התקנת מצלמות אבטחה המדריך

מנורה דולקת - מערכת אבטחה

תוכן עניינים

התקנת מצלמות אבטחה תתבצע על ידי חברה מקצועית ולאחר תכנון מקדים והבנת הצרכים האישיים ושל המרחב. היום אפשר למצוא מצלמות רבות והן נבדלות זו מזו בתכונות שלהן וגם בחברה המייצרת. בעבודה מול חברה מקצועית ניתנת לך האפשרות להתייעץ, לבחון את האפשרויות הטובות ביותר ובסופו של דבר ליהנות מהתקנה יסודית של מצלמות מתאימות ובצורה שתענה על כל הדרישות שלך היטב.

https://www.youtube.com/watch?v=egnQWQgyuMI

חשיבות מצלמות האבטחה

מצלמות אבטחה יכולות למנוע פגיעה ולהגן עליך ועל האנשים היקרים לך. הן יכולות לשמש כאמצעי התרעה אשר גורם לפורצים לדלג על הבית שלך ולחפש מקום אחר לפגוע בו והן יכולות להציג לך את המתרחש בתוך הבית בזמן שיש בו רק ילדים, תינוקות או כל מי שזקוק לעזרה ולא יכול להגן על עצמו.

לא תמיד ניתן למנוע מהפורצים לנסות להיכנס אל המבנה, גם אם יש בו מצלמה, אך אלו יכולות להיות משולבות באמצעי הרתעה ולשלוח קריאה למוקד האבטחה או ליצור צליל חזק. לא תמיד המצלמות ימנעו פגיעה באנשים שנמצאים בתוך הבית, אך הן יאפשרו לך לדעת שזו התרחשה ולבחון כי מי שנמצא במקום אכן מוגן.
היכנסו לכאן בשביל לקבל מידע על מצלמות אבטחה במבצע

היום המצלמות זמינות יותר מאי פעם והמחיר שלהן מאפשר גם לך להגן על עצמך ועל בני הבית. לכן, השאלה שצריכה לעלות אצלך היא לא האם כדאי להתקין מצלמות אלא אילו מצלמות יוכלו לענות בצורה הטובה ביותר על הדרישות שלך. כדי לענות על שאלה זו פירטנו בהרחבה בסעיף הבא.

איך אפשר לקבוע איזו מצלמה להתקין?

כיוון שישנן מצלמות שונות וממגוון חברות, יהיה עליך בחור את אלו שעונות על הצרכים שלך באופן המדויק ביותר. כדי לעשות זאת יש לבחון את התכונות של המצלמות, להבין את האפשרויות העומדות לרשותך ובהתאם לסנן את אלו שיכולות לענות לצרכים האישיים שלך ושל המקום:

נסתרת מול בולטת

מצלמת אבטחה יכולה להיות נסתרת והיא יכולה להיות מותקנת במקום בולט לעין. הנסתרת עונה על צרכים ספציפיים ולרוב תתאים לתוך המבנה. היא מתאימה לבית בו ישנם מטופלים כמו תינוקות או אנשים מבוגרים, כאשר המטרה היא לעקוב אחר המטפלים. בהתאם היא תתאים לגני ילדים ובתי אבות. מצלמה נסתרת יכולה לשמש גם עסקים כמו חנויות ואחרים אשר רוצים לעקוב אחר העובדים או הלקוחות שנכנסים למקום.
ראו גם: מצלמות במעגל סגור

מערכת אזעקה דיגיטלית - ענן

מצלמה בולטת יכולה להתאים לעסקים ולבתים כשהמטרה היא למנוע פריצה לתוך המבנה. המצלמה יכולה לשדר לאורך כל היום ובדרכים שונות והנוכחות שלה לרוב תתריעה בפני הפורצים. כמובן, יש לבצע חיבור נכון ומתאים של המצלמה כדי שזו באמת תיצור את ההתרעה הרצויה.

מצלמת באור מול בכל שעה

מצלמה אשר מצלמת רק בשעות האור יכולה להתאים לתוך המבנה ותתאים בעיקר לגני ילדים ומקומות שעובדים במקום עם אור. היא תוכל להתאים גם לעסקים כמו חנויות אשר רוצים לעקוב אחר המתרחש בתוך המקום כשהוא פעיל ובכל מקרה מואר. מצלמה זו אינה יכולה להתאים לבתי אבות כיוון שמטפלים יכולים לגשת למטופלים גם בלילה וכשקשה לראות את מה שמתרחש מסביב.

כמו כן, מצלמה כזו לא תתאים לשימושי חוץ והיא לא תתריע בפני פורצים. כדי ליצור התרעה ולצלם לאורך כל היום, יש לבחור במצלמה אשר יכולה לצלם ולשדר בכל שעה ושיודעת להתאים עצמה לכמות האור שנמצא באזור. יש לציין כי היום ישנם פתרונות מתקדמים טובים מאד, גם לצילום בחושך והם זמינים גם לבעלי בתים, מפעלים ואחרים.

מותקנת קרוב או רחוק

אחד השיקולים שיש להתייחס אליהם בעת קבלת ההחלטה על סוג המצלמה הוא המיקום שלה לעומת המקום המצולם. בתוך המבנה הצילום ייחשב לקרוב. לרוב מדובר על מטרים בודדים ולכן הרזולוציה של המצלמה לא חייבת להיות הטובה ביותר. היא תוכל לקלוט את המתרחש במקום גם אם היא לא המצלמה הכי איכותית מבחינת תפיסת התמונה.

https://www.youtube.com/watch?v=vxJDcSjgUkw

במקרה של צילומי חוץ וצילומים בתוך קניונים, המצלמות מותקנות במרחק רב. במקרה זה יש צורך במצלמה איכותית בעלת רזולוציה גבוהה במיוחד. במקומות כמו קניונים, מפעלים ומבני עסקים, יש לשקול גם התקנה של מצלמה שאפשר לשלוט בה מרחוק ולקרב את התמונה על פי הצורך.

מקליטה או משדרת באופן חי

בעבר, כל המצלמות היו מקליטות את הצילום על גבי קלטת (בעבר הרחוק מאד) ולאחר מכן על גבי כרטיס זיכרון. גם היום אפשר למצוא מצלמות המתבססות על כרטיס זיכרון, אך כדי לראות את התמונה יש לגשת באופן פיזי אל המצלמה ולהוציא את המידע.

בית חעם עם אזעקה לבית

היום ניתן ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת ולהציב מצלמות אבטחה שיקליטו את המידע ויעבירו אותו באופן מידי לענן ושבמקביל ישדרו אותו. השידור מתאים לכל אחד שרוצה לצפות אחר המתרחש במבנה או לצורך יצירת הגנה על מבנים גדולים כמו מפעלים, קניונים ואחרים. השידור החי מתאים כמובן גם לגני ילדים ובתים בהם מטופלים תינוקות או אנשים מבוגרים.

התקנת מצלמות אבטחה בבתים בשכירות

מצלמת אבטחה זקוקה למקור כוח וליכולת לשדר את הצילומים (בהנחה שזו הבחירה שלך ולא להקליט על גבי כרטיס זיכרון). החיבור לא מתבצע לשקע קיים אלא ישירות לקיר ולשם כך יש להיעזר בחשמלאי שעבר הסמכה מתאימה לבצע עבודות מסוג זה. אם הבית שלך, לא תהיה לך שום בעיה לקבל החלטה לחבר את המערכת. היא תוכל להישאר במקומה לאורך זמן רב ואת ההחלטה כיצד והיכן לקדוח יהיה לך קל לקבל.

בבתים בשכירות לא תמיד ניתן לבצע קדיחות ללא אישור מקדים. לכן, יש ליידע את החברה המבצעת על כך שהמקום בשכירות ולהתייעץ עם המשכיר על אופן ההתקנה. למשכיר יש עניין שהמבנה יישאר בטוח ולכן כל עוד ההתקנה תתבצע על ידי חברה מקצועית, לא צריכה להיות פגיעה מיוחדת בקיר וניתן למצוא את הדרך האסתטית והכי פחות פוגענית לשלב מצלמות במקום.

נקודה חשובה בבחירת המצלמות מתייחסת לרכישה שלהן וליכולת להעביר אותן למבנה החדש. אם בעל הנכס אינו מעוניין להשאיר את הציוד אצלו (ולשלם עליו), עליך להתייעץ מראש עם החברה ולבחור בחומרה שניתנת להעברה. חברה מקצועית אשר מכירה היטב את אתגרי ההתקנה תוכל להציע לך מערכות ודרך התקנה שיאפשרו לך לעבור עם הציוד שרכשת גם למבנה הבא (בין אם מדובר על בית ובין אם מדובר על מבנה עסקי). בנוסף, חברה מקצועית כמו Titmateg, תוכל להציע לך הצעות אטרקטיביות של מערכות אזעקה לבית.

לבחור חברת התקנת מצלמות אבטחה

החברה אשר תבצע את ההתקנה של המצלמות צריכה להציג ניסיון קודם רלוונטי. ישנו הבדל בין חברה אשר מתמחה בתחום המצלמות לבתים בלבד וזו שיודעת לתת מענה גם למבנים מורכבים יותר. החשוב הוא לא למצוא חברה שמתמחה בכל פתרון אלא בזו שתדע לתת לך את הפתרונות הטובים ביותר לפי הצרכים האישיים שלך.

https://www.youtube.com/watch?v=Bc2663p7AHg

חברה מקצועית תוכל להציע לך מגוון של פתרונות. היא תעבוד עם מספר חברות ותכיר את המצלמות השונות הקיימות בשוק ותציע לך את המצלמה שנכונה למבנה הספציפי שלך. כמו כן, מראש היא תוכל להגדיר את תקופת האחריות ומה היא כוללת. חברת Titmateg מספקת פתרונות בתחום האבטחה והבית החכם ותשמח לעמוד לרשותך עם צוות מנוסה, קשוב ומצלמות איכותיות, באחריות.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכת אינטרקום
בלוג

התקנת מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום היא לחלוטין לא טכנולוגיה חדשה. בבניינים משותפים רבים התחילו להתקין מערכות אינטרקום כבר לפני שלושה וארבעה עשורים, אלא

Uncategorized

מתי נעשית בדיקת נזילות מים?

במדינת ישראל מרבית הבתים והמבנים סובלים מנזילות כתוצאה מסיבות שונות. נזילות יכולות להתבצע כתוצאה מפגיעה בצנרת, בין אם במסגרת בלאי

בלוג

הכל על צריכת חשמל

חשבון החשמל נחשב במרבית הבתים להוצאה השנייה בגודלה אחרי ההוצאה על מזון, ועשוי להגיע עד לאלפי שקלים בחודש. לא תמיד

התקנת אזעקה בחריש 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בעומר 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בתל-אביב 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקשרו עכשיו