מפסק חכם לתריס חשמלי

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

הבית שלנו הוא הדבר החשוב ביותר בחיינו לכל הפחות מבחינת רכוש. ככל שהבית שלנו יותר טוב כך איכות החיים שלנו תהיה יותר גבוהה וכך אנו נהיה מאושרים יותר. יש הרבה דברים שאנו צריכים לעשות בכדי ליהנות מן הבית שלנו כמו למשל ריהוט נכון של הבית, עיצוב הבית, קניית מכשירי חשמל מתאימים, צבע יפה על הקירות, קישוט עם תמונות ועוד. אך ללא ספק אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים לעשות בבית זה לשים תריסים חשמליים.

עליכם לדעת כי כיום תריס חשמלי הוא מכשיר מאוד מתקדם מכיוון שיש לו מפסק חכם. המפסק הזה מאפשר לנו לפתוח ולסגור את התריס בקלות עצומה וכך אנו יכולים ליהנות מתריס מעולה. המפסק הוא דבר קטן וחכם ולכן הוא לא עולה הרבה כסף באופן יחסי וזה עוד משהו שעליכם לקחת בחשבון.

מדוע תריס חשמלי עדיף על פני תריס רגיל?

אנו ממליצים לכם להיכנס לאתר https://trisim.co.il/ ולגלות עולם מדהים. האתר הוא האתר המוביל בארץ לתריסים ויש בו מידע עצום על נושא זה. על רקע זה אנו חייבים לשאול שאלה המטרידה רבים והיא מדוע תריס חשמלי עדיף על פני תריס רגיל?

אם כן אתם צריכים להבין כי אפשר לסגור ולפתוח תריס חשמלי בהרבה יותר קלות מאשר תריס רגיל. לא רק זאת אלא שמבחינה עיצובית תריס חשמלי הוא הרבה יותר מרשים והוא משדרג את הבית שלכם בכמה רמות. תריס חשמלי פעמים רבות יחזיק מעמד זמן רב לעומת תריס רגיל וזה עוד יתרון של תריס חשמלי שאנו צריכים לתת עליו את הדעת.

הטכנולוגיה רק מתקדמת ולא רק בתחום התריסים, רוצים לשמוע על המערכות הכי מתקדמות שלנו ? היכנסו : חשמל חכם לבית, אינטרקום IP – לשלוט מכל מקום .

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני קונה תריס חשמלי?

אם אתם קונים תריס חשמלי אתם צריכים לבחון מספר דברים. קודם כל אתם צריכים לבחון את עלויות התריס ולוודא כי יש לכם תקציב לרכישת התריס. זה חשוב פי כמה אם אתם עושים שיפוץ בכל הבית או בונים בית מאפס ואז עליכם לוודא כי לכם די כסף לתריס חשמלי.

עוד דבר שכדאי לבחון בעת קניית תריס חשמלי זה את איכות התריס ולוודא כי זה תריס חזק אשר לא מתקלקל מהר. לצד זאת כדאי לוודא כי החברה המוכרת לכם את התריס נותנת לכם אחריות עליו וזאת למקרה שתהיה בו תקלה וכך תקבלו תיקון בחינם ולא תצטרכו לשלם על תיקון התריס החשמלי שלכם.

האם כדאי לי לקנות תריס חשמלי בחו"ל?

שאלה חשובה המטרידה רבים היא האם כדאי לנו לקנות תריס חשמלי בחו"ל? אם כן התשובה היא ממש לא. המחירים בחו"ל יותר גבוהים ואיכות המוצרים פעמים רבות פחות טובה. לא רק זאת אלא שאם אתם קונים בארץ החנות שמוכרת לכם את התריס תחבר אתכם למתקין ברמה גבוהה ואילו בחו"ל לאף אחד לא יהיה אכפת מי מתקין לכם את התריסים וזה משמעותי מאוד ואסור לזלזל בכך.

 

מפסק חכם לתריס חשמלי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Picture of Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה