ניהול פרויקט בניה

תוכן עניינים

 

עצם העובדה שבחרתם לבנות את ביתכם בעצמכם במסגרת פרויקט בנה ביתך למשל, אינה אומרת שאתם צריכים גם לנהל אותו. ניהול פרויקט בניה היא משימה שדורשת ידע מקצועי, ניסיון והיכרות עם תהליך הבנייה ואנשי המקצוע המעורבים בו, ולשם כך אתם רוצים לצידכם אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים שילוו אתכם וינהלו עבורכם את הפרויקט כולו.

 

מה זה בעצם ניהול פרויקט בניה?

פרויקט בניה הוא תהליך מורכב, הכולל בתוכו שורה ארוכה של אלמנטים מקצועיים, כללים, עקרונות וכמובן אנשי מקצוע רבים המעורבים בתהליך. ניהול הפרויקט הוא מרכיב מפתח בהצלחתו ואם חשוב לכם שהפרויקט שלכם יסתיים עם התוצאות הטובות ביותר, בין שמדובר בבניית בית חדש ובין שמדובר בשיפוץ הבית הקיים, אתם רוצים לצידכם גורם מקצועי שיודע לנהל את הפרויקט ביד רמה, ולהבטיח שהכל מבוצע בצורה שעולה בקנה אחד עם האינטרסים שלכם.

 

מה כולל ניהול פרויקט בניה?

ניהול פרויקט בניה של בית חכם כולל בתוכו את כל המרכיבים הנדרשים על מנת להוציא את הפרויקט אל הפועל ולהביא אותו בהצלחה אל סיומו. בכלל זה, גיוס אנשי המקצוע הנדרשים כמו אדריכל, קונסטרוקטור, קבלן ביצוע, קבלני משנה וכן הלאה, הזנקת תהליכים רגולטוריים כמו בקשת וקבלת היתר בניה, בניית תכנית בנייה ואישורה על ידי קונסטרוקטור וכדומה. כמו כן, מנהל הפרויקט אחראי על גיוס מפקח בניה שיפקח על כל תהליך הבניה, מוודא כי העבודה מבוצעת על פי לוחות הזמנים שנקבעו ועל פי תכנית הבניה, וכי כל אחד עושה את עבודתו במועדה ובצורה הטובה ביותר.

 

מי מספק את השירות של ניהול פרויקט בניה?

ניהול פרויקט בניה הוא שירות המוצע על ידי חברות הנדסה המספקות שירותים מקצועיים לענף הבניה. חברות אלה יודעות להעמיד לרשותכם שורה של אנשי מקצוע שייקחו חלק בפרויקט, כך שלא תצטרכו לחפש כל איש מקצוע בנפרד. אבל כאמור, הערך המרכזי של השירות נובע מעצם הניהול של כל המרכיבים יחד, כך שהכל יפעל כמו שעון על אף ולמרות שלכם עצמכם, כלקוחות, אין כל ידע מקצועי בתחום הבנייה ובניהול פרויקטים.

 

אם אתם יוצאים לפרויקט חדש של בניית בית חדש או שיפוץ בית קיים, עליכם להכיר בכך שאת המרכיבים המקצועיים של הפרויקט יהיה עליכם להוציא לאנשי מקצוע המכירים את התחום, ובכלל זה, ואולי בעיקר בתחום של ניהול פרויקט בניה. נוכחות של גורם מקצועי מנהל יכולה לחסוך לכם הוצאות רבות, טעויות רבות ועוגמת נפש רבה.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכת אינטרקום
בלוג

התקנת מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום היא לחלוטין לא טכנולוגיה חדשה. בבניינים משותפים רבים התחילו להתקין מערכות אינטרקום כבר לפני שלושה וארבעה עשורים, אלא

Uncategorized

מתי נעשית בדיקת נזילות מים?

במדינת ישראל מרבית הבתים והמבנים סובלים מנזילות כתוצאה מסיבות שונות. נזילות יכולות להתבצע כתוצאה מפגיעה בצנרת, בין אם במסגרת בלאי

בלוג

הכל על צריכת חשמל

חשבון החשמל נחשב במרבית הבתים להוצאה השנייה בגודלה אחרי ההוצאה על מזון, ועשוי להגיע עד לאלפי שקלים בחודש. לא תמיד

התקנת אזעקה בחריש 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בעומר 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בתל-אביב 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקשרו עכשיו