אינטרקום IP מחיר ויתרונות

אינטרקום IP מחיר

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אינטרקום IP מחיראינטרקום IP מחיר ויתרונות

עד לא מזמן האינטרקום הביתי או זה שהיה במשרד שלנו היה אינטרקום פשוט ולא מאוד מתוחכם. היה ניתן לשוחח בו עם מי שעומד מחוץ לדלת ולנסות לוודא רק על פי קולו או דבריו האם להכניס אותו או לסרב. בשנים האחרונות התפתח האינטרקום וכעת ניתן גם לראות ולבחון ויזואלית את מי שעומד בכניסה ולא רק להתבסס על קולו. ועדיין, הינו כדי לעשות בו שימוש היינו צריכים להיות בבית פיזית ובעיקר, להיות ליד האפרכסת או המסך שניצב לידו. כל צלצול באינטרקום היה מצריך אותנו להגיע פיזית למסופון.

אינטרקום IP הוא הפתרון לסיטואציה הזו. הוא מאפשר לנו לשלוט על האינטרקום מכל מקום, בכל זמן ובצורה קלה ופשוטה ובכך מאפשר לנו להגביר גם את תחושת הביטחון שלנו וגם את ממד הנוחות. 

רגע, אזהרה!

טרם ניגע ביתרונות וכן בכל אינטרקום IP מחיר, יש להגיד דברים ברורים: השוק, בייחוד שוק האונליין עם אתרי הסחר הגדולים, מוצף באינטרקומים מסוגים שונים, במחירים מפתים. העובדה שהשוק כל כך פורח גורם לשרלטנים רבים להציע את מרכולתם, שלא תמיד עומדים בסטנדרטים הגבוהים ורובם עשויים מחומרים פשוטים הנהרסים בקלות. גם אם רכשתם אינטרקום IP מחיר מצוין ואחד שהוא טוב באמת, עדיין תזדקקו לבצע התקנה מורכבת בצורה נכונה. 

כל זאת מביא אותנו להמלצה לרכוש את האינטרקום, כמו גם מערכות אזעקה, מערכות גילוי אש ומערכות מצלמות אבטחה במקום מסודר, שגם יתקין בצורה איכותית, גם יתכן את הפרישה הנכונה וגם יסנכרן בין כל המערכות, כדי שיפעלו ללא תקלות וללא סיכון שלנו.

אינטרקום IP מחיר וחידושים

היתרון העצום של אינטרקום IP הוא יכולתו לאפשר לנו שליטה בכל זמן ובכל מקום. אנו יכולים לתפעל את האינטרקום גם מתוך מכשיר הטלפון הנייד שלנו באמצעות אפליקציה ייעודית, פשוטה ונוחה לתפעול.  הדבר מאפשר לנו גמישות גבוהה יותר ובעיקר יכולת לשלוט גם כאשר איננו נמצאים פיזית לצד האינטרקום.  האינטרקום מתחבר לרשת האינטרנט בבית או במשרד והוא מאפשר לפתוח את מנגנון הנעילה החשמלי באמצעות האפליקציה גם ממרחק רב. איננו חייבים לחכות לצלצול. האפליקציה תתעורר ותתריע לנו בשעה שמישהו ניגש לכניסה ואז נוכל לנהל את התהליך.

 אפשרות זו לא מחליפה את השימוש המסורתי באינטרקום. עדיין בבית תהיה מערכת השמע ואליה יצטרף מסך LCD משוכלל (יכול להיות גם מסך מגע) בו ניתן לצפות באיכות אדירה באדם העומד בחוץ, אפילו בצבע, אפילו בתנאי חשכה או במזג אוויר סוער. המערכת עצמה מאפשרת לשמור תמונות וסרטונים להמשך וכן סנכרון עם מערכות אחרות בבית כמו מערכת האזעקה. 

חוזקה וחיצוניות

אינטרקום IP מחיר גבוה מעט ממחיר אינטרקום רגיל גם בגלל שכלולי הטכנולוגיה המוטמעים בו אבל גם בגלל העובדה שהוא חייב להיות עמיד וחזק יותר. בראש ובראשונה על האינטרקום להיות קשוח וקשה להרס על ידי גורמים מזיקים בזדון. בשפה המקצועית זה מכונה 'אנטי ונדלי'. גם מי שינסה לחבל במערכת ובוודאי לפרוץ אותה, יתקשה בכך. על המערכת להיות גם עמידה כנגד פגעי מזג האוויר ובייחוד כנגד גשם, רטיבות ולחות כמו גם שמש חזקה מידי.

 מבחינה חיצונית, הרי שמושקע רבות בתחום העיצוב ולכן יש גם לזה השפעה על אינטרקום IP מחיר. בתוך הבית כאמור, הפאנל מסוגנן וחדיש אך גם הפאנל הניצב מחוץ לבית, ליד דלת הכניסה או השער, חייב להיות יפה, שכן הוא מקבל את פני האורחים ומשמש כעין כרטיס ביקור. כך ניתן למצוא עיצובים שונים ומגוונים, תאורות לד להתמצאות גם בחשכה ועוד.

אינטרקום IP מחיר יחל מ-1500 ₪ והוא עשוי להשתנות לפי החידושים, מורכבות ההתקנה ועוד פרמטרים נוספים אחרים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים

Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם - תמונה ראשית
בלוג

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם

אנחנו חיים היום בעידן שונה לחלוטין מכפי שהכרנו בימים עברו. אם בעבר ידענו שמרגע שאנחנו יוצאים מהבית או נעדרים ממנו

איך מתבצע פינוי דירה ישנה?

פינוי דירה ישנה הוא תהליך שצריך לעשות בזהירות. צריך לטפל בהרבה דברים לפני שמתבצע הפינוי. על המשכיר לוודא שהשוכר מודע

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!