סוגי אזעקות לבית מהחברה מספר 1 בישראל!

בית חכם טכנולוגי

תוכן עניינים

מערכת אזעקה מאפשרת לך להגן על הבית ועל האנשים שנמצאים בו. ניתן לשלוט עליה בדרכים שונות והיא יכולה להתחבר גם למוקד שמירה. ההחלטה להתקין אזעקה היא טבעית אצל כל מי שרוצה לשמור על הבית שלו, גם כאשר מדובר בבית בשכירות ולא בבית פרטי בבעלותך. בכתבה זו נבחן את הסוגים השונים של אזעקות לבית ונעזור לך לבחור את המערכת המתאימה ביותר עבורך.

https://www.youtube.com/watch?v=XdehH1N0g5U

סוגים שונים של אזעקות לבית

ישנן שלל מערכות אזעקה והן שונות זו מזו במספר פרמטרים. כדי להחליט איזו מערכת מתאימה לך, יש להבין קודם כל במה הן שונות זו מזו.

אופן ההתרעה

בעבר, האזעקות בעיקר השמיעו קול עוצמתי ברגע שהתקיימה פריצה. שיטה זו עדיין יכולה להתריע ולהרחיק פורצים, אך היא מסתמכת על כך שאנשים מהסביבה יקראו למשטרה או לגורמים אחרים שיגנו על המבנה. היום ניתן לחבר את המערכת גם למוקד, לשלוח התרעה אל המכשיר הנייד או לשלב בין השניים ובעת פריצה לקבל קריאה ליותר מאשר הודעה אחת יחידה.

גורם ההפעלה

האזעקות נבדלות אלו מאלו בין היתר לפי הגורם שיוביל להפעלת המערכת. המערכת יכולה לעבוד ברגע שגורם לא מורשה מנסה לפתוח את הדלת, אך היא יכולה להתריע גם בניסיון של פתיחת חלון. מערכות אזעקה מתקדמות יותר יוכלו גם לזהות תנועה ותזוזה והן יתאימו יותר עבור בתים בהם יש חפצים יקרי ערך או אוספים בעלי ערך גבוה.

צורת השליטה במערכת

ניתן להפעיל ולכבות את האזעקה בדרכים שונות. אחת מהן היא באמצעות קודן. כל שיש לעשות הוא לבחור בקומבינציית מספרים המתאימה עבורך ולהשתמש בה בעת הכניסה והיציאה כדי להפעיל ולכבות את המערכת. אפשרות נוספת שזמינה היום למערכות אזעקה היא הפעלה על ידי טביעת אצבע שיכולה להיות של כל אחד מבני הבית. צורת שליטה נוספת היא דרך אפליקציה שמאפשרת גם לשלוט במערכת מרחוק.

מערכת קווית או אלחוטית

אזעקות לבית יכולות להיות מחוברות אל מוקד ההתראה בצורה חוטית או אלחוטית. היום המערכות שאינן תלויות בחיווט נפוצות יותר כיוון שהן לא מחייבות ביצוע קידוחים בקירות וניתן לשלב אותן גם לאחר שהבית כבר נבנה וגם בבתים שכורים. גם אם אזעקה אלחוטית תהיה יקרה יותר מזו החוטית ברכישה, היא בדרך כלל משתלמת בטווח הארוך ונוחה יותר לשימוש.

להתייעץ עם חברה מקצועית

בחירת מערכת אזעקה לבית היא בחירה בהגנה על המבנה והאנשים החשובים לך. עם זאת, הבחירה בין המערכות השונות צריכה להתבצע לאחר שהבנת את ההבדלים בין אזעקה אחת לאחרת ולאחר שהבנת את האתגרים שיכולים להיות במבנה.

מערכת אזעקה דיגיטלית - ענן

דרך פשוטה לבחור ולהתקין אזעקות לבית היא להתייעץ עם חברה אשר מתמחה בתחום זה. חברת Titmateg מתמחה בתחום, מכירה את מערכות האזעקה השונות ותשמח ללוות אותך משלב ההתלבטות הראשונית ועד לאחר שזו תותקן אצלך בבית.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מערכת אזעקה אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית הינה מערכת העובדת ללא צורך בחיווט ובצורה אלחוטית, הדבר מקנה למערכת יתרונות רבים. היא מערכת ידידותית לשימוש

התקשרו עכשיו