הדרכות עבודה בגובה בבית חכם

מודעות לסכנה, הכרת כללי הבטיחות ושמירה על זהירות בכל עת הם כללי מפתח בביצוע עבודות בגובה רב. יחד עם זאת, עובד שעולה לגובה רב ללא הציוד המתאים, הן ציוד בטיחות והן ציוד עבודה, עלול למצוא את עצמו ללא יכולת לשמור על בטיחותו בצורה נאותה. בכל הקשור לנושא של ציוד לעבודה בגובה אנקור אידן בגובה מספקת את כל סוגי הציוד בהתאמה למשימות בגובה רב.

מה כולל ציוד לעבודה בגובה בפרויקט בית חכם?

ציוד עבודה בגובה הוא מונח גג הכולל בתוכו את כל סוגי הציוד המיועדים לשרת את העובדים בגובה רב, ובכלל זה ציוד מקצועי המותאם לעבודה בגובה וכן ציוד בטיחות המותאם למשימת הגובה הספציפית. אחת הסכנות המשמעותיות בעבודה בגובה רב, מעבר לסכנה הנשקפת לעובד עצמו, היא הסכנה של נפילת כלי עבודה ופגיעה בסובבים. בהתאם לכך, אחד מרכיבי הציוד החשובים לעבודה בגובה הוא נרתיק עבודה אליו ניתן לעגן את כל כלי העבודה כך שגם אם יישמטו מידיו של העובד, לא יפלו מטה. עיגון כזה נדרש גם ובעיקר לכלי עבודה גדולים שלא ניתן לעגן לגופו של העובד, ולשם כך נדרש ציוד מתאים.

בכל הקשור לנושא של ציוד לעבודה בגובה עידן בגובה מספקת את כל סוגי הציוד הנדרש לכל משימת עבודה בגובה רב,מדריך עבודה בגובה עידן בגובה מתמחה בהדרכות עבודה בגובה והדרכות בטיחות הן בענף הבנייה והן בענפים נוספים. בכלל זה אמצעי עיגון של כלי עבודה בכל משקל, הן באמצעות קשירה לגופו של העובד והן באמצעות עיגון לחלקי מבנה באמצעות עוגנים ייעודיים. בנוסף, מוצעים גם פתרונות המיועדים לשמור ישירות על חייו של העובד בגובה רב במסגרת ציוד בטיחות לעובד.

אם כבר איכות, אז בבטיחות

לא בכל מוצר אנחנו מוכנים או מעוניינים להשקיע את כל מה שצריך בכדי לקבל את האיכות הגבוהה ביותר, ובמרבית המקרים אנחנו מוצאים את הדרך המתאימה להתפשר בין איכות ומחיר. כאשר מדובר בציוד לעבודה בגובה אין שום מקום לפשרות, ואיכות הציוד הוא מרכיב מפתח בשמירה על בטיחותם של העובדים ושל הסובבים אותם. בבחירת ציוד לעבודה בגובה עידן בגובה מציעה לכם את ציוד הבטיחות האיכותי ביותר בשוק, ויחד עם זאת, מבטיחה גם את רמת המחירים הנוחה וההוגנת ביותר.

איך זה קורה? ובכן, לאיכות הציוד הבטיחות יש מינימום מסוים שצריך לעמוד בו, ומשם תוספת האיכות היא בדרך כלל שולית ביחס לערך שהיא מספקת. ככלל, לא נכון להיצמד לציוד שרק עומד בתקן, וחשוב להצטייד בציוד שמציע ערך איכותי גבוה יותר מזה המחוייב בתקן, אך לא גבוה מדי. בכל הקשור לנושא של ציוד לעבודה בגובה מקפידה בדיוק על הכלל הזה, מבטיחה רמת איכות גבוהה מאוד מחד, אך גם מחיר הוגן ואטרקטיבי שיאפשר הצטיידות רחבה ומספקת בקלות, מאידך.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מצלמות אבטחה לבית בחריש

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בחריש על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית בעומר

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בעומר על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית בתל-אביב

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בתל-אביב על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית ביפו

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית ביפו על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית בקריות

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בקריות על מנת להגן

מצלמות אבטחה לבית בשוהם

  כיום אנחנו רואים יותר ויותר בתים פרטיים או בתי מגורים משותפים מתקינים מצלמות אבטחה לבית בשוהם על מנת להגן

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור