מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מערכת אזעקה לבית אלחוטיתמערכת אזעקה לבית אלחוטית, קומפקטית וחכמה ניתן למצוא בסוגים שונים ובמחירים השווים לכל נפש. סוגי המערכות נחלקים לשניים: מערכת קווית אשר פועלת על תשתית קווית בקירות ומערכת אלחוטית אשר אינה זקוקה לחיווט והתקנתה פשוטה וקלה. מערכת זו יודעת לספק התראות בזמן אמת ישירות לנייד של בעלי הבית.

מה יתרונותיה של מערכת אזעקה לבית אלחוטית ללא חיווט?

  1. יעילה וחסכנית
  2. אינה זקוקה לתשתית של תעלות בקירות.
  3. קומפקטית וניידת
  4. מספקת הגנה והרתעה מקסימלית
  5. מספקת התראות בזמן אמת וגם פיקוח ובקרה לנייד בעלי הבית.

התקנת המערכת הינה יתרון חשוב ביותר למי שלא קיימת בביתו תשתית מוכנה בקירות הבית. בשל התקנתה הקלה מחירה נמוכים יותר. בנוסף קלה לניוד. במקרה של מעבר בית, רילוקיישן וכדומה, ניתן להעביר את המערכת בקלות לבית אחר. זוהי מערכת ידידותית לשימוש והפעלה כמו גם חדישה ועדכנית, הן מבחינת היכולות והן מבחינה אסתטית.

מערכת האזעקה תפעל באופן מידי בעת ניסיון חדירה ותבריח ותרתיע את המנסה להזיק. כמו כן באופן אוטומטי תשלח התראה לפלאפון הנייד של בעלי הבית אשר יאפשר תגובה מידית לאירוע. ישנן מערכות המופעלות גם בעת תקלות כגון שריפה או דליפת גז. 

המערכות פועלות על חיישנים רגישים המופעלים בעת שינוי טמפרטורה ומפעילים אזעקה של קול או אור. כמות החיישנים משפיעה על עלות המערכת. בחירת כמות החיישנים צריכה להיעשות בשיקול דעת ובייעוץ. יש לפזר את החיישנים באופן אפקטיבי ברחבי הבית וניתן גם מחוצה לו.

מחירי המערכות נעים בין 100 ויכולות להגיע גם ל2,000 ₪. המחירים יקבעו על פי טיבן של המערכות, וחברת הייצור כמו גם מספר החיישנים שיותאמו על פי גודלו של הבית ומיקומו. על מנת לספק הגנה מרבית.

על מנת לדעת מה המערכת הרצויה ביותר ולהתאימה לתקציב, מומלץ לעשות סקר שוק ובנוסף שיחת ייעוץ עם נציג החנות. יש להצטייד לשיחת הייעוץ עם פרטי הבית, גודלו מיקומו ומה היעדים והציפיות מהמערכת כמו כן לשאול את כל השאלות המתבקשות על מנת שתהיה התאמה מושלמת בין המערכת, התקציב וצרכי הבית. 

ידוע כיום שמערכת אזעקה לבית הינה מצרך חיוני ביותר. בהשקעה לא גבוהה ניתן להשיג הגנה מקסימלית לבית ולגרים בו לשנים ארוכות של שקט נפשי, שינה רגועה בלילה ורוגע נפשי גם כאשר הבית ריק ויש צורך להגן על הרכוש.

בעקבות טכנולוגיה עתירת ידע וייצור מוגבר כמו גם ביקוש עולה בקרב הצרכנים, מחירי המערכות ירדו וכל בית יכול לאפשר לו הגנה על יושבי ביתו ורכושו. זה בהישג יד, מהיר ונגיש. מומלץ למהר עם הרכישה בשל הביקוש למוצרי הגנה לבית וגם בשל תקופת הקורנה אשר עיכבה ועדיין מעכבת תהליכי ייצור ומשלוחים. המוצרים נחטפים מהמדפים וכדאי להספיק ולהשיג את המערכת הטובה ביותר לצרכים.

זמן התקנת המערכת קצר וניתן אף להרכיבה באופן עצמאי. עם זאת ישנם צרכנים המעדיפים התקנה מסודרת של איש מקצועי.  תלוי ביכולת ובכדאיות. בזמן קצר ביותר ניתן לערוך סקר שוק, לקבוע את גבולות התקציב, להתייעץ, לרכוש ולהתקין את המערכת. ולאחר לזכות בהגנה מקסימלית וחכמה לבית. שזהו הדבר החכם והאחראי לעשותו בימים אלו ובכלל.

לסיכום כאשר עומדים לרכוש מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה, כדאי לבדוק מה המערכת המתאימה ביותר ומה מספר החיישנים הנדרש לבית לעשות תהליך אחראי של בחינה ואז לבצע רכישה מהירה על מנת להקדים עם ההגנה הנדרשת וחיונית לבית. להנות מהגנה זו רמת חיים אחרת!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים

Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם - תמונה ראשית
בלוג

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם

אנחנו חיים היום בעידן שונה לחלוטין מכפי שהכרנו בימים עברו. אם בעבר ידענו שמרגע שאנחנו יוצאים מהבית או נעדרים ממנו

איך מתבצע פינוי דירה ישנה?

פינוי דירה ישנה הוא תהליך שצריך לעשות בזהירות. צריך לטפל בהרבה דברים לפני שמתבצע הפינוי. על המשכיר לוודא שהשוכר מודע

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!