שקע חכם

התקנת מצלמות אבטחה לבית

תוכן עניינים

שקע חכם הוא חלק בלתי נפרד ממהפכת הבית החכם כאשר מדובר בשקע ייחודי המתחבר לרשת האינטרנט האלחוטית הביתית ומאפשר להפוך כל מוצר חשמלי בסיסי, למוצר חכם בו אנו יכולים לשלוט בצורה מלאה מרחוק דרך הסמרטפון שלנו.

שקע חכם לבית

כל מה שאנחנו צריכים כדי שנוכל להנות מהיתרונות של השקע החכם הוא שתהיה לנו רשת אינטרנט חזקה, מהירה וטובה שזה למעשה הפך לשירות בסיסי שכמעט אף אחד מאיתנו לא מוכן לוותר עליו.

אם בעבר הלא רחוק, כדי להנות מטכנולוגיית הבית החכם, היינו מחוייבים להשקיע המון כסף, זמן ומאמץ בשינוי כולל של התשתית החשמלית, היום עם מוצר גאוני כמו שקע חכם, אפשר להנות מהטכנולוגיה הזו בלי להשקיע כל כך הרבה.  השימוש בשקע החכם לא מחייב התקנה של בקר מרכזי.

 

שקע חכם, שימושים רבים

שימוש בשקע החכם אפשרי גם ללא מערכת בית חכם מאפשר לנו לשלוט במגוון של מכשירי חשמל כמו למשל:

  • תנור אפייה
  • תאורה בחללים השונים בבית, כולל בגינה
  • טלוויזיות וממירים
  • מחשבים
  • מכונת כביסה ומייבש
  • מגהץ

 

שקע חכם – איך זה עובד?

לאחר שחיברתם את השקע לקיר ואז למכשיר החשמלי בו אתם רוצים לשלוט, עליכם להתקין את האפליקציה המתאימה בסמרטפון האישי שלכם. לאחר שמחברים את השקע לחשמל, נכנסים לאפליקציה ומחברים את השקע ל- Wi Fi. כשאתם נמצאים מחוץ לבית, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להיכנס לתוך האפליקציה, האפליקציה מתקשרת עם הענן והוא עובר לרשת הביתית שלכם. כמובן שניתן לחבר כמה שקעים חכמים לאפלקיציה ואז לתת לכל שקע שם לפי אזורים בבית או לפי מכשירים חשמליים. אחרי שמקישים את הססמא, אנו מתחברים לשקע עצמו ובלחיצת כפתור עוצרים את אספקת החשמל לאותו מכשיר חשמלי.

 

שקע חכם

שקע חכם – יתרונות

השקע החכם קל מאוד להתקנה כאשר כל אחד עם קצת ידע בסיסי בחשמל יכול להתקין אותו ואין צורך בבעל מקצוע. כאשר אנו בוחרים לעשות שימוש בשקעים חכמים למגוון של מכשירים, אנו חוסכים משמעותית באנרגיה וכך מונעים מצב שבו מכשירי החשמל הביתיים שלנו פועלים שלא לצורך.

בנוסף, לשומרי השבת השקע החכם יכול לשמש ממש כמו שעון שבת מתוחכם איתו ניתן לתזמן מגוון של תרחישים, לכבות ולהדליק את המוצרים החשמליים בבית לפי שעות שאנו קובעים מראש. בנוסף, שימוש בשקע מאפשר לנו למדוד את כמות צריכת החשמל ולהמיר אותה לשקלים, כך אנו יודעים כמה אנחנו משתמשים באותו מכשיר חשמלי ויכולים לעשות כל מיני פעולות במטרה לחסוך באנרגיה.

לסיכום, אם עדיין אין לכם שקעים חכמים בבית, זה הזמן לשדרג את החיים, להתחיל לשלוט בכמות צריכת החשמל הביתית ולהנות מהעולם הזה של מוצרים חכמים המתחברים בקלות רבה ישירות לטלפון הנייד שלכם.

30

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

עיצוב בית חכם

ערכות בית חכם הן מערכות פופולאריות מאוד בשנים האחרונות. לא מעט קבלנים שהתחילו לבנות בניינים עם דירות שמגיעות עם מערכות

מערכת אזעקה לבית אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית, קומפקטית וחכמה ניתן למצוא בסוגים שונים ובמחירים השווים לכל נפש. סוגי המערכות נחלקים לשניים: מערכת קווית

התקשרו עכשיו