איך דבק קרמיקה משפר את נראות הבית?

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

*אזור חדרה עד גדרה

קרמיקה היא חומר גלם נפוץ מאוד בזכות שלל יתרונות ובראשם עמידות טובה, מראה נאה ותחזוקה קלה. בהתאם גם דבק קרמיקה הוא חומר נפוץ, ובזכותו ניתן לשפר את נראות הבית ביעילות ולטווח ארוך. כאן בעמוד תמצאו מידע מקיף אודות דבקי קרמיקה – מוזמנים להיעזר בו וכמובן גם בדבקים האיכותיים בקטגוריה זו.

מהם השימושים האפשריים בדבקי קרמיקה?

דבק קרמיקה כשמו כן הוא, מדביק אריחי קרמיקה. בהתאם השימוש העיקרי בסוג הדבק הוא לטובת הצמדת אריחים למשטחים שאותם רוצים לחפות בקרמיקה. שימוש נוסף הוא תיקון אריחים סדוקים. חשוב להדגיש שלצד השימוש במרחבי המגורים, ניתן להיעזר בדבק איכותי זה גם בתהליכים תעשייתיים ויש גם מי שיוצרים יצירות אמנות המבוססות על קרמיקה ועל דבק מתאים.

מהם המרכיבים של דבק הקרמיקה?

יש מספר סוגים של דבקים המשתמשים להצמדת אריחי קרמיקה ולשאר הפעולות הנ"ל. האופציה הנפוצה ביותר היא דבק שמבוסס על מלט וחול ולצידם תוספים שונים. יש גם דבקי קרמיקה אקריליים, ולעיתים מוסיפים למוצר גם דבקים גמישים. בכל מקרה חשוב להשתמש אך ורק בדבק עם תו תקן של מכון התקנים הישראלי על-מנת להיות בטוחים שהוא ימלא את ייעודו באופן מיטבי.

הקריטריונים המרכזיים לבחירת דבק קרמיקה

ההבחנה בין כל המוצרים שכוללים דבק קרמיקה היא על סמך שני קריטריונים מרכזיים:

  1. עוצמה – מידת החוזק של כל אחד מדבקי הקרמיקה שתמצאו בחנויות השונות מסומנת באות C. סימון C1 מעיד על כוח רב, C2 על פחות כוח וכו'. מצד אחד ככל שהדבק חזק יותר, כך הוא מצמיד טוב יותר את אריחי הקרמיקה לקיר, אבל מצד שני כשיש אריחים עדינים כוח רב מדי עלול לשבור אותם תוך כדי ההדבקה ולכן עבורם האופציה המתאימה תהיה דבק עם סימון C2.
  2. זמן אפקטיביות – מרגע מריחת דבק הקרמיקה על האריחים, יש פרק זמן מסוים שבו הוא אפקטיבי. הסימון הרלוונטי לאיכות זו הוא T. הסטנדרט הוא 20 דקות, כלומר מרגע מריחת הדבק יש לכם 20 דקות לבצע את הצמדת האריחים למקומם. ישנם גם דבקים המסומנים ב-TE ואיתם תוכלו להמתין גם חצי שעה עד להשלמת הפעולה. כמו כן ישנם דבקים אקריליים עם זמן התמצקות גבוה יותר ולכן חופש פעולה מרבי.

התאמה מלאה לצרכים שלכם ואיכות ללא פשרות

בכל מקרה שבו יש צורך בהדבקת אריחים מקרמיקה או בתיקון אריחים מהסוג הזה, דבק קרמיקה הוא הפתרון הנכון. חשוב מאוד לבחור את המוצר הספציפי בהתאם לצרכים שלכם, ובפרט כאמור מבחינת עוצמת הדבק שחייבת להיות בהלימה לחוסנם של האריחים. כשאתם קונים את דבק הקרמיקה בחנות ותיקה ואמינה, מובטח לכם מוצר איכותי, ללא כימיקלים מזיקים ועם ביצועים כפי שמבטיחה האריזה. בנוסף תוכלו לקבל ייעוץ לגבי אופן השימוש הנכון ביותר בדבק.

titmateg.co.il דבק קרמיקה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים
Picture of Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

*אזור חדרה עד גדרה