בית חכם אלחוטי 

מפסק תאורה אלחוטי

תוכן עניינים

עם התקדמות הטכנולוגיה, בית חכם אלחוטי הוא כבר מזמן לא מותרות שרק עשירים יכולים להרשות לעצמם, אלא אפשרות שפתוחה לכל מי שרוצה לשדרג את איכות החיים עם בית חכם.

 

בית חכם אלחוטי 

מערכת אלחוטית לבית חכם היא מערכת שמאפשרת שליטה על כל מכשירי החשמל והטכנולוגיה בבית באמצעות שימוש ברשת האלחוטית הקיימת שלכם.

המערכת בנויה מבקרים חכמים שמותקנים מאחורי המפסקים הקיימים בבית ומתחברים ללוח פיקוד ובקרה ראשי שמקבל אליו את כל המידע ומעביר את פקודות התפעול לבקרים החכמים והכל לפי הדרישות שלכם והתרחישים שתכננתם במערכת.

 

בית חכם אלחוטי – יתרון השליטה מקרוב ומרחוק

המערכת האלחוטית שמשמשת את הבית החכם מאפשרת שליטה על הבית באמצעים אלחוטיים כגון הטלפון הסלולרי, הטאבלט או המחשב הנייד שלכם.

מכיוון שכך, אתם למעשה יכולים לשלוט במכשירים החשמליים והטכנולוגיים שלכם מכל מקום בו אתם נמצאים, אם בתוך הבית או מחוץ לבית.

באותו אופן, ניתן לקבל עדכונים שוטפים על הנעשה בבית ישירות לכל מכשיר נייד שהגדרתם.

בית חכם אלחוטי – יתרון ההתקנה הפשוטה

מאחר והמערכת עושה שימוש ברשת האלחוטית הקיימת, ההתקנה שלה קלה ופשוטה ואורכת לא יותר משעה וחצי, לכל היותר.

אין צורך בחציבות או קידוחים כדי להקים תשתיות נוספות או להוסיף קווי חשמל, כך שהתהליך הוא נקי וקל ומאפשר להפוך כל נקודת חשמל שתרצו לחלק מהבית החכם, בבת אחת או בשלבים.

זו הסיבה שמערכת כזו מתאימה לכל מי שרוצה להפוך את הבית שלו לבית חכם.

 בית חכם אלחוטי – יתרון הגמישות

המשמעות לכך שהמערכת מתבססת על הרשת האלחוטית של הבית היא שהמערכת גמישה וניתן להתאים אותה לצרכים המשתנים שלכם ושל בני המשפחה.

כלומר, ניתן בכל עת לבצע שינויים בתרחישים שקבעתם ובפעולות שאתם רוצים שהמערכת תבצע מבלי לבצע תיקונים או התקנות נוספות ומבלי לרכוש אביזרים נוספים.

 

בית חכם אלחוטי – מה ניתן לחבר למערכת

את המערכת האלחוטית ניתן לחבר כמעט לכל מערכת הקיימת בבית, כולל מערכת התאורה, מערכת המיזוג, מערכות האזעקה וההתרעה, מערכות הבידור כמו טלוויזיה ורדיו, מערכת ההשקייה ואפילו מכשירים חשמליים כגון תנור, מכונת כביסה ומכונת הייבוש.

בכל אלה ניתן לשלוט באמצעות המערכת האלחוטית ולקבוע תרחישים בהם הפעלה של מכשיר אחד מכבה פעולה של מכשיר אחר, או לתזמן הפעלה של התנור או מכונת הכביסה לשעה מסוימת ביום.

 

בית חכם אלחוטי – ממה להיזהר

יחד עם החדשנות והתחכום של מערכות בית חכם אלחוטיות, צריך לקחת בחשבון שלא ניתן לבצע את כל הפעולות באמצעות המערכת וישנן פעולות שעדיין דורשות מכם לבצע פעולה ידנית.

לדוגמא, הפעלה של מכונת הכביסה עדיין דורשת מכם לשים את הבגדים במכונה ולהוסיף את סבון ומרכך הכביסה בעצמכם.

היו ערים לחשיפה שעלולה להיווצר מחיבור המערכת לאינטרנט וודאו שנקטתם בכל אמצעי האבטחה.

 בית חכם אלחוטי

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

עיצוב בית חכם

ערכות בית חכם הן מערכות פופולאריות מאוד בשנים האחרונות. לא מעט קבלנים שהתחילו לבנות בניינים עם דירות שמגיעות עם מערכות

מערכת אזעקה לבית אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית, קומפקטית וחכמה ניתן למצוא בסוגים שונים ובמחירים השווים לכל נפש. סוגי המערכות נחלקים לשניים: מערכת קווית

התקשרו עכשיו