מתקין מצלמות אבטחה

מתקין מצלמות אבטחה דיגיטלי

תוכן עניינים

האינטרנט הפך את החיים שלנו לפשוטים בכל הנוגע לקניות. בלחיצת כפתור אנחנו יכולים למצוא שלל מוצרים ולבחור את אלו שמתאימים לבית או לעסק שלנו. לאחר ימים ספורים נקבל את שהזמנו ונתחיל ליהנות מהתוצר. כל זה נשמע טוב ויפה, אך גם היום ישנם מוצרים אשר הרכישה שלהם דורשת מקצועיות ולכן עדיף לפנות למומחים בתחום.
בכל הנוגע אל תחום האבטחה, על אף שניתן למצוא מוצרים לבית חכם ומצלמות לרכישה עצמית, יש יתרון משמעותי לפניה לחברה מקצועית. מתקין מצלמות אבטחה מביא איתו מספר יתרונות שאי אפשר להשיג בלעדיו.

מתקין מצלמות אבטחה דיגיטלי

יתרון ראשון – בחירה נכונה של הציוד

אחת הסיבות לכך שעדיף לפנות אל בעל מקצוע אשר מכיר את התחום היטב היא עודף המצלמות. מצד אחד, אפשר למצוא שלל מצלמות אבטחה לבית בטווח רחב של מחירים ונראה שכל אחד יכול למצוא מצלמה בתקציב המתאים לו. מצד שני, לא כל מצלמה מתאימה לכל צורך ולא כל מצלמה מספקת את האיכות הנדרשת לצילום.

מתקין מצלמות אבטחה מקצועי יוכל לאתר עבורך את הציוד הנכון ביותר. כזה שיתאים לדרישות של הצילום, למבנה שלך וציוד שיעמוד במסגרת התקציב שתוגדר מראש. הוא יחפש עבורך את הפתרונות הנכונים והתוצאה תהיה בשטח, של צילום איכותי ומותאם בדיוק למקום.

יתרון שני – התקנה בטוחה של המצלמות

המצלמות יכולות להיות רגישות לעבודה לא תקינה ובנוסף, עליהן להיות מחוברות לחשמל. מקור הכוח לא יהיה השקע הפנוי באזור אלא יש לתכנן נכון את עבודת החשמל. כיוון שרק חשמלאי רשאי לעסוק במערכת, יש חשיבות למתקין בעל הסמכה מתאימה. ההתקנה של המצלמה אשר מתבצעת על ידי מתקין תתבצע בצורה שגם שומרת על המצלמה וגם על המבנה ומערכת החשמל.
קראו גם על שקע חכם

התקנה נכונה מביאה בחשבון את כל הצרכים של המצלמה ושל המקום. ברגע שהיא מתבצעת בחוץ, המתקין ידאג לחיבור נכון לחשמל ולהגנה מפני הגשם או קרני השמש. המטרה היא לדאוג לכך שהמצלמה תוכל לעבוד לאורך כל היום ללא כל בעיה. רק מתקין אשר מבין במה כרוכה העבודה ומהן הדרישות של כל מכשיר יוכל לבצע עבודה מתאימה.

יתרון שלישי – מתקין מצלמות אבטחה מספק אחריות

החברה אשר מייצרת את המצלמות יכולה לספק אחריות לתקופה משתנה. אחריות זו תהיה תקפה רק במידה והמצלמה עצמה לא נפגעה מיד אדם. התקנה לא נכונה, חשיפה לרוחות ולגשמים, יכולה להוביל לפקיעת האחריות ולפעילות לא תקינה של המצלמה (כלומר, פגיעה בחומרה). התפקיד של המתקין הוא לגשת אל העבודה בצורה הנכונה ולדאוג שהמצלמה עצמה תישמר.

בנוסף, המתקין יספק אחריות בעצמו בעבור עבודת ההתקנה. אפשר לבדוק מולו מראש מה כוללת האחריות ולאיזו תקופה היא ניתנת. חברת Titmateg מספקת מצלמות וכן מתקינים מקצועיים ומנוסים וזאת כדי להעניק לך ביטחון מלא בבית או בעסק ובכל שעה של היום.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכת אינטרקום
בלוג

התקנת מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום היא לחלוטין לא טכנולוגיה חדשה. בבניינים משותפים רבים התחילו להתקין מערכות אינטרקום כבר לפני שלושה וארבעה עשורים, אלא

Uncategorized

מתי נעשית בדיקת נזילות מים?

במדינת ישראל מרבית הבתים והמבנים סובלים מנזילות כתוצאה מסיבות שונות. נזילות יכולות להתבצע כתוצאה מפגיעה בצנרת, בין אם במסגרת בלאי

בלוג

הכל על צריכת חשמל

חשבון החשמל נחשב במרבית הבתים להוצאה השנייה בגודלה אחרי ההוצאה על מזון, ועשוי להגיע עד לאלפי שקלים בחודש. לא תמיד

התקנת אזעקה בחריש 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בעומר 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בתל-אביב 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקשרו עכשיו