מה זה טלוויזיה במעגל סגור?

בית חכם דיגיטלי

תוכן עניינים

בעבר, מצלמות אשר צילמו את המבנה, במפנים ומבחוץ ושידרו באמצעות חיווט, נקראו מצלמות במעגל סגור. מהמסך, אפשר היה לראות את התמונות שהועברו בטלוויזיה במעגל סגור. היום עדיין נעשה שימוש במונחים אלו, למרות שלרוב כבר אין צורך בחיווט כדי להעביר את המידע מהמצלמות ועד לנקודת השידור. היום השידור מתבצע בצורה אלחוטית והמרחק בין אזור הצילום לאזור שמקבל אותו יכול להיות גם מרחק רב. בשורות הבאות, נסביר על הסוגים והיתרונות של טלוויזיה במעגל סגור.
להסבר מורחב על אתם יכולים להיכנס לויקיפדיה.

https://www.youtube.com/watch?v=FEFeNeLJbpk

שני מרכיבים שמעניקים את הביטחון הנחוץ לך

ישנם שני מרכיבים עיקריים אשר יוצרים יחד את מנגנון ההגנה הנחוץ לך. אין כל ספק כי מצלמות אבטחה יכולות לשמור עליך ועל המבנה שלך. לשם כך נצטרך שני מכשירים:

מצלמות

מצד אחד יש צורך במצלמות. אפשר להתקין מצלמה אחת יחידה, אך נהוג יותר להתקין מערכות עם מספר מצלמות. בתהליך ההתקנה יש לשים לב כי כל השטח צריך להיות מכוסה, אך ללא כפילויות. צילום כפול של אותה נקודה עלול להקשות על המעקב אחר המתרחש במבנה. המטרה היא שכל מצלמה תעביר שידור בזמנה או שמי שצופה בשידור יוכל להבין מה מתרחש במקום והיכן.

מסך

החלק השני הוא החלק שמקבל את כל המידע. כל מצלמה מעבירה את התמונה בזמן אמת אל מקום השידור. המסך יכול להיות תחת אותו מבנה, כמו שנעשה פעמים רבות במפעלים גדולים וקניונים. הוא יכול להיות במבנה אחר לחלוטין, במקרה שהשידור מועבר לחברת אבטחה חיצונית. כמו כן, ניתן לשדר בו זמנית ליותר מנקודה אחת ואפשר להקליט את כל המידע ולהעלות אותו באופן ישיר וללא כל התערבות לענן.

צילום בכל שעה של היום

מצלמות אשר משדות במעגל סגור יכולות לתת מענה איכותי לדרישות אבטחה גבוהות. הן יכולות לשדר באופן רצוף או ברגע שישנה תנועה במקום והן יכולות לצלם בכל שעה של היום. איכות התמונה היום יכולה להיות גבוהה מאד, גם כשמואר בסביבה וגם בחשיכה.

שלא כמו בעבר, כשהמצלמות שיכלו לשדר תנועה בלבד, היום המצלמות יכולות להראות תמונה מדויקת ולכן הן חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה של בתים רבים, עסקים ומפעלים ביטחוניים.
אתם יכולים לקבל מידע נוסף על התקנת מצלמות אבטחה אם תרצו.

בית חכם אלחוטי דיגיטלי

מהו התקפיד של חברת ההתקנה

רגע לפני שתתקבל אצלך ההחלטה לאיזו חברה לפנות, חשוב להבין מהו התפקיד שלה. החברה צריכה לתת לך שירות מקצועי ולזהות את המפגעים שלא תמיד קל לזהות. עליה להסתכל על המבנה, להבין אילו אזורים יכולים להיות חשופים לאנשים שעלולים לפגוע בו ולתכנן את ההתקנה של המצלמות כך שיקלטו כל נקודה רלוונטית.

החברה צריכה להציע לך פתרונות המתאימים לך, למקום ולחברת הביטוח (אם זו העלתה דרישות). היא תצטרך להציע לך את המכשור הנכון ולאו דווקא היקר ביותר. לבסוף, יהיה עליה לבצע את ההתקנה ולהעמיד לרשותך אחריות למשך תקופה סבירה. חברת Titmateg מבצעת התקנות לטלוויזיה במעגל סגור ומזמינה אותך ליהנות מביטחון מלא, לאורך כל הדרך.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכת אינטרקום
בלוג

התקנת מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום היא לחלוטין לא טכנולוגיה חדשה. בבניינים משותפים רבים התחילו להתקין מערכות אינטרקום כבר לפני שלושה וארבעה עשורים, אלא

Uncategorized

מתי נעשית בדיקת נזילות מים?

במדינת ישראל מרבית הבתים והמבנים סובלים מנזילות כתוצאה מסיבות שונות. נזילות יכולות להתבצע כתוצאה מפגיעה בצנרת, בין אם במסגרת בלאי

בלוג

הכל על צריכת חשמל

חשבון החשמל נחשב במרבית הבתים להוצאה השנייה בגודלה אחרי ההוצאה על מזון, ועשוי להגיע עד לאלפי שקלים בחודש. לא תמיד

התקנת אזעקה בחריש 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בעומר 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בתל-אביב 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקשרו עכשיו