שיפוץ בניין

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

 

דיירי מבנים בכל הארץ ובעיקר באזור הפריפריה, מעוניינים לבצע שיפוצים במבנה, וזאת על מנת להעלות את ערכו של הנכס בו הם גרים, להעלות את ערך הדירות, ובכלל, על מנת שניתן יהיה להתגורר במבנה נעים, נקי ונוח למגורים.

אם אתם נמנים עם אותם דיירים, חשוב שתדעו כיצד מבצעים שיפוץ בניין בצורה טובה, ועל מה יש לשים את הדגש בעת התהליך.

שיפוץ בניין – כל הדגשים החשובים

מבנים משותפים שנבנו בשנות השבעים ואפילו השמונים! דורשים לעיתים רבות שיפוץ, וזאת בשל תשתיות תקולות או ישנות, איטום שהחל להתפורר, הצורך בחיזוק המבנה, כמו גם ביצוע תוספות ותחזוקה של הבניין כך שהוא יהיה נוח וראוי למגורים.

אחת הדרכים בהן ניתן לבצע שיפוץ בניין הינה על ידי כניסה לתהליכי תמ"א 38 (תהליך הנעשה באמצעות הרשויות המקצועיות, יזמים וקבלנים) בעוד שישנם בעלי דירות המעוניינים לבצע שיפוץ בניין ללא קשר לפעולות התחדשות עירונית.

אז על מה יש לשים את הדגש בעת שיפוץ בניין מגורים?

כאשר אתם מתחילים בתהליך שיפוץ בניין , יש לשים את הדגש על כמה אלמנטים חשובים, כגון:

הסכמת דיירי הבניין – נסו לקבל הסכמה של הדיירים כדי לשפץ את המבנה. הסכמה חשובה כדי שוכלו לשפץ ללא התנגדויות וללא סכסוכים מיותרים. חשוב בתחילה לכנס את כלל השכנים בפגישת וועד בית ולהעלות את הרעיון אודות שיפוץ המבנה. מומלץ להציג בפני הדיירים חישוב עלויות כללי תוך חלוקה של התקציב לפי קומות בהם שוהים הדיירים ולפי צרכי הבניין. כדי לצאת אל תהליך השיפוצים יש לקבל הסכמה של לפחות 66% מהשכנים.

קבלת אישורים – לאחר שהחלטתם לצאת לדרך, חשוב לקבל את כלל האישורים לביצוע השיפוצים. יש לגשת עם תכנית הנדסית מקצועית עבור תכנית השיפוצים כמו גם עם חתימות הדיירים אל המעוצה או הרשות המקומית, תוך שקבלת טופס 4 מן הרשויות  תאפשר לכם התחלת התהליך בצורה נכונה, ללא הפרעות.

בחירת קבלן שיפוצים – כעת יש לבחור את חברת הבנייה או את קבלן השיפוצים המתאים ביותר עבורכם. בחרו קבלן מורשה משמע: כזה שנמצא בתחום כבר יותר מ 5 שנים, תוך שקבלן שיפוצים מורשה הינו איש מקצוע אשר נבדק ונמצא ראוי לביצוע עבודות שיפוצים והוא כזה שלא נתבע על ידי משפצים ב 7 השנים האחרונות.

תכנון וביצוע – לבסוף יש לצאת אל תכנון מדויק של תהליך השיפוצים, קביעת יעדים, בחירת שיטת תשלומים ,חתימה על חוזה מון קבלנים וקבלת ייעוץ ותכנון מקצועי מצוות הבנייה. נסו לשלב שיפוץ בניין עם עיצוב המבנה כך שהוא יהפוך למקום נעים, יפה וראוי למגורים.

בית חכם מחיר

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה