מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מערכת אזעקה אלחוטיתמערכת אזעקה אלחוטית הינה מערכת העובדת ללא צורך בחיווט ובצורה אלחוטית, הדבר מקנה למערכת יתרונות רבים. היא מערכת ידידותית לשימוש חדשנית ויעילה ביותר. זו מערכת המתאימה בקלות לכל מבנה וצורך. ומחיריה סבירים לכל נפש.

מה יתרונותיה של מערכת אזעקה אלחוטית?

  • אין צורך להכין הכנה קווית ותשתית בקירות הבית למערכת זו.
  • מערכת אסתטית וקומפקטית
  • מערכת חדישה אם אפשרות לניהול ותפעול מרחוק בכל רגע מכל מחשב ומהנייד.
  • ניתנת להעברה מבית אחד למשנהו לדוגמא באם עוברים דירה.
  • מחירים נוחים
  • מערכת אמינה ויעילה

קימים שני סוגי מערכות אזעקה עיקריות בשוק. מערכות קוויות העובדות על חיווט הנמצא בקירות הבית מקום שיועד לכך בתכנון תשתיות הבית. על מנת להשתמש במערכת כזו יש לתכנן את הנושא עוד בשלבי בניית הבית או להכין תשתית חדשה בבית קיים. זאת אומרת שחציבה בקירות והכנת תשתית החיווט מתבקשת. התקנה מורכבת בעלת עלויות לא קטנות.  מערכת זאת טובה, אמינה ויציבה.

המערכת השנייה היא מערכת אלחוטית שאינה נזקקת לתשתית קווית. מערכת זו מנוהלת באופן אלחוטי ועובדת על סוללת, כך שאינה תלויה בחשמל. במקרה של הפסקת חשמל המערכת ממשיכה לפעול באופן שוטף. יש להחליף את הסוללות כל ארבע שנים לערך ועל זמן החלפת הסוללה מתקבלת התראה במערכת החכמה אשר נשלחת לבעל הבית לנייד.

קיימות מערכות אשר פועלות לא רק בעת פריצה אלא גם במצב של דליפת גז, עשן, הצפה, חום וכדומה. ישנן מערכות המאפשרות קבלת תיעוד מצולם בעת אירוע מכל סוג, דבר המקל על קבלת פיצויים באם נגרם נזק כל שהוא, כמו גם מאפשר מעקב פיקוח והפקת לקחים בעת הצורך.

בימים סוערים ולא פשוטים אלו כאשר מיגון הפך לדבר חיוני ביותר בימים אשר הרגשת בטחון ושקט כבר אינם דבר מובן מאילו, לא כדאי לסמוך רק על המזל, כדאי לפעול בנחישות על מנת להשיג את המיגון הטוב ביותר, על מנת לנהל אורך חיים שקט ובטוח. המערכות מותאמות לבתים פרטיים, לחנויות, למקומות עבודה לבתי עסק ולכל חלל הזקוק לאבטחה.

לא בכדי כמות המכירות של מערכות הגנה של אזעקות עלו בצורה חדה וגוברת בשנים האחרונות ובשנה זו בפרט. מיגון ובטחון הפך להיות חשוב ביותר ברשימת סדר העדיפויות. ההתפתחות הטכנולוגית והעלייה בייצור כמו גם ביקוש גדול, הוזילו משמעותית את מחירי המערכות וזה הזמן להזדרז ולאפשר מרחב מחייה בטוח. עם מערכות הגנה ניתן לחוש ביטחון ביום וגם בלילה. כאשר נמצאים במבנה וכאשר יוצאים ממנו.

חברתנו תאפשר לכם לזכות במערכת האזעקה המותאמת לכם באופן אישי ומותאמת לצרכים הספציפיים שלכם. אנו במקצוע כבר שנים רבות ובעלי ידע וניסיון בכל הנוגע למוצרים של אבטחת הבית, סיפוקם והתקנתם. מספקים ייעוץ והכוונה מתחילת התהליך ועד הקמת המערכת בביתכם.

המערכות שאנו עובדים איתן הו מהטובות שיש בשוק מוצרים זה. אנו מספקים מוצרים של חברות בעלות שם ומסייעים בהתקנתם. יש חשיבות רבה לאנשי מקצוע טובים אמינים ומקצועיים, כאשר עוסקים במיגון הבית על מנת לעשות זאת כמו שצריך. אנו נעשה בשבילכם את העבודה בצורה הטובה ביותר, בשרות ברמה גבוהה אמינות ובמחירים סבירים. ובהתאם ליכולתכם.

לשיחת ייעוץ, הכוונה והאפשרויות העומדות בפניכם אנא מלאו את טופס הפרטים כדי שנוכל לחזור אליכם בקרוב. להשארת פרטים אנא לחצו כאן:

לשיחה עם נציג של החברה ניתן להתקשר מכאן: נשמח לסייע ככל שניתן בכל שאלה, וסוגייה שמעניינת אותכם ולעזור לכם לבחור.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים

Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם - תמונה ראשית
בלוג

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם

אנחנו חיים היום בעידן שונה לחלוטין מכפי שהכרנו בימים עברו. אם בעבר ידענו שמרגע שאנחנו יוצאים מהבית או נעדרים ממנו

איך מתבצע פינוי דירה ישנה?

פינוי דירה ישנה הוא תהליך שצריך לעשות בזהירות. צריך לטפל בהרבה דברים לפני שמתבצע הפינוי. על המשכיר לוודא שהשוכר מודע

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!