אינטרקום לשער ללא מצלמה הפתרון החסכני ביותר

אינטרקום לשער ללא מצלמה

תוכן עניינים

אינטרקום לשער ללא מצלמהכיום קיימות מערכות אינטרקום משוכללות שונות. המערכת הבסיסית וגם הוותיקה ביותר בשוק הינה מערכת אינטרקום לשער ללא מצלמה. מערכת בסגנון זה תעבוד באופן טוב ותהווה בחירה תקציבית חסכנית ביותר, מחירי מערכת מהסגנון הזה כולל התקנה ינועו בטווח מחירים של 1,000 ועד 2,000 ₪. ויספקו אפשרות פשוטה וקלה להגנה על דרכי הכניסה מהשער.

מה היתרונות של אינטרקום לשער ללא מצלמה?

  • חסכוני ביותר מכל מערכות האינטרקום.
  • מאפשר הגנה בסיסית ואיכותית.
  • מאפשר התקנה בסיסית לזמן הקרוב ושדרוג מאוחר יותר באופציות נוספות

חסכון בעלות ואפשרות להגנה הם יתרונות רצויים ביותר למי שמסגרת התקציב אשר ברשותו מאד נמוכה ויכול להסתפק במוצר הבסיסי והוותיק של המערכות. ישנה אפשרות להוסיף למערכת אינטרקום לשער גם קודן על מנת שבאי המקום אשר מנסים להיכנס לא יצטרכו לחכות שמישהו יפתח להם אלא יקלידו את הקוד השמור להם ויכנסו ללא בעיה. תוספת של קודן מעלה את העלות בעוד כ400 או 600 ₪.

ישנן מערכות אינטרקום משוכללות יותר אשר מספקות מסך או מסכים ומאפשרות שליטה, בקרה ואפילו הקלטה של הנעשה בסביבות השער. מערכות אלו מאפשרות זיהוי ראשוני עוד לפני אישור הכניסה וגם בקרה ופתיחה מרחוק ללא צורך בשיחה או מפגש של פנים מול פנים.

על מנת לרכוש מערכת אינטרקום אשר תתאים בדיוק לצרכים כדאי לבצע כמה שלבים פשוטים אך הכרחיים:

  1. לבצע סקר שוק. ניתן דרך האינטרנט ובתוספת המלצות של קולגות, חברים או ידע.
  2. לאחר שיודעים באיזה מוצר מעוניינים, מומלץ לעשות שיחת ייעוץ עם נציג מהחברה. לספק מידע מקיף על גודל השער צורת פתיחתו היכן ממוקם ועל מה נועד להגן. ניתן גם לצרף תמונות של המקום. כמו כן לנסות ולבחור את השאלות שיספקו את מירב האינפורמציה והידע על המוצר.
  3. לבחון את מידת הניסיון, האחריות והאמינות של החנות ולבדוק על זמני אספקה ומשלוח, התקנה, זמנים ומחירים, מבצעים, הנחות ותעודת אחריות.
  4. לרכוש ולהתקין וכן לבדוק את יעילות וטיב המערכת לאחר התקנה ולוודא שהכל עובד כמו שצריך.

באם עובדים לפי השלבים האלו ניתן להגיע למסגרת תקציב מותאמת בדיוק לצרכים ולהבין האם רוצים תוספות למערכת לשער ללא מצלמה או שמתחילים עם התקנה בסיסית עם אפשרות לשדרוג בהמשך.

קיים ביקוש גדול למערכות הגנה כגון אלו בשוק. הביקוש ההולך וגדל ביחד עם טכנולוגיה מתקדמת וייצור מוגבר הובילו לירידת מחירים משמעותית המשחקת לטובת הצרכנים. אם זאת חשוב ולבדוק האם המוצר הרצוי קיים בשוק. קיימים חוסרים בשוק המוצרים בשל משבר הקורונה ועיכובים במשלוחים ובייצור. מומלץ להזדרז עם הקנייה בשל החשש שמצב המחירים עומד להשתנות באם יהיה מחסור עולמי במוצרים או משבר כלכלי חלקי. מוטב להצטייד במוצרים ולאפשר מיגון עכשווי ומידי במחירים הקיימים כיום בשוק מפני שהדברים עלולים להשתנות בזמן הקרוב.

לאור האירועים הביטחוניים ואירועי האלימות הכללית לא ניתן להמשיך ללא מיגון למקומות פרטיים או ציבוריים. ההגנה חשובה וחיונית ולא ניתן לזלזל בכך. לא בכדי מוצרי המיגון לבתים ובתי עסק נמכרים היום יותר מבעבר. הצרכנים מחפשים דרך להתמגנות נוספת ומבינים שהמצב הכלכלי גם הוא לא צפוי ומעדיפים לקנות עכשיו מחשש שאולי לא יהיה מספיק בהמשך.

לכן כאשר עומדים לרכוש אינטרקום לשער ללא מצלמה מוטב להזדרז ולנצל את התנאים של מחירי המוצרים הקיימים כיום בשוק ולעבוד על פי שלבים מסודרים לקנייה בטוחה ואחראית למוצר הטוב ביותר והמותאם ביותר לשער.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

עיצוב בית חכם

ערכות בית חכם הן מערכות פופולאריות מאוד בשנים האחרונות. לא מעט קבלנים שהתחילו לבנות בניינים עם דירות שמגיעות עם מערכות

מערכת אזעקה לבית אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית, קומפקטית וחכמה ניתן למצוא בסוגים שונים ובמחירים השווים לכל נפש. סוגי המערכות נחלקים לשניים: מערכת קווית

התקשרו עכשיו