חשמל חכם לבית

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

רובנו מבינים כיצד המערכת של בית חכם עובדת בפועל, כלומר מה אנחנו מרוויחים מזה בפעילות היומיומית והשוטפת שלנו בבית ומחוצה לו בין אם זה שליטה מרחוק של מרבית מוצרי החשמל בבית הפועלים במתח נמוך כמו מערכת האזעקה ומצלמות האבטחה, התריסים החשמליים אותם אנו יכולים לסגור ולפתוח על פי תרחישים המוגדרים מראש, אם זה שליטה בטלוויזיות ובמערכות השמע השונות ובין אם הדלקה או כיבוי של הדוד החשמלי. מה שלא כולנו יודעים ומבינים עד הסוף הוא איך בעצם זה עובד בפועל.

 

אז איך זה בעצם עובד חשמל חכם לבית?

אם נסתכל במבט חטוף על ארון החשמל, נגלה שני לוחות. הלוח הראשון הוא הלוח שכולנו מכירים עם המתגים הרגילים, כלומר הלוח הישן שלנו והלוח השני הוא לוח חשמל חכם לבית. באותו לוח יושבים הבקרים ולמעשה כל המתגים שאנו מכירים עד לנקודה שבה החלפנו את הבית הרגיל לבית חכם מתבטלים לחלוטין והשליטה במכל מכשירי החשמל השונים בבית מתבצעת דרך פאנלים המותקנים על גבי הקירות העובדים בתקשורת אל מול הבקרים.  הבקרים הם אלה שאחראים על ההדלקה והכיבוי של כל מכשיר חשמלי שהגדרנו מראש במערכת הבית החכם שלנו והכל נעשה דרך חיבור לרשת האינטרנט הביתית שלנו.

 

על אילו מוצרים אנו יכולים להשיג שליטה דרך הבקרים?

  • מצלמות אבטחה
  • מערכת אזעקה
  • תריסים חשמליים
  • דוד חשמלי
  • מערכת שמע וקולנוע ביתית
  • טלוויזיות
  • תאורה בכל החללים בבית

 

כלומר, במקום שההדלקה תתבצע דרך הקיר כמו שהיינו רגילים, היא נעשית דרך הבקר בצורה ידנית כאשר המטרה היא כמובן לשלוט במכשירים החשמליים השונים דרך הסמרטפון או הטאבלט שלנו. את החלוקה של מכשירי החשמל מבצעים לפי אזורים וערוצים, כך שבעצם אנו מקבלים סדר מסוים ויודעים בדיוק באיזה אזור ניתן לשלוט במכשירי חשמל ספציפיים.

 

דוגמאות לתרחישים בעזרת הבית החכם

אז מה זה בעצם נותן לנו אתם שואלים, למה כדאי להחליף את מערכת החשמל הביתית הרגילה במערכת חשמל חכם ?. ובכן… נניח שאתם יוצאים מהבית לחופשה ארוכה.

 

יש לכם אזעקה ומצלמות אבטחה. מערכת חשמלית של בית חכם תאפשר לכם לצאת מהבית ובלחיצת כפתור על ידי הגדרה של תרחיש יציאה תוכלו לסגור בבת אחת את כל התריסים החשמליים, את הגראז‘ של המכונית, את כל התאורה בבית, להפעיל את האזעקה למצב דלוק ואת מצלמות האבטחה למצב של הקלטה. זו רק דוגמא אחת מיני רבות ולמעשה יש עוד המון תרחישים שאתם יכולים ליצור בהתאם לאורח החיים ולצרכים שלכם ושל בני הבית.

 

למעשה, ניתן לשדרג את הבית שלכם לבית חכם בהדרגה ובכל פעם לצרף בקר נוסף, כלומר לא חייבים לעשות את כל התהליך בבת אחת. בנוסף, חשוב לציין שאין צורך לשנות את כל התשתית של החשמל בבית ופשוט אפשר לעשות את זה בצורה מהירה וקלה תוך כמה ימים בודדים.

 

חשמל חכם לבית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים

Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם - תמונה ראשית
בלוג

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם

אנחנו חיים היום בעידן שונה לחלוטין מכפי שהכרנו בימים עברו. אם בעבר ידענו שמרגע שאנחנו יוצאים מהבית או נעדרים ממנו

איך מתבצע פינוי דירה ישנה?

פינוי דירה ישנה הוא תהליך שצריך לעשות בזהירות. צריך לטפל בהרבה דברים לפני שמתבצע הפינוי. על המשכיר לוודא שהשוכר מודע

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!