אינטרקום IP מחיר ויתרונות

אינטרקום IP מחיר

תוכן עניינים

אינטרקום IP מחיראינטרקום IP מחיר ויתרונות

עד לא מזמן האינטרקום הביתי או זה שהיה במשרד שלנו היה אינטרקום פשוט ולא מאוד מתוחכם. היה ניתן לשוחח בו עם מי שעומד מחוץ לדלת ולנסות לוודא רק על פי קולו או דבריו האם להכניס אותו או לסרב. בשנים האחרונות התפתח האינטרקום וכעת ניתן גם לראות ולבחון ויזואלית את מי שעומד בכניסה ולא רק להתבסס על קולו. ועדיין, הינו כדי לעשות בו שימוש היינו צריכים להיות בבית פיזית ובעיקר, להיות ליד האפרכסת או המסך שניצב לידו. כל צלצול באינטרקום היה מצריך אותנו להגיע פיזית למסופון.

אינטרקום IP הוא הפתרון לסיטואציה הזו. הוא מאפשר לנו לשלוט על האינטרקום מכל מקום, בכל זמן ובצורה קלה ופשוטה ובכך מאפשר לנו להגביר גם את תחושת הביטחון שלנו וגם את ממד הנוחות. 

רגע, אזהרה!

טרם ניגע ביתרונות וכן בכל אינטרקום IP מחיר, יש להגיד דברים ברורים: השוק, בייחוד שוק האונליין עם אתרי הסחר הגדולים, מוצף באינטרקומים מסוגים שונים, במחירים מפתים. העובדה שהשוק כל כך פורח גורם לשרלטנים רבים להציע את מרכולתם, שלא תמיד עומדים בסטנדרטים הגבוהים ורובם עשויים מחומרים פשוטים הנהרסים בקלות. גם אם רכשתם אינטרקום IP מחיר מצוין ואחד שהוא טוב באמת, עדיין תזדקקו לבצע התקנה מורכבת בצורה נכונה. 

כל זאת מביא אותנו להמלצה לרכוש את האינטרקום, כמו גם מערכות אזעקה, מערכות גילוי אש ומערכות מצלמות אבטחה במקום מסודר, שגם יתקין בצורה איכותית, גם יתכן את הפרישה הנכונה וגם יסנכרן בין כל המערכות, כדי שיפעלו ללא תקלות וללא סיכון שלנו.

אינטרקום IP מחיר וחידושים

היתרון העצום של אינטרקום IP הוא יכולתו לאפשר לנו שליטה בכל זמן ובכל מקום. אנו יכולים לתפעל את האינטרקום גם מתוך מכשיר הטלפון הנייד שלנו באמצעות אפליקציה ייעודית, פשוטה ונוחה לתפעול.  הדבר מאפשר לנו גמישות גבוהה יותר ובעיקר יכולת לשלוט גם כאשר איננו נמצאים פיזית לצד האינטרקום.  האינטרקום מתחבר לרשת האינטרנט בבית או במשרד והוא מאפשר לפתוח את מנגנון הנעילה החשמלי באמצעות האפליקציה גם ממרחק רב. איננו חייבים לחכות לצלצול. האפליקציה תתעורר ותתריע לנו בשעה שמישהו ניגש לכניסה ואז נוכל לנהל את התהליך.

 אפשרות זו לא מחליפה את השימוש המסורתי באינטרקום. עדיין בבית תהיה מערכת השמע ואליה יצטרף מסך LCD משוכלל (יכול להיות גם מסך מגע) בו ניתן לצפות באיכות אדירה באדם העומד בחוץ, אפילו בצבע, אפילו בתנאי חשכה או במזג אוויר סוער. המערכת עצמה מאפשרת לשמור תמונות וסרטונים להמשך וכן סנכרון עם מערכות אחרות בבית כמו מערכת האזעקה. 

חוזקה וחיצוניות

אינטרקום IP מחיר גבוה מעט ממחיר אינטרקום רגיל גם בגלל שכלולי הטכנולוגיה המוטמעים בו אבל גם בגלל העובדה שהוא חייב להיות עמיד וחזק יותר. בראש ובראשונה על האינטרקום להיות קשוח וקשה להרס על ידי גורמים מזיקים בזדון. בשפה המקצועית זה מכונה 'אנטי ונדלי'. גם מי שינסה לחבל במערכת ובוודאי לפרוץ אותה, יתקשה בכך. על המערכת להיות גם עמידה כנגד פגעי מזג האוויר ובייחוד כנגד גשם, רטיבות ולחות כמו גם שמש חזקה מידי.

 מבחינה חיצונית, הרי שמושקע רבות בתחום העיצוב ולכן יש גם לזה השפעה על אינטרקום IP מחיר. בתוך הבית כאמור, הפאנל מסוגנן וחדיש אך גם הפאנל הניצב מחוץ לבית, ליד דלת הכניסה או השער, חייב להיות יפה, שכן הוא מקבל את פני האורחים ומשמש כעין כרטיס ביקור. כך ניתן למצוא עיצובים שונים ומגוונים, תאורות לד להתמצאות גם בחשכה ועוד.

אינטרקום IP מחיר יחל מ-1500 ₪ והוא עשוי להשתנות לפי החידושים, מורכבות ההתקנה ועוד פרמטרים נוספים אחרים.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

עיצוב בית חכם

ערכות בית חכם הן מערכות פופולאריות מאוד בשנים האחרונות. לא מעט קבלנים שהתחילו לבנות בניינים עם דירות שמגיעות עם מערכות

מערכת אזעקה לבית אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית, קומפקטית וחכמה ניתן למצוא בסוגים שונים ובמחירים השווים לכל נפש. סוגי המערכות נחלקים לשניים: מערכת קווית

התקשרו עכשיו