בית חכם אלחוטי 

מפסק תאורה אלחוטי

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

עם התקדמות הטכנולוגיה, בית חכם אלחוטי הוא כבר מזמן לא מותרות שרק עשירים יכולים להרשות לעצמם, אלא אפשרות שפתוחה לכל מי שרוצה לשדרג את איכות החיים עם בית חכם.

 

בית חכם אלחוטי 

מערכת אלחוטית לבית חכם היא מערכת שמאפשרת שליטה על כל מכשירי החשמל והטכנולוגיה בבית באמצעות שימוש ברשת האלחוטית הקיימת שלכם.

המערכת בנויה מבקרים חכמים שמותקנים מאחורי המפסקים הקיימים בבית ומתחברים ללוח פיקוד ובקרה ראשי שמקבל אליו את כל המידע ומעביר את פקודות התפעול לבקרים החכמים והכל לפי הדרישות שלכם והתרחישים שתכננתם במערכת.

 

בית חכם אלחוטי – יתרון השליטה מקרוב ומרחוק

המערכת האלחוטית שמשמשת את הבית החכם מאפשרת שליטה על הבית באמצעים אלחוטיים כגון הטלפון הסלולרי, הטאבלט או המחשב הנייד שלכם.

מכיוון שכך, אתם למעשה יכולים לשלוט במכשירים החשמליים והטכנולוגיים שלכם מכל מקום בו אתם נמצאים, אם בתוך הבית או מחוץ לבית.

באותו אופן, ניתן לקבל עדכונים שוטפים על הנעשה בבית ישירות לכל מכשיר נייד שהגדרתם.

בית חכם אלחוטי – יתרון ההתקנה הפשוטה

מאחר והמערכת עושה שימוש ברשת האלחוטית הקיימת, ההתקנה שלה קלה ופשוטה ואורכת לא יותר משעה וחצי, לכל היותר.

אין צורך בחציבות או קידוחים כדי להקים תשתיות נוספות או להוסיף קווי חשמל, כך שהתהליך הוא נקי וקל ומאפשר להפוך כל נקודת חשמל שתרצו לחלק מהבית החכם, בבת אחת או בשלבים.

זו הסיבה שמערכת כזו מתאימה לכל מי שרוצה להפוך את הבית שלו לבית חכם.

 בית חכם אלחוטי – יתרון הגמישות

המשמעות לכך שהמערכת מתבססת על הרשת האלחוטית של הבית היא שהמערכת גמישה וניתן להתאים אותה לצרכים המשתנים שלכם ושל בני המשפחה.

כלומר, ניתן בכל עת לבצע שינויים בתרחישים שקבעתם ובפעולות שאתם רוצים שהמערכת תבצע מבלי לבצע תיקונים או התקנות נוספות ומבלי לרכוש אביזרים נוספים.

 

בית חכם אלחוטי – מה ניתן לחבר למערכת

את המערכת האלחוטית ניתן לחבר כמעט לכל מערכת הקיימת בבית, כולל מערכת התאורה, מערכת המיזוג, מערכות האזעקה וההתרעה, מערכות הבידור כמו טלוויזיה ורדיו, מערכת ההשקייה ואפילו מכשירים חשמליים כגון תנור, מכונת כביסה ומכונת הייבוש.

בכל אלה ניתן לשלוט באמצעות המערכת האלחוטית ולקבוע תרחישים בהם הפעלה של מכשיר אחד מכבה פעולה של מכשיר אחר, או לתזמן הפעלה של התנור או מכונת הכביסה לשעה מסוימת ביום.

 

בית חכם אלחוטי – ממה להיזהר

יחד עם החדשנות והתחכום של מערכות בית חכם אלחוטיות, צריך לקחת בחשבון שלא ניתן לבצע את כל הפעולות באמצעות המערכת וישנן פעולות שעדיין דורשות מכם לבצע פעולה ידנית.

לדוגמא, הפעלה של מכונת הכביסה עדיין דורשת מכם לשים את הבגדים במכונה ולהוסיף את סבון ומרכך הכביסה בעצמכם.

היו ערים לחשיפה שעלולה להיווצר מחיבור המערכת לאינטרנט וודאו שנקטתם בכל אמצעי האבטחה.

 בית חכם אלחוטי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים

Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

דלקת פרקים בכף רגל

דלקת פרקים היא מחלה כרונית הגורמת למפרקים להיות נוקשים וכואבים. זה יכול להשפיע על כל מפרק בגוף שלך, אבל לרוב