תכנון בית חכם עם ילדים

תכנון בית חכם עם ילדים בבית

כל הורה יודע עד כמה קשה להשתלט על הילדים התזזיתיים של ימינו, דבר שמתבטא בין היתר גם בהוצאות החשמל של הבית. הילדים רצים מחדר לחדר או יוצאים מהבית בפתאומיות, כשהם משאירים מאחוריהם אורות דולקים, מוצרי חשמל פועלים וכו'. כעת סוף כל סוף נמצא הפתרון שיאפשר לעשות קצת סדר בכל הבלאגן הזה, ולהצליח להשתלט על כל הנעשה בבית לפחות מבחינת הוצאות החשמל. הדבר מתאפשר באמצעות תכנון של בית חכם ובשורות הקרובות תבינו על מה מדובר.

מה זה בדיוק בית חכם?

בית חכם הוא בית שנשען על טכנולוגיה אלקטרונית מתקדמת. בשיטה זו ישנו שימוש רב בחיישנים שקולטים גירויים מהסביבה ומפעילים שרשרת של תהליכים מובנים מראש. אותם חיישנים מחוברים למערכות השונות בבית (חלונות, תריסים, מערכת המיזוג, מוצרי חשמל למיניהם וכו') דרך יחידת בקרה מרכזית אחת או יותר, וכך ניתן להגיב יותר טוב לתרחישים אפשריים ואף לשלוט בנעשה למרחוק. למשל, כאשר הערב יורד יוכל חיישן האור לגרום להפעלתה של תאורת הגינה או הסלון באופן אוטומטי, או לחילופין, חיישן התנועה של המערכת ידע לזהות מתי לא קיימת שום תנועה בחדר מסויים, ובהתאם לזאת ידע לכבות את האור שנשאר דולק בחדר. אנחנו בטוחים שתרחיש שכזה מוכר בכל חדר ילדים בישראל, ובינינו, גם בחדרי השינה של ההורים, שלא תמיד מקפידים על כיבוי האורות כשהם מחוץ לחדר.

במילים אחרות – באמצעות תכנון של בית חכם תוכלו לתת מענה לכל תרחיש בהתאם לצרכיכם המדוייקים, ולשלוט היטב בהוצאות החשמל הגבוהות מלכתחילה.

ביטחון מירבי לילדים

אבל האפשרות לתכנן בית חכם תעניק לכם הרבה יותר מרק דרכי שליטה על הוצאות החשמל. באמצעות מערכת מתקדמת שכזאת תוכלו להעניק לעצמכם שקט נפשי רב יותר מבחינת דאגתכם לביטחונם של הילדים. תארו לכם תרחיש שבו אתם נמצאים מחוץ לבית והילדים נמצאים לבדם. כיצד תדעו כי לא יצאו פתאום מהבית ושכחו מחבת על הגז? הדבר עלול לגרום לשריפה חלילה. ומה אם רצו החוצה בהתלהבות לשחק עם חברים ושכחו לסגור את חלון או דלת חדר הילדים, או פשוט להפעיל את האזעקה של שער הכניסה לבית?

באמצעות מערכת בית חכם אין שום סיבה כי תהיו לחוצים, שכן מערכת מתקדמת תאפשר לכם שליטה סלולרית מרחוק על כל הנעשה, ומה גם שתקבלו באופן מיידי התראה לפלאפון מהחיישנים הרבים שבבית ותוכלו לפעול בהתאם. גלאי האש והעשן יתריעו לכם על כל בעיה במטבח, תוכלו לראות בכל רגע אלו מוצרי חשמל נשארו פועלים ולכבותם בהתאם לצורך, להשבית אלמנטים מסוכנים כשאתם לא נמצאים באיזור ולמנוע משחק מסוכן של הילדים (כיריים למשל), ובמקרה של חדרי ילדים אף לבצע נעילה אוטומטית לכל החלונות בחדר כדי למנוע מקרי נפילה מסוכנים.

יש לציין כי קופסאות הפיקוד של הבית החכם ניתנות לשליטה בצורה קלה וידידותית במיוחד. באופן זה גם ילדיכם יוכלו להשתמש בהן בקלות וילמדו שיעור חשוב על כיצד לשלוט על צריכת החשמל בבית, תוך שימוש נכון ובטוח בו.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מצלמות אבטחה לבית בחריש

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בחריש על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית בעומר

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בעומר על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית בתל-אביב

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בתל-אביב על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית ביפו

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית ביפו על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית בקריות

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בקריות על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית בשוהם

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בשוהם על מנת להגן

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור