4 צעדים קלים לחיתוך, שבירת ופינוי בטון

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

קורה לפעמים שאתם מוצאים את עצמכם מול הצורך לשבור ולהסיר בטון אצלכם בבית, אם כדי לתקן צינור מים שנוזל בבית או כדי להחליף את הבטון שבחצר בדשא וצמחיה. בכל מקרה, כדאי לדעת איך לעשות זאת בעצמכם, אפילו אם אתם מתכוונים לשכור קבלן כמו Power ניסור בטון לעשות את העבודה במקומכם.

קבלו 4 צעדים בסיסיים לחיתוך ופינוי בטון בפשטות ובקלות יחסית.

  • הכינו את אזור העבודה ואת הציוד הדרוש – וודאו שאתם מסירים את כל המכשולים שעלולים להפריע לכם במהלך העבודה ושכל מה שיכול להינזק מהאבק או מחתיכות הבטון שמתפזרות במהלך העבודה, מכוסה היטב. בדקו גם שהמעבר להוצאת פסולת הבטון מאתר העבודה פנוי. וודאו שיש לכם את הכלים הדרושים לביצוע העבודה: מסור חשמלי בעל להב יהלומים, פטיש אוויר, מוט ברזל גדול להרמה, את חפירה, חותכן לחיתוך חוטי מתכת ומסור הריסה לניסור מוטות פלדה. בנוסף, וודאו מראש שיש לכם ציוד בטיחות שיגן עליכם מפני האבק וחתיכות הבטון, כולל כפפות עבודה עבות, משקפי מגן, מגני אוזניים, מסיכה נגד אבק, נעלי עבודה סגורות ובגדים עבים שמכסים אתכם היטב.
  • שרטטו את אזור החיתוך וחתכו בהתאם- בעזרת קרש ישר וגירים צבעוניים, שרטטו את אזור העבודה, בקווים עבים וברורים. הקווים נועדו לסמן את גבולות אזור העבודה ולוודא שהחיתוך מתבצע בקווים ישרים וחלקים. תכנתו את הלהב לחיתוך בעומק הדרוש ומקמו אותו מעל אחד הקווים שסימנתם. במהלך החיתוך יש להתיז מים בעדינות על האזורים שסביב הלהב כדי להפחית את האבק ולמנוע מהלהב להתחמם יתר על המידה. היזהרו, כמובן, לא להתיז מים על המסור החשמלי עצמו.  להעמקת החיתוך, יש לחזור על התהליך.
  • שבירת הבטון- לשבירת הבטון, הפעילו את פטיש האוויר מפינה פנימית של המשטח שסימנתם. אין צורך להפעיל לחץ על הפטיש מאחר והמשקל שלו והתנועה מספיקים כדי לשבור את הבטון.  הזיזו מדי פעם כמה חתיכות בטון שבורות כדי לפנות מקום לחתיכות השבורות הבאות. השתמשו בחותכן כדי לחתוך רשתות של חוטי מתכת בבטון ובמסור ההריסה כדי לנסר מוטות פלדה בבטון מזויין. בסיום העבודה, במידה ואתם לא מרוצים מעומק החיתוך, ניתן ליישר את השטח בעזרת פטיש האוויר ולחזור על התהליך עד לקבלת התוצאה הרצויה.
  • פינוי וניקוי- כדי להגן על הצמחייה שלאורך שביל הגישה ממשאית הפינוי, יש לפנות את הבטון באופן ידני. השתמשו בכפפות עבות כדי להעמיס את חתיכות הבטון לתוך שקי נשיאה ונשיאתם למשאית הפינוי. באמצעות את החפירה אספו את חתיכות הבטון הקטנות יותר לתוך השק.בסיום העבודה נקו את כלי העבודה וציוד הבטיחות, ככל שניתן ומבלי להרטיב כלים חשמליים, והחזירו אותם למקום. אפשר להסיר את כיסויי המגן מהחפצים או הצמחים ולעבור לפרויקט הבא.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Picture of Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה