שערים חשמליים

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

שער חשמלי הוא סוג של שער המופעל באמצעות חשמל. שערים חשמליים מופעלים באמצעות סוללות, פאנלים סולאריים או רשת חשמל. שערים חשמליים פופולריים מאוד מכיוון שהם קלים להתקנה ולתחזוקה. הם גם מספקים רמת אבטחה גבוהה עבור הנכס שלך. ניתן להפעיל שערים חשמליים מתוך הבית או מחוץ לבית באמצעות התקני שלט רחוק. ניתן להפעיל אותם גם מהסמארטפון שלך אם מותקנת עליו אפליקציה.

שערים חשמליים מותקנים לרוב בכניסה לבית או לנכס

הם משמשים להגבלת גישה ולוויסות זרימת התנועה. ישנם שני סוגים של שערים חשמליים: נדנדה והזזה. שערי הזזה נעים אופקית על מסילת מתכת, בעוד שערי נדנדה מסתובבים על צירים. שערי נדנדה הם בדרך כלל פופולריים יותר מכיוון שהם ניתנים לפתיחה בכל כיוון וניתן לפתוח אותם גם לרוחבים שונים. לשערים יש מנגנון פתיחה המופעל על ידי חשמל ונשלט על ידי שלט או שלט מפתח, המותקן בנקודת הכניסה לנכס. ניתן לפתוח אותם ידנית גם בעזרת ידית שחרור ידנית הממוקמת ליד מנגנון פתיחת השער. שערים חשמליים מגיעים בסגנונות רבים ושונים, אך לרובם יש מנוע חשמלי לפתיחה וסגירה. חלק מהדגמים ניתנים לפתיחה וסגירה גם ביד. שערים חשמליים הם יקרים מכיוון שהם דורשים עבודת התקנה רבה. הם גם דורשים תחזוקה רבה, שעלולה לעלות ביוקר בטווח הארוך. תהליך ההתקנה הוא החלק הגוזל ביותר בתהליך התקנת השער, והוא מצריך הקפדה רבה ודיוק כדי לוודא שהוא מבוצע בצורה נכונה. גם שערים חשמליים קשים להתקנה מכיוון שצריך להתקין אותם על בסיס או לוח בטון, מה שעלול להקשות על התקנתם באזורים מסוימים בארץ. השער החשמלי הוא מכשיר הפותח וסוגר מעבר, כמו שביל כניסה או שער לנכס. הוא מורכב משני עלים, אחד בכל צד של הפתח שבו הם נפגשים. העלים מחוברים בזרוע המסתובבת סביב ציר. למידע נוסף חפשו בגוגל: Top-Gates

שערים חשמליים הם דרך מצוינת להוסיף אבטחה לנכס שלך

הם גם דרך טובה להרחיק אנשים מהרכוש הפרטי שלך. שערים חשמליים מציעים את הביטחון הטוב ביותר עבור המחיר, ולעתים קרובות הם זולים יותר משערים אחרים כמו מתכת או עץ. הם מציעים הרבה יותר הגנה משערים אחרים וניתן להתאים אותם לכל צורך. שער חשמלי הוא דלת הניתנת לפתיחה וסגירה בשלט רחוק. השער נשלט לרוב על ידי לוח מקשים, המאפשר להזין את הקוד לפתיחתו. ישנם יתרונות רבים בעלות שער חשמלי. השער נשלט לרוב על ידי לוח מקשים, המאפשר להזין את הקוד לפתיחתו. שערים חשמליים הם סוג של שער המופעל על ידי חשמל והוא משתמש במנוע כדי לפתוח ולסגור את השער. הם יכולים לשמש כדי להגן על הנכס מפני פולשים או כנקודת כניסה לנכס. לשער החשמלי יתרונות רבים על פני שערים מסוגים אחרים. יתרון אחד הוא שקל לשלוט אילו אנשים יכולים להיכנס לנכס. יתרון נוסף הוא שהוא אינו זקוק לתחזוקה רבה לאורך זמן, מה שאומר שלא תצטרכו לדאוג לתיקון השער לאורך שנים. שערים חשמליים הם דלתות ביטחון המופעלות באופן אלקטרוני המותקנות בכניסה לבית או לבניין. הם משמשים בעיקר כדי לקבוע מי יכול להיכנס ולצאת מהמקום. ניתן לפתוח אותם על ידי שימוש בשלט רחוק או על ידי לחיצה על כפתור בלוח המקשים של השער.

קרדיט תמונה: freepik

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Picture of Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה