סוגי אזעקות לבית מהחברה מספר 1 בישראל!

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

מערכת אזעקה מאפשרת לך להגן על הבית ועל האנשים שנמצאים בו. ניתן לשלוט עליה בדרכים שונות והיא יכולה להתחבר גם למוקד שמירה. ההחלטה להתקין אזעקה היא טבעית אצל כל מי שרוצה לשמור על הבית שלו, גם כאשר מדובר בבית בשכירות ולא בבית פרטי בבעלותך. בכתבה זו נבחן את הסוגים השונים של אזעקות לבית ונעזור לך לבחור את המערכת המתאימה ביותר עבורך.

סוגים שונים של אזעקות לבית

ישנן שלל מערכות אזעקה והן שונות זו מזו במספר פרמטרים. כדי להחליט איזו מערכת מתאימה לך, יש להבין קודם כל במה הן שונות זו מזו.

אופן ההתרעה

בעבר, האזעקות בעיקר השמיעו קול עוצמתי ברגע שהתקיימה פריצה. שיטה זו עדיין יכולה להתריע ולהרחיק פורצים, אך היא מסתמכת על כך שאנשים מהסביבה יקראו למשטרה או לגורמים אחרים שיגנו על המבנה. היום ניתן לחבר את המערכת גם למוקד, לשלוח התרעה אל המכשיר הנייד או לשלב בין השניים ובעת פריצה לקבל קריאה ליותר מאשר הודעה אחת יחידה.

גורם ההפעלה

האזעקות נבדלות אלו מאלו בין היתר לפי הגורם שיוביל להפעלת המערכת. המערכת יכולה לעבוד ברגע שגורם לא מורשה מנסה לפתוח את הדלת, אך היא יכולה להתריע גם בניסיון של פתיחת חלון. מערכות אזעקה מתקדמות יותר יוכלו גם לזהות תנועה ותזוזה והן יתאימו יותר עבור בתים בהם יש חפצים יקרי ערך או אוספים בעלי ערך גבוה.

צורת השליטה במערכת

ניתן להפעיל ולכבות את האזעקה בדרכים שונות. אחת מהן היא באמצעות קודן. כל שיש לעשות הוא לבחור בקומבינציית מספרים המתאימה עבורך ולהשתמש בה בעת הכניסה והיציאה כדי להפעיל ולכבות את המערכת. אפשרות נוספת שזמינה היום למערכות אזעקה היא הפעלה על ידי טביעת אצבע שיכולה להיות של כל אחד מבני הבית. צורת שליטה נוספת היא דרך אפליקציה שמאפשרת גם לשלוט במערכת מרחוק.

מערכת קווית או אלחוטית

אזעקות לבית יכולות להיות מחוברות אל מוקד ההתראה בצורה חוטית או אלחוטית. היום המערכות שאינן תלויות בחיווט נפוצות יותר כיוון שהן לא מחייבות ביצוע קידוחים בקירות וניתן לשלב אותן גם לאחר שהבית כבר נבנה וגם בבתים שכורים. גם אם אזעקה אלחוטית תהיה יקרה יותר מזו החוטית ברכישה, היא בדרך כלל משתלמת בטווח הארוך ונוחה יותר לשימוש.

להתייעץ עם חברה מקצועית

בחירת מערכת אזעקה לבית היא בחירה בהגנה על המבנה והאנשים החשובים לך. עם זאת, הבחירה בין המערכות השונות צריכה להתבצע לאחר שהבנת את ההבדלים בין אזעקה אחת לאחרת ולאחר שהבנת את האתגרים שיכולים להיות במבנה.

מערכת אזעקה דיגיטלית - ענן

דרך פשוטה לבחור ולהתקין אזעקות לבית היא להתייעץ עם חברה אשר מתמחה בתחום זה. חברת Titmateg מתמחה בתחום, מכירה את מערכות האזעקה השונות ותשמח ללוות אותך משלב ההתלבטות הראשונית ועד לאחר שזו תותקן אצלך בבית.

בית חכם טכנולוגי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה