מצלמות לעסקים בשיטות מתקדמות ויעילות

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

מצלמות לעסקיםמצלמות לעסקים בשיטות מתקדמות ויעילות:

מרבית העסקים נזקקים כיום לאמצעי הגנה כגון מצלמות אבטחה. בימים אלו כאשר הביטחון אינו מובן מאילו ואין לדעת מהיכן עלולה להגיע צרה או מקרה אלימות. מצלמות לעסקים הן דבר חשוב ביותר ברשימת סדרי העדיפויות של העסק. לא לשווא נרשמה עלייה בכל סוגי ההתמגנות במרחב הציבורי, בעסקי והפרטי.

מה הם הסוגים של מצלמות לעסקים ומה עדיף לקנות?

קיים טווח רחב ומגוון של מצלמות אבטחה לעסקים וצריך לעשות התאמה מדויקת לצרכי המקום: 

  • מצלמות פנים המבנה
  • מצלמות חוץ המבנה
  • מצלמות המחוברות לרשת האינטרנטית
  • מצלמה יחידה או סט מצלמות
  • מצלמות בעלת יכולת הקלטת הצילום ושמירתו
  • מצלמות בעלות שמע, מצלמות לצילום גם בלילה מצלמות עם יכולת מעקב, מצלמות עם זום ועוד

המצלמות מגיעות בגדלים שונים אך מרביתן קומפקטיות למדי ובעלות יכולות איכותיות גבוהות. חלקן ניתנות להתקנה עצמית ולהתקנת חלק מהמצלמות יש להסתייע באיש טכני למטרת ההתקנה. מומלץ לברר על מנת לבחון את העלויות. מצלמות המחוברות לרשת יאפשרו צפיה בצילומים מרחוק מהנייד או ממחשב בכל זמן נתון. ישנם סטים של מצלמות המגיעים עם מסכי בקרה חדשניים או מערכת של התראות וכדומה.

מחירי מצלמות נעים בין 200 ₪ ועד ל1,000 ₪ ואף יותר

מחירי סט מצלמות נעים בין 600 ₪ ל2,500 ₪ ועוד.

בדרך כלל בתי עסק ידרשו לכמה מצלמות על מנת להבטיח כיסוי הדוק ומקיף לחללי העסק. ישנה אפשרות למצלמות מוסלקות או גלויות כמו גם תכונות נוספות. מצלמות בבית העסק ימנעו גניבות וירתיעו מזיקים מלהתקרב לבית העסק. המצלמות ישמרו גם על העובדים והנמצאים בחלל הפנימי מתקיפות בתוך המרחב כמו גם מעשים שאינם הוגנים.

מומלץ להתחיל את תהליך הבדיקה וההכנה לקראת הרכישה בהקדם בשל העומס אשר קיים בחנויות למוצרים אלו בתקופה זו ובכלל. המוצרים מצוינים ואינם יקרים כבעבר וזה תורם גם כן לקנייה המוגברת. בכל מקרה אלו ימים המחייבים להתארגן ולהתמגן כראוי. קיים בשוק מחסור במוצרים מהסוג הזה בעקבות משבר הקורונה אשר עיכב משלוחים וייצור. מומלץ להקדים ולהתחיל ולברר האם קיימים המוצרים המבוקשים לכם.

בעלי עסקים יוכלו לעשות מגוון שימושים נוספים במערך מצלמות אבטחה. ניתן לבדוק את התנהלות העובדים שלכם ואת אמינותם בעיקר בעניינים כספיים. כמו כן ניתן ליישר מחלוקות או לטפל ביחסים לא רצויים בין עובדים בעקבות החומר שאתם תחשפו אליו. הדבר מקל על הניהול ועושה אותו יותר יעיל וממוקד.

בכל תקלה או טעות הגורמת חלילה לנזק יש בידכם תיעוד המקל על קבלת פיצויים מהמוסדות השונים. ברגע שהדברים מצולמים חובת ההוכחה קלה יותר וזה דבר אשר מקנה שקט נפשי גם מבחינת נזקים לא מתוכננים או חבלות בעסק, חבלות מגורמים חיצוניים או פנימיים. התקנת מצלמות אבטחה בעסק תאפשר שליטה ושקט נפשי.

חברתנו מחזיקה במוצרים האיכותיים בשוק. החברה בעלת ידע וניסיון רב שנים באמצעי הגנה כגון מצלמות אבטחה וכדומה. נוכל לתרום מהידע המקצועי שרכשנו בטיפול במקרים רבים ומגוונים של מוצרי אבטחה בבתי עסק, במקומות ציבוריים, כמו גם בבתים פרטיים. נשמח ללוות אתכם בכל השלבים מהייעוץ, ההכוונה והסיוע למצוא את המוצרים המתאימים לכם ביותר בהתאמה מקסימלית ומיטבית לעסק שלכם.

מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המצורף על מנת שנוכל לשוב אליכם בהקדם ולסייע בכל שתצטרכו. למילוי פרטים נא ללחוץ כאן:     לשיחה עם נציג החברה ללחוץ כאן:

שיחתכם חשובה לנו. מיגון העסק שלכם, ההצלחה שלנו! 

מצלמות לעסקים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה