מצלמות אבטחה קטנות אך אפקטיביות

מצלמות אבטחה קטנות

תוכן עניינים

מצלמות אבטחה קטנות

נכון אנחנו לא מרגלים או סוכני חרש. סביר ולא נצטרך לצלם תמונות מתוך מצלמה זעירה המותקנת בתוך העט או מהתקן על דש העניבה. זה רלוונטי בעיקר בסרטים. אבל כדאי שנדע ונכיר את עולמם של מצלמות אבטחה קטנות. התפקיד שלהן, הוא להיות מוסתרות. נוכחות אך לא מורגשות, כל זאת על מנת להשיג את מטרתן בצורה חשאית אך גם הטובה ביותר. מצלמות אבטחה קטנות ונסתרות, הפכו עם השנים לפריט חובה בעולם האבטחה ויתכן כי הם יהיו גם לכם לעזר. הנה מדריך קטן על מצלמות אבטחה קטנות.

למה בכלל צריך מצלמות אבטחה קטנות?

ברוב המקרים דווקא נרצה מצלמות אבטחה גדולות, מרשימות ובעלות נוכחות. הסיבה לכך היא שאנחנו רוצים שבאמת יראו אותם וזאת מהסיבה שהמטרה העיקרית שלנו היא למנוע פריצה או פשע מבחוץ. גנב הרואה מערכת מצלמות אבטחה מרשימה (בטח אם הוא לא גנב מיומן) יירתע מהם. אם נסליק ונחביא את המצלמות או שהן יהיו קטנות מאוד, הגנב לא יבחין בהם ואז יתפתה לפרוץ. זה חשוב לתפוס את הגנב לאחר מעשה אבל אנחנו רוצים קודם כל למנוע את הפריצה.

אבל יש גם את הצד השני. זה שלפיו אנו מעוניינים לבצע בקרה והשגחה על מה שנעשה בתוך הבית או סביבתו ונעדיף לעשות זאת בהשקט ובצנעה. המטרה שלנו היא לא לסכל אלא לתפוס , לבחון ולעקוב. כמובן, הכל בשטח שלנו ובצורה חוקית. לשם כך, יהיה יתרון גדול עבור מצלמות אבטחה שאינן בולטות וגורמות לצד השני שלא להבחין כי אנו מבחינים בו היטב. ככלל, רוב האנשים מתנהגים בחוסר טבעיות כאשר הם מצולמים. כאשר הם אינם יודעים שהם מצולמים הם מתנהגים לפי הטבע הרגיל שלהם ונוכל לראות באמת כיצד הם מתנהלים והאם יש להישמר מפניהם.

דוגמאות לשימוש בסט מצלמות אבטחה קטנות

ישנם מקרים רבים בהם נזדקק לשימוש מצלמות אבטחה קטנות אולם יש כמה מקרים בולטים שכולנו מכירים ומדירים שינה מעיננו. במיוחד הדברים אמורים לגבי מעקב אחרי מטפלים ומטפלות. בין אם מדובר בטיפול בקשישים ובין אם מדובר בטיפול בילדים קטנים (גננות וסייעות), הרי שמדובר הרבה פעמים בציבור חסר ישע, שלא נסבול התעללות או התעמרות בו. לצערנו, מקרי העבר מלמדים אותנו שדברים אלו אכן קורים. 

מצלמות אבטחה יכולות ללמד אותנו על המצב לאשורו ולגלות מקרים אלו בזמן או סמוך כשהם קורים. אנו יכולים לצפות בתוצרי המצלמה מרחוק, למשל בטלפון הנייד שלנו או במחשב בעבודה ולהרגיש כי אנו מגינים על ילדנו. 

המקרים הנוספים הם בעיקר של בעלי עסקים, הרוצים להשיג שליטה בעסק שלהם ובעיקר למנוע מקרים של גנבות והונאות פנימיות, כמו גם גנבות או פשעים אחרים של גורמים מבחוץ. חשוב לזכור, שבכל המקרים, יש משמעות רבה לאיכות ההקלטה של המצלמה שכן היא זו שתשמש כהוכחה המשפטית בסופו של דבר ויש להוכחה זו משקל רב. 

זה בכלל חוקי?

בחלקם של המקרים, אנחנו חייבים להביא לידיעתם של המצולמים כי הם מצולמים ולכן נראה שלטים מאירי עיניים שכאלו. בחלק מן המקרים, לא נזדקק לכך. בכל מקרה, אסור לנו להציב מצלמות הפוגעות בצנעת הפרט. גם אם נצטרך להודיע על כך שאנו מצלמים אין לנו חובה להודיע היכן ממוקמות המצלמות ולפיכך נוכל להציב מצלמות אבטחה קטנות ונסתרות. 

על ידי כך, המצולמים לא ידעו היכן ממוקמות המצלמות ובאילו חלקים הם רשאים ובטוחים לפעול ולהזיק ומתוך כך, ימנעו לגמרי ממחשבתם זו. בנוסף, גם אם יבקשו לפגוע במזיד במצלמות על מנת שלא יתעדו אותם, הם יתקשו למצוא אותם בפועל ותמיד יתכן כי לא ימצאו וינטרלו את כולם, דבר שיוביל לתפיסתם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

עיצוב בית חכם

ערכות בית חכם הן מערכות פופולאריות מאוד בשנים האחרונות. לא מעט קבלנים שהתחילו לבנות בניינים עם דירות שמגיעות עם מערכות

מערכת אזעקה לבית אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית, קומפקטית וחכמה ניתן למצוא בסוגים שונים ובמחירים השווים לכל נפש. סוגי המערכות נחלקים לשניים: מערכת קווית

התקשרו עכשיו