השבחת נכס נדל"ן עם טכנולוגית בית חכם

מפסק דוד חכם

תוכן עניינים

רכישת נכס לצורכי השקעה, היא דרך נהדרת ליהנות מתשואה גבוהה. רבים מן הרוכשים דואגים להשביח את הנכס ולהעלות את ערכו באמצעות מגוון רחב של פעולות לרבות שיפוצו, החלפת הצנרת, החלפת ריצוף ועד לפרטים קטנים יותר אשר יכולים בהמשך להתברר כאמצעי יעיל לתשואה נאה דוגמת החלפת דלתות ושבירות או הוספת קירות.

כשטכנולוגיה ונדל"ן משתלבים

בעוד שמרביתנו רואים בהשבחת הנכס כמכלול של פעולות שיפוץ כאלו ואחרות, הרי שהפצעתו של תחום החשמל החכם בחיינו, הביא עמו דרך חדשה ושימושית במיוחד להשבחת נכסים ולהעלאת ערכם.

מטרתה של טכנולוגיית החשמל היא חכם היא כפולה:

נוחיות הדיירים – וודאי שנרצה לדעת כי התריסים מורמים בשעות קבועות מבלי שנצטרך לקום מן המיטה, ושהדוד החשמלי ידלוק בחודשי החורף בדיוק כשעה טרם הגענו חזרה מן העבודה.

חסכון באנרגיה – טכנולוגיית החשמל החכם מאפשרת לנו לבצע בקרה מוקפדת על כלל המכשור החשמלי הקיים בביתנו. זוהי דרך מצוינת לחסכון בחשמל ולהורדה משמעותית בחשבונות החודשיים המשולמים.

ערך הנכס יכול לעלות פלאים

על קרקע פורייה זו, רבים בוחרים כיום בטכנולוגיית החשמל החכם כאמצעי יעיל לשיפור והעלאת ערך נכס הנדל"ן. עוד בטרם תתחילו למכור את הנכס ובעוד בטרם תפנו לליוויו של עורך דין מקצועי בתחום הנדל"ן, הרי שמוטב לחלק באופן נכון את תקציב השיפוץ גם עבור שדרוג מערכת החשמל של הנכס.

הצרכנים של ימינו מחפשים אחר נוחות והם מחפשים אחר חסכון אנרגטי. עצם הידיעה כי מדובר במערכות חשמל אשר מסייעות באופן ניכר להורדת תשלום החשבונות, יכולה לסייע בשיווקו של הנכס ובהישארות איתנה על המחיר הנקוב עליו הוחלט עם המכירה.

שדרוג כלל הבית? או התמקדות באזורים נקודתיים?

סוגיה חשובה עליה מוטב שנתן את הדעת היא היקף השיפוץ בהמרתו של הבית לבית המבוסס על חשמל חכם.

ישנה האפשרות להסב את כלל הבית לחשמל חכם, אך מדובר בשיפוץ מורכב אשר יכול לעתים להגיע לעשרות אלפי שקלים. מנגד ניתן להתקין מערכות חשמל חכם נקודתיות על אזורים מסוימים לרבות הדוד החשמלי והתריסים החשמליים.

באם אתם מעוניינים בהשקעה אשר תוביל להעלאה משמעותית בערכו של הנכס, הרי שמוטב להפנות את כספי השיפוצים בעיקר להסבת כלל מערכת החשמל למקבילתה החכמה.

באם אינכם יכולים להרשות זאת, הרי שמוטב להשקיע במכשור החשמלי ש'מועד לפורענות' בכל הנוגע להוצאות ותשלום החשבונות לרבות הדוד החשמלי, תריסים, תנורים, טלוויזיות ונורות החדרים.

פרט נוסף קטנטן שמומלץ להראות לרוכשים הפוטנציאליים, הוא העובדה כי מערכת החשמל החכם מסייעת לביטחונם של הדיירים. הורים יהיו רגועים הרבה יותר כאשר הם יודעים שמתוך פאנל בקרה סלולרי, הם יכולים לראות כל מכשור שפעיל, ולהסב את תשומת לבם של הילדים אם התנור עובד או אם הדוד פועל לאורך שעות רבות.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכת אינטרקום
בלוג

התקנת מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום היא לחלוטין לא טכנולוגיה חדשה. בבניינים משותפים רבים התחילו להתקין מערכות אינטרקום כבר לפני שלושה וארבעה עשורים, אלא

Uncategorized

מתי נעשית בדיקת נזילות מים?

במדינת ישראל מרבית הבתים והמבנים סובלים מנזילות כתוצאה מסיבות שונות. נזילות יכולות להתבצע כתוצאה מפגיעה בצנרת, בין אם במסגרת בלאי

בלוג

הכל על צריכת חשמל

חשבון החשמל נחשב במרבית הבתים להוצאה השנייה בגודלה אחרי ההוצאה על מזון, ועשוי להגיע עד לאלפי שקלים בחודש. לא תמיד

התקנת אזעקה בחריש 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בעומר 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בתל-אביב 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקשרו עכשיו