום ששומרת עלינו, הידיעה שאנחנו בשליטה טובה יותר על מי נכנס אלינו לבית או לעסק, מעניקה לנו שקט נפשי ואפשרות לישון (ו/או לצאת לחופשה, למשל) בראש שקט ורגוע הרבה יותר.

מגוון פיצ'רים ותכונות אפשריות למערכות אינטרקום

מערכות האינטרקום הפשוטות ביותר מבוססות על כפתור ומיקרופון בלבד, אשר מאפשרים לשמוע מי הגיע ולנהל שיחה בסיסית. אולם כיום הוכנסו למערכות האינטרקום מגוון רחב של פיצ'רים ותכונות נוספות, אשר מגבירים מאוד את יעילותן, את השימושיות שלהן עבורנו ואת היכולת שלנו לשלוט ולנהל את המערכת גם מרחוק. תכונות נוספות אלה כוללות בין היתר:

  • מצלמה – הראייה היא החוש שדרכו אנו מקבלים הכי הרבה מידע על העולם. על כן, לא פלא שמצלמות הפכו לחלק אינטגרלי כמעט מכל מערכת אינטרקום בימינו. מעבר לזיהוי הרגיל, מצלמת אינטרקום מאפשרת לנו לקבל מידע רב שאנחנו מורגלים בו באינטראקציה פנים אל פנים, שפת גוף, הבעות, לבוש ועוד. מערכות אינטרקום לשער כניסה יכולות לכלול מצלמת אינפרא אדום לראיית לילה, חיבור למספר מצלמות ו/או למספר מסכים ועוד.
  • אינטרקום אלחוטי – מאפשר לכם שליטה על המערכת מרחוק. חלק ממערכות אלה ניתן להגדיר כך שתקבלו התראה לטלפון הנייד על כל אדם המגיע לבקר אתכם. מערכת כזו מאפשרת לכם לשוחח עם המבקר ולפתוח (או לא לפתוח) לו את הדלת / השער.  בנוסף, מערכות אינטרקום אלחוטיות ניתנות להעברה בקלות (מה שמאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של מערכת אינטרקום לשער כניסה, אפילו אם אתם מספר חודשים לפני העברת דירה, מעבר למיקום חדש של העסק, שיפוץ וכדומה).
  • הקלטת וידאו וסאונד – מכירים את הסרטונים שמופצים לרשת כמעט מיידית לאחר ביצוע שוד או גניבה? לעיתים עולה התהייה 'כיצד צולם האירוע?' אז התשובה היא שרבים מסרטונים אלה מצולמים ומוקלטים על ידי מערכת אינטרקום שפעלה בזמן האירוע. כך יוצא שמערכות אינטרקום מסייעות רבות בפענוח פשעים ולכידת גנבים ופושעים אחרים. ללא קשר למקרים כגון אלה, מערכת אינטרקום המשלבת הקלטת וידאו וסאונד מציגה לכם את כל מי שהגיע לקרבת שער או דלת הכניסה – מפיצי עיתונים, שליחים שונים ואפילו כלבים של השכנים. 

לסיכום, בין אם אתם מתגוררים בחווה מרוחקת בנגב, או עובדים בבניין משרדים מפואר בלב תל-אביב, 

מערכת אינטרקום בשער הכניסה מאפשרת לכם ביטחון רב ושליטה על הגישה לבית / לבית העסק ואפילו לחנייה. זהו פתרון חכם, שמעלה מאוד את רמת ותחושת הביטחון שלכם ושל כל בני הבית / העובדים – וכל זאת בהשקעה מינימלית וחד פעמית, ללא עלויות תחזוקה.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מערכת אזעקה אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית הינה מערכת העובדת ללא צורך בחיווט ובצורה אלחוטית, הדבר מקנה למערכת יתרונות רבים. היא מערכת ידידותית לשימוש

התקשרו עכשיו