מערכת בית חכם

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

מערכת בית חכם מאפשרת לכם ליהנות מסביבת מגורים נוחה, נוחה ובטוחה. עם מערכת בקרה מרכזית, ניתן לנטר ולנהל מרחוק את האורות, התרמוסטטים, מערכות האבטחה ומכשירים אחרים שלך מכל מכשיר המחובר לאינטרנט. מערכות בית חכם יכולות לעזור לך לחסוך באנרגיה על ידי התאמה אוטומטית של הגדרות על סמך דפוסי שימוש ועל ידי מתן תזכורות לכבות אורות ומכשירים כאשר אינם בשימוש. מערכות בית חכם מספקות גם שכבת אבטחה, שכן ניתן לחבר אותן לחיישני תנועה ולמצלמות שמתריעות אם משהו לא בסדר בבית. עם ההגדרה הנכונה, אתה יכול לקבל התראות בטלפון או בטאבלט שלך בכל פעם שמישהו נכנס או יוצא מהבית שלך.

 

שליטה קולית

מערכות בית חכם רבות תואמות להתקני שליטה קולית, מה שמאפשר לך לשלוט במכשירי החשמל שלך ובתכונות אחרות מבלי לקום או אפילו להיות באותו חדר. עם מערכת בית חכם, אתה יכול להישאר מחובר בקלות למה שקורה בבית שלך מכל מקום. אנחנו קוראים לה מערכת בית חכם לאיכות חיים!

 

סוגי מערכות

מערכות בית חכם מגיעות בצורות וגדלים רבים ושונים, לכן חשוב לבחור מערכת המתאימה לגודל ולצרכים של הבית שלכם. מערכות מסוימות מיועדות לחללים קטנים יותר, בעוד שאחרות עשויות להתאים יותר לבתים גדולים יותר עם מספר חדרים ותכונות. תרצה גם לשקול את סוג הגישה שאתה צריך כדי לשלוט באזורים שונים בבית שלך, כמו גם כל תכונות נוספות שעשויות להיות שימושיות. לאחר שבחרתם את מערכת הבית החכם שלכם, תוכלו להתחיל להתאים אותה לצרכים האישיים שלכם.

 

מאפייני המערכת

המאפיין העיקרי של מערכת בית חכם הוא היכולת שלה לשלוט בתכונות שונות בתוך הבית ממיקום מרכזי אחד. בלחיצה אחת או בפקודה קולית תוכלו לכוונן את האורות, לכוונן את הטמפרטורה, לנעול/לפתוח דלתות ואפילו לשלוט במערכת האבטחה. אתה יכול גם לתכנת הגדרות אוטומטיות לניהול דברים כמו דלקת/כיבוי האורות בשעות מסוימות של היום, או התראות הנשלחות כאשר מזוהה תנועה באזור מסוים בבית שלך.

בנוסף לתכונות הבסיסיות, מערכות בית חכם רבות מציעות תכונות נוספות המאפשרות לך להפיק עוד יותר מהמערכת שלך. זה כולל תכונות כמו ניהול אנרגיה, בקרת מכשירים ובקרת בידור ביתי. אתה יכול גם להשתמש במערכת הבית החכם שלך כדי לנטר ולעקוב אחר השימוש בכלי שירות כמו מים וחשמל, כדי לעזור לך לחסוך כסף תוך עמידה ביעדים הסביבתיים שלך.

קרדיט תמונה: freepik

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Picture of Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה