עלות אזעקה לבית פרטי אינה גבוה ובעלת תמורה גבוהה:

עלות אזעקה לבית פרטי

תוכן עניינים

עלות אזעקה לבית פרטיעלות אזעקה לבית פרטי אינה גבוהה כבעבר. ניתן להשיג מערכות מסוגים ואיכויות שונות במחירים נוחים וסבירים. העלות נקבעת על פי סוג המערכת, יכולותיה וחברת הייצור שלה. דבר נוסף המשפיע על המחיר הוא כמות החיישנים, היכן ימוקמו ועוד. ישנן שני סוגים עיקריים של מערכות אזעקה חכמות. מערכת קווית המחוברת באופן של חיווט בקירות ומערכת אלחוטית שעובדת ללא חיווט. שני הסוגים בעלי איכויות שונות ועלויות שונות.

עלות אזעקה לבית פרטי כמה בעצם זה עולה?

  • העלויות למערכות אזעקה קוויות נעים סביבות המחירים של 400 ₪ ועד 4,000 ₪
  • העלויות למערכות אזעקה אלחוטיות נעים בסביבות המחירים של 100 ₪ ועד 2,000 ₪.

המערכת הקווית יקרה יותר אך בעלת יכולת של יציבות ותשתית קבועה המקנה לה אמינות ואורך חיים. המערכות נחשבות איכותיות ביותר ואמינות אך התקנתם מורכבת ויקרה וכאשר יש צורך בתיקון בחיווט זה מייקר את ההוצאות. מערכות אלחוטיות מסתמכות על רשת אלחוטית ולכן יהיו רגישות יותר, כיום כמעט לא ניתן להרגיש ברגישות זאת, הן פשוטות ביותר להתקנה ותפעול ולכן מאפשרות מחירים נוחים ואיכות גבוהה ביותר של הגנה. הן גם מספקות התרעות ישירות לנייד וניתן לבצע מעקב ופיקוח מכל מקום ומכל מחשב.

ניתן בנקל לעשות בדיקה מקיפה באינטרנט ולבחון את המחירים וסוגי המחירים. לבחור את המוצר והחנות הרצויה בכל זמן, מכל מקום ובמהרה. ניתן גם לבצע שיחת ייעוץ והכוונה על מנת לקבל מושג ברור איזה מוצר כדאי לרכוש. לפני שיחת הייעוץ כדאי להגיע מוכנים עם פרטים ברורים של הרצונות, הצרכים שאלות וכדומה כמו כן כדאי לספק את מירב הפרטים על הבית כגון גודלו, מיקומו, הפתחים והכניסות לבית כמו גם צילום של פנים הבית והחוץ.

 המערכות פועלות בעזרת חיישנים הרגישים ומזהים ניסיונות חדירה או תנועה חשודה על פי שינויי טמפרטורה ודרכים נוספות יש חשיבות למיקום החיישנים ומספרם וחילוקם הנכון בחלל הבית כמו גם מחוצה לו בעת הצורך. כמות החיישנים תאפשר הגנה מרבית על כמות החללים והכניסות ותהיה לה השפעה על המחיר. רצוי לעשות בחירה מושכלת בעזרת ייעוץ של כמות החיישנים ומה המיקום הנכון ביותר עבורם על מנת לספק את ההגנה המקסימלית לטווח השטח הגדול ביותר.

מערכת אזעקה פועלת בדרך פשוטה ויעילה:

  1. זיהוי תנועה חשודה או ניסיון פריצה על ידי החיישנים.
  2. אזעקה מופעלת באופן אוטומטי ומיידי
  3. הודעה נשלחת באופן אוטומטי ומיידי לבעלי הבית לנייד.
  4. האזעקה מרתיעה מיידית את הגורם הלא רצוי. בעזרת צליל חזק אור וכדומה.

אין צורך להכביר במילים בחשיבותה ובחיוניות של מערכת אזעקה לבית. בימים לא צפויים אלו כאשר תחושת המוגנות ירדה באופן משמעותי חשוב ואחראי להתמגן ולשמור על הבית ובני הבית. זהו המעשה החיוני הדחוף והמשמעותי לעשותו. במחיר סביר ניתן ואפשרי למגן את היקר לנו מכל ולכן צריך לפעול בנחישות ולעשות זאת בהקדם האפשרי.

מערכת אזעקה תתרום רבות לשקט הנפשי של בעלי הבית. תאפשר שינה בטוחה ורגועה, כמו גם ידיעה שהבית מוגן גם כאשר לא נמצאים בו. הידיעה שבני הבית מוגנים כמו גם הרכוש מעלה את תחושת הבטחון ומאפשרת רוגע בחיי היום יום.

לסיכום, עלות אזעקה לבית פרטי אינה יקרה ביחסית לתמורה הגדולה שהיא מקנה בשמירה על הבית והדרים בו לשנים ארוכות. יש לבחור בקפידה את סוג המערכת שתתאים באופן מיטבי ומקסימלי לבית וליושביו. ולמהר לקנות בשל הביקוש הרב אשר קיים.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

עיצוב בית חכם

ערכות בית חכם הן מערכות פופולאריות מאוד בשנים האחרונות. לא מעט קבלנים שהתחילו לבנות בניינים עם דירות שמגיעות עם מערכות

מערכת אזעקה לבית אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית, קומפקטית וחכמה ניתן למצוא בסוגים שונים ובמחירים השווים לכל נפש. סוגי המערכות נחלקים לשניים: מערכת קווית

התקשרו עכשיו