איך בוחרים חשמלאי בנתיבות?

התקנת מערכת אינטרקום

תוכן עניינים

על פי הסטטיסטיקה, משק בית ממוצע בנתיבות, נזקק לשירותיו של חשמלאי בנתיבות לפחות אחת לשנה – לצורך תיקון תקלות או לצורך תחזוקה שוטפת. מזג האוויר המדברי, החם והיבש ששורר בעיר ברוב חודשי השנה, לצד הרטיבות בחודשי החורף, המתלווה לעיתים לתשתיות איטום ישנות ו/או לקויות, מאיצות את הבלאי של מערכות החשמל הפנימיות והחיצוניות בבית וזו אחת הסיבות לכך  שאנו חווים ריבוי תקלות.

חלקנו כבר מכירים חשמלאי בנתיבות ועובדים אתו דרך קבע, אבל הרוב המכריע, נאלץ לחפש חשמלאי נתיבות בעצמו ובדר"כ בהתרעה מעכשיו לעכשיו.  אם זה לצורך תיקון או התקנה של דוד השמש, אם זה בגלל פקק שקפץ, קצר שגורם נזק למכשירים בבית, תקלה במזגן ועוד מגוון תקלות שבין רגע הופכות את חיינו לפחות נוחים ומאלצות אותנו לחוות את חום המדבר ללא מזגן באמצע אוגוסט או להתקלח במים קרים כשקר וגשום בחוץ.

 

עבודות חשמל עושים רק עם חשמלאי מוסמך בנתיבות

לפני הכול, חשוב שנזכור שכל עבודת חשמל, כל "התעסקות" בחשמל שהיא מעבר להחלפת נורה עלולה להיות מסוכנת עד כדי אובדן חיים ולכן מחייבת טיפול של חשמלאי מוסמך. אנחנו ביהונתן חשמל, מתמחים בכל  סוג של עבודה עם תשתיות החשמל, ובכלל זה גם ביצוע עבודות על תשתיות ביתיות המחייבות  הסמכה מקצועית והתמחות ספציפית. לצד זה אנו מבצעים גם עבודות חשמל שנחשבות פשוטות יותר ומתקינים גופי תאורה, מבצעים התקנות של מכשירים חשמליים שונים כמו מזגן או מערכת סראונד שקועה, מאוורר תקרה ועוד.

למען ביטחונכם וביטחון שאר בני הבית, אנו ממליצים מאוד להסתייע בשירותיו של חשמלאי מוסמך בנתיבות גם לצורך העברה של נקודות חשמל, תיקון לוח החשמל הביתי או התקנה של חלק מהמכשירים החשמליים, אפילו אם אתם באמת נחשבים לבעלי ידי זהב ויודעים לתקן הכול.

חשוב! חשמל אינו משחק ילדים!

להתייעצות ללא תשלום עם חשמלאי מוסמך לפני ביצוע עבודות חשמל בבית ולתיאום ביקור חשמלאי מוסמך התקשרו אלינו עוד היום.

יהונתן חשמל – מבצעים עבודות חשמל במקצועיות, במחירים אטרקטיביים ומהיום להיום

החשמלאים המוסמכים שלנו עברו הכשרה מקצועית מקיפה גם להתקנה ותחזוקת מערכות של "בית חכם". להתייעצות עם חשמלאי מוסמך בנתיבות לפני התקנת "בית חכם" התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר.

אנו מספקים שירותים מגוונים למבני ציבור, תעשייה, בתי עסק ולקוחות פרטיים, נותנים מענה לכל תקלה ומבצעים כל עבודת חשמל בנתיבות:

  • בדיקת תשתיות חשמל.
  • בדיקת מתקני חשמל.
  • בדיקות תרמוגרפיות.
  • התקנת נקודות תקשורת.
  • הוספת נקודות חשמל.
  • תיקון קצרים ותקלות.
  • טיפול בהארקה ראשית ובהארקת יסוד.
  • תחזוקה של לוחות חשמל ותחזוקה של ארונות חשמל.
  • הרחבת תשתיות חשמל.

 

מחפשים חשמלאי מוסמך, אצלנו בחשמל יהונתן תמצאו חשמלאי מקצועי ומנוסה לביצוע עבודות חשמל ביתיות או מסחריות? התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לתאם עבורכם ביקור חשמלאי מוסמך.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכת אינטרקום
בלוג

התקנת מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום היא לחלוטין לא טכנולוגיה חדשה. בבניינים משותפים רבים התחילו להתקין מערכות אינטרקום כבר לפני שלושה וארבעה עשורים, אלא

Uncategorized

מתי נעשית בדיקת נזילות מים?

במדינת ישראל מרבית הבתים והמבנים סובלים מנזילות כתוצאה מסיבות שונות. נזילות יכולות להתבצע כתוצאה מפגיעה בצנרת, בין אם במסגרת בלאי

בלוג

הכל על צריכת חשמל

חשבון החשמל נחשב במרבית הבתים להוצאה השנייה בגודלה אחרי ההוצאה על מזון, ועשוי להגיע עד לאלפי שקלים בחודש. לא תמיד

התקנת אזעקה בחריש 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בעומר 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקנת אזעקה בתל-אביב 

  בעבר התקנת אזעקה הייתה פופולרית רק בקרב בתי עסק או בתים מפוארים. כיום מערכת אזעקות לבית הינה דבר נפוץ

התקשרו עכשיו