מרפסת תלויה

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

שלד פלדה מאפשר להתקין בקלות מרפסות בגדלים שונים ולהשביח את ערך הנכס. עם זאת, חשוב להקפיד על שלבי העבודה העיקריים בתהליך הבנייה ולהתייעץ עם אנשי מקצוע.

מרפסות תלויות לבתים פרטיים

הוספת מרפסת היא דרך טובה לשדרג את איכות החיים ולנצל את הבעלות על נכסים פרטיים. בעזרת המרפסת ניתן להשביח את ערך הנכס בעשרות אחוזים ולהחזיר את ההשקעה באמצעות מכירה או השכרה. כמו כן, כיום גם לא חייבים לשאת בהוצאות גבוהות וניתן להשתמש בשלד פלדה על מנת לבנות מרפסות ייעודיות. אלו מרפסות שלא מלכלכות את השטח, הן לא מעמיסות על יסודות הבניין המשותף וניתן לסיים את בנייתן בתוך מספר חודשים בלבד. תהליך הבנייה הקצר נובע מהפרדה בין שלבי הקמת המרפסת ומסוג החומרים שבהם משתמשים כדי לבנות אותה.

איך בונים מרפסות תלויות?

יש כמה שלבים שעליהם חשוב להקפיד במידה ורוצים ליהנות מהיתרונות של שלד פלדה ועליו מרפסות ייעודיות. בשלב הראשון צריך לבדוק את הבניין ואת התכניות בליווי אדריכל ומהנדס, על מנת לוודא עמידות של השלד לטווח הקצר והארוך. בשלב הזה בודקים את יציבות ועמידות הבניין כדי לתכנן תכנית בנייה של המרפסת ולאשר אותה מול הדיירים. בשלב השני מתחילים בבנייה עצמה, כאשר את השלד יוצרים במקום נפרד מאתר הבנייה ומביאים אותו אליו לצורך התקנה עם מנוף ולוחות עמידים בפני אש. חיפוי עם לוחות עמידים בפני אש משפר את הבטיחות של המרפסת ומגן על הדיירים ועל המבנה.

תוספות עבור מרפסות תלויות

בנייה מקצועית מאפשרת לוודא שעיגון מרפסת תלויה מבוצע בצורה אופטימאלית. כתוצאה מכך, ניתן גם לקבוע את הצורה של המרפסת ולצרף אליה תוספות מסוימות. לצד תוספות חיוניות ובהן מעקה בטיחות, פתחים לדירה, הנחת קווי חשמל וכדומה, יש גם אופציה של תוספות דקורטיביות ובהן החלפת הצבע או שינוי הריצוף. בכל מקרה, בעלי הנס הם אלו שמחליטים כיצד המרפסת תיראה ועד כמה העיצוב שלה יתכתב עם חלל הפנים של הבית. בטווח הארוך, המרפסות הופכות לחלק אינטגרלי מהבניין וכל הדיירים נהנים מהן.

עיצוב מרפסות אחרי הבנייה

את כל סוגי המרפסות ניתן לעצב באופן שמתאים לצרכי בעלי הנכס. עם זאת, יש גם מגבלות מסוימות שקשורות לגודל של המרפסת לעומת השטח שמאפיין גינה וחצר. בשביל לפתור את הפער בין הצרכים הדקורטיביים והפונקציונאליים צריך לתכנן היטב את העיצוב. במקביל, אפשר להוסיף למרפסת מעקה מיוחד, ערסל או כל אלמנט אחר שישפר את איכות החיים. אלו הדברים הקטנים שמשפיעים על ההנאה מהמרפסת וגם על האופן שבו היא תשמש ברמה היום יומית את בני המשפחה.

נציגי תדמור טכנולוגיות ישמחו לבדוק עבורך היתכנות של הוספת מרפסות לבית ולבניין. נשמח לשמוע ממך במספר 03-6851122 ונקצה עבורך צוות מקצועי שיסביר לך על המשמעויות ועל היתרונות של מרפסות תלויות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Picture of Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה