עלות אזעקה אלחוטית, במחירים אטרקטיביים

עלות אזעקה אלחוטית

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753257

עלות אזעקה אלחוטיתעלות אזעקה אלחוטית כבר לא גבוהה כפי שהייתה. המחירים נוחים וסבירים ובעלות לא גבוהה ניתן לספק הגנה לבתים פרטיים ומבנים בכלל. המחירים יכולים לנוע בין 100 ₪ לעד 2,000 ₪ ואף יותר. מחירי האזעקות נקבעים על פי סוג המערכת, איכותה, החברה שמייצרת את המערכת, מספר חיישנים וכדומה. במחיר סביר ניתן לקבל תמורה להשקעה. הגנה מיטבית ואפקטיבית לשנים ארוכות.

איך בודקים עלות אזעקה אלחוטית?

  •  עורכים חיפוש ראשוני להתרשמות באתרי החנויות באינטרנט
  • מחליטים על מסגרת תקציב ראשונית
  • בוחרים חנות על פי קריטריונים של איכות, אמינות, ניסיון, מקצועיות ושרות.
  • מבצעים בדיקת התאמת ציפיות מהמוצר ושואלים את כל השאלות הנדרשות למערכת שתתאים בדיוק לבית. מספקים את האינפורמציה על גודלו של הבית, חלונות, כניסות, חדרים כמו גם היכן ממוקם הבית ואיך נראה חוץ הבית. ניתן אפילו להוסיף תמונות.
  • מוודאים זמני משלוח, אספקה והאם קיים צורך בהתקנה.
  • לאחר השלבים האלו ניתן לדעת באופן מדויק את העלות שתתאים ספציפית לצורך, של מיגון לבית, לעסק למקום עבודה, מחסן או כל מבנה שיש צורך להגן עליו.

בעקבות הזמנים הלא צפויים ועלייה ברמת האלימות, מוצרים כגון מערכות אזעקה נמכרים בקצב מהיר. בזמן משבר הקורונה היו עיכובים במשלוחים אשר קיימים עד היום ועיכובים בייצור. מוטב להזדרז ולקנות ולבדוק מה קיים במלאי החנות על מנת לאפשר מגוון אפשרויות בחירה.

מערכת אלחוטית הינה מערכת אשר אינה מחוברת לחיווט. הדבר מקנה לה יתרון של התקנה מהירה ופשוטה, עלות חסכונית, קומפקטיות וניידות. המערכת פועלת בעזרת חיישנים הפזורים במרחב הבית ואף מחוצה לו ומאפשרת זיהוי וודאי ומהיר של ניסיון פריצה או תנועה חשודה. ישנם חיישנים המסוגלים להפעיל את המערכת גם במקרים של דליקה דליפת גז וכדומה. 

כמות החיישנים משפיעה על מחיר המערכת ולכן מומלץ לעשות בחירה מושכלת של כמות מספקת של חיישנים אשר יגנו על טווח רחב יותר. אך עם זאת לעשות זאת במידה על מנת להישאר בתחום תקציב סביר. מומלץ להתייעץ באיש מקצוע שייתן את דעתו לגבי המספר המומלץ לפי המטראז' של המבנה המיקום והצרכים הספציפיים.

מערכת אלחוטית פועלת באופן מובנה יעיל ומסודר באופן הבא:

  1. זיהוי תנועה או ניסיון חדירה
  2. הפעלה מיידית ואפקטיבית של אזעקת צליל , אור וכדומה
  3. התרעה מיידית הנשלחת לנייד הבעלים
  4. הרתעת הגורם הפוגע והרחקתו.

המערכת תייצר הרתעה ותרחיק גורמים לא רצויים מקרבה לבית או למבנה. היא ניתנת להתקנה בכל מבנה וכמעט בכל מקום ותנאים. כמו כן עלותה ועלות התקנתה לא גדולים. והאחזקה שלה פשוטה. המערכת אמינה ובעלת אורך חיים ארוך.

המערכת מתאימה למי שמחפש התקנת אזעקה מהירה וקלה. חיסכון בזמן וכסף. יכולת לפיקוח ושליטה מרחוק מכל מקום ובכל שעה. מערכת אמינה שתתריע בזמן אמת בלי חוכמות באופן מיטבי ותספק התראות בזמן אמת אשר יאפשרו תגובה מידית והולמת. כמו כן המערכת עובדת בחלקה על בטריות כך שבמצב של הפסקת חשמל היא ממשיכה לעבוד ולהגן על המבנה או הבית. כמו כן ניתנת בקלות להעברה ממקום למקום לדוגמה באם עוברים דירה או במקרים אחרים בהם יש צורך בהעברת המערכת.

לסיכום, עלות אזעקה אלחוטית אינה גבוהה ומאפשרת תמורה הולמת וגבוהה להשקעה חד פעמית המספקת הגנה מרבית ומתמשכת לאורך שנים. יש לעשות תכנון ובדיקה נכונים ולהגיע לתקציב ועלות המתאימה לצרכים הספציפיים של הקונים. כמו כן מומלץ להזדרז ולוודא שהמערכת קיימת במלאי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753257

תוכן עניינים

Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מצלמות אבטחה חכמות בבית

מצלמות מרוחקות הופכות לפופולריות מאוד בימים אלה ובעידן הנוכחי של טכנולוגיית אבטחה מתקדמת. המכשירים האלו נמצאים בבתים רבים מסיבות רבות,

איך חשמלאי יכול להפוך בית לחכם?

חשמלאי לבית חכם הוא איש המקצוע שיהפוך את ביתכם לנגיש יותר, טכנולוגי ומעודכן לעידן הדיגיטלי שלנו. אם אתם צריכים טכנאי

ציוד היקפי מומלץ לבית

פעם נהגו לצייד כל מחשב עם ציוד היקפי. כיום, בעידן הבית החכם, לא רק המחשבים זקוקים לציוד היקפי מאיכות גבוהה.

כיצד עיצוב פנים פוגש בית חכם

מערכות בית חכם מהוות כיום מערכות פופולריות מאוד, שלא מעט אנשים מעוניינים לשלב בביתם. ניתן למצוא כיום לא מעט קבלנים

התקשרו עכשיו