מכשירי שמיעה

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

מכשירי שמיעה משמשים כדי לעזור לאנשים עם אובדן שמיעה. הם פועלים על ידי הגברה של גלי קול והפיכתם לאותות חשמליים שיכולים להישמע על ידי הלובש.

 

סוגי מכשירים

ישנם שני סוגים עיקריים של מכשירי שמיעה שאנחנו המרכז למכשירי שמיעה מציעים: אנלוגי ודיגיטלי. מכשירי שמיעה אנלוגיים משתמשים במיקרופון קטן כדי לקלוט גלי קול ואז הופכים אותם לאות חשמלי שמוגבר כדי שהלובש אותו ישמע. למכשירי שמיעה דיגיטליים יש מיקרופון, מעבד, משדר ומקלט. המיקרופון קולט גלי קול ושולח אותם למעבד שממיר אותו לאות חשמלי לפני שהוא שולח אותו למשדר שמשדר אותו בצורה אלחוטית למקלט שבאוזן שלך.

מכשירי שמיעה הם מכשירים המשמשים לשיפור השמיעה של אנשים עם ליקוי שמיעה. הם יכולים להגביר את הצליל, לעזור לשפר את הבנת הדיבור ולהפחית רעשי רקע. ניתן ללבוש מכשירי שמיעה על האוזן או מעליה.

ישנם שני סוגים של מכשירי שמיעה: אנלוגי ודיגיטלי. מכשירי שמיעה אנלוגיים משתמשים במיקרופון קטן כדי להמיר צליל לאות חשמלי שמוגבר על ידי רמקול באפרכסת. מכשירי שמיעה דיגיטליים משתמשים במיקרופון, במעגל אלקטרוני ובשבב מחשב זעיר כדי לעבד אותות קול לפני שהם מגיעים לאפרכסת.

מכשירי שמיעה הם מכשירים המסייעים לאנשים עם אובדן שמיעה. הם מקלים עליהם לשמוע מה אומרים להם ומהסביבה.

ישנם שני סוגים עיקריים של מכשירי שמיעה – אנלוגי ודיגיטלי. מכשירי שמיעה דיגיטליים יקרים יותר אך גם מדויקים יותר ומספקים איכות צליל טובה יותר מאלו האנלוגיים.

 

במה המכשירים עוזרים?

מכשירי שמיעה הם מכשירים המסייעים לאנשים עם אובדן שמיעה. הם פועלים על ידי הפיכת צלילים חזקים וברורים יותר, כך שהמאזין יוכל לשמוע ביתר קלות. הם מגבירים את גלי הקול ושולחים אותם לאוזן, מה שעוזר לאדם לשמוע טוב יותר.

מכשירי שמיעה מגיעים בצורות ובגדלים שונים בהתאם לצרכי העונד. חלק ממכשירי השמיעה מיועדים לענוד על אוזן אחת בעוד שאחרים מיועדים לשתי האוזניים. בדרך כלל מרכיבים מכשיר שמיעה בתוך או מאחורי האוזן, אם כי יש אנשים שמרכיבים אותו גם באף.

גודלו של מכשיר שמיעה תלוי בכמות אובדן השמיעה שיש לאדם. ככל שהוא קטן יותר, כך הוא צריך להיות פחות חזק כי הוא לא יצטרך להגביר צלילים כמו שמכשיר שמיעה גדול יותר יצטרך לעשות

מכשירי שמיעה קיימים כבר זמן רב ועזרו לאנשים רבים עם אובדן שמיעה. הם דרך מצוינת לעזור למי שמתקשה לשמוע בחיי היום-יום שלו.

ישנם שני סוגים של מכשירי שמיעה: מאחורי האוזן (BTE) ו-In the Ear (ITE). BTE מולבש על האוזן, בעוד ITE ממוקם עמוק לתוך תעלת האוזן. ניתן לענוד את שני סוגי המכשירים על כל האוזניים.

הסוג הנפוץ ביותר של מכשיר שמיעה הוא מכשיר BTE המגביר את הקול דרך רמקול שיושב מאחורי האוזן.

הסוג השני של המכשיר הוא ITE, שיתאים לתעלת האוזן החיצונית שלך ויגביר את הסאונד דרך צינור קטן שמתחבר לרמקול בבסיסו. הצינור

 

קרדיט תמונה: freepik

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Picture of Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה