3 דברים שאתם חייבים לדעת לפני בחירת חברת שערים

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

חברת שערים מקצועית תדע להעניק לכם את מגוון האפשרויות הרחב ביותר, שערים ידניים ושערים חשמליים כאחד. המחיר אותו תשלמו עבור התקנת שערים כאלה ואחרים משתנה בהתאם למספר דברים אותם נציין בהמשך. אם אתם רוצים להתקין שער בבית או בכניסה למושב ואפילו בבית העסק, אתם צריכים לדעת איך לבחור חברת שערים מקצועית.

 

1. הכירו את החברה

 כדי למצוא חברה מקצועית עליכם להכיר את החברה. אחת החברות המובילות בשוק היא חברת תהל שערים, חברה עתירת ניסיון. הקריטריונים לחברה מקצועית קשורים גם בניסיון של החברה וגם במתן שירות הולם. מדובר על התקנת שער שיכולה להגיע לאלפי שקלים, במיוחד כאשר מדובר על שער חשמלי. על הלקוח לדעת על מה הוא משלם. ברגע שמדובר על חברה מקצועית, אתם יכולים להיות הרבה יותר רגועים לגבי הבחירות שלכם.

 

2. אפשרויות 

תהל שערים מציעה לכם את המגוון הרחב ביותר של התקנות השערים. האפשרויות יכולות לבוא לידי ביטוי גם באופן ההתקנה, גם במיקום ההתקנה וגם בסוג המנוע. תוכלו לבחור בין שערים חשמליים, שערים ידניים וחומרים שונים ממנו השער עשוי. תהליך שערים מעניקה לכם את המגוון הרחב ביותר של חומר הגלם ממנו עשוי השער. תוכלו לבחור שער ברזל או אלומיניום, כמו כן יש גם שילובים. בחירת חומר הגלם היא מאוד קריטית מכיוון שהיא משפיע על המחיר. השימוש הנפוץ ביותר היום הוא בשער אלומיניום, מדובר על חומר מאוד עמיד אך מצד שני גם יחסית זול.

 

3.שירות 

כאשר אתם בוחרים חברת שערים אתם רוצים לדעת מהו השירות אשר ניתן לכם. השירות כולל את פרק זמן ההתקנה, שירות לקוחות ועוד. לדוגמא, מה קורה במקרה בו השער החשמלי לא עובד פתאום? תוך כמה זמן יגיע אליכם טכנאי? תהל שערים מעניקה לכם שירות מקצועי ותוך פרק זמן קצר יגיע אליכם בעל מקצוע לפיתרון הבעיה. כמו כן, תהל שערים דואגת לתשתית חשמל חזקה כדי למנוע תקלות כאלה. במקרה בו השער אינו עובד תהל שערים תמיד מעניקה פיתרון ידני לכל שער חשמלי. בכל חברה שאתם בוחרים, אתם חייבים לדאוג לפיתרון ידני בזמן הפסקת חשמל או כל סיבה בגללה אין מקור חשמל זמין לפתיחת השער. פתיחה ידנית מתבצעת באמצעות מפתח ייעודי.

 

כמה זה עולה לי?

המחיר עבור התקנת שער משתנה בהתאם לחברה אותה אתם בוחרים. כמו כן, המחיר מושפע גם מהמיקום בו אתם בוחרים להתקין את השער. כאשר מדובר על התקנת שער חשמל לבית, הפיתרון הוא הרבה יותר פשוט מכיוון שבדרך כלל יש לנו מקור חשמל זמין. עם זאת, כאשר מדובר על שער כניסה לכפר או כל מקום אחר ללא מקור חשמל, המחיר מושפע גם מהתקנת חשמל. ברגע בו אתם פונים לחברה מקצועית היא תעניק לכם פירוט מקצועי לגבי סך כל ההוצאה.

 

חשמל חכם אלחוטי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Picture of Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה