בית חכם מחיר

בית חכם אלחוטי

הבית כבר חכם ואתה?בית חכם במחיר מצחיק!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

בית חכם הוא הטרנד הכי חם כיום בשוק הנדל"ן והוא נעשה נגיש יותר ויותר לציבור הרחב מבחינת מחירים, ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומתפתחת.

בית חכם מחיר – 4 קריטריונים לקביעת המחיר

קשה מאוד להצמיד מחיר או אפילו טווח מחירים לבית חכם, מאחר והוא תלוי בקריטריונים רבים.

הקריטריונים הללו כוללים, בין היתר,  את מורכבות העבודה, סוג המערכת שאתם בוחרים, הצרכים והדרישות שלכם מהמערכת וכדומה.

תמיד מומלץ להתייעץ עם חברה מומחית בתחום שתוכל לתת לכם את המענה המתאים במחיר הטוב ביותר.

בית חכם מחיר – סוג המערכת

את סוג המערכת חשוב לבחור על פי הצרכים והדרישות שלכם, כי הם אלה שיגדירו את גודל המערכת והמורכבות שלה כי ככל שהמערכת אמורה לשלוט על מספר גדול יותר של מכשירים ושקעים, המחיר עולה בהתאם.

בכל מקרה מומלץ להשקיע במערכת בקרה מרכזית אמינה ומוכרת כדי למנוע עוגמת נפש ועם פרוטוקול תקשורת פתוח, כדי שלא להיות תלויים בספק אחד.

 

בית חכם מחיר – עשה זאת בעצמך

מעבר להוזלה משמעותית במחיר, יש יתרונות רבים להתקנת מערכת בית חכם בעצמכם מאחר ואתם בונים אותה בדיוק על פי הצרכים והתקציב שלכם ואתם יכולים, אחר כך, לבצע בה התאמות כרצונכם מבלי שתצטרכו לקרוא לאדם שלישי.

יחד עם זאת, קחו בחשבון שנדרש הרבה זמן פנוי וניסיון בתכנות כדי להבין כיצד עובדת התוכנה של המערכת ולתכנת אותה שתבצע את כל התרחישים שאתם רוצים.

בית חכם מחיר – שליטה חלקית 

אם אין לכם ניסיון בתכנות אבל גם התקציב שלכם אינו גדול במיוחד, ניתן להפוך את הבית לחצי חכם, כלומר, להתקין מערכת ששולטת על חלק ממערכות החשמל בבית.

מערכת כזו היא אמנם זולה ממערכת ששולטת על כל אביזרי החשמל בבית, אבל התקנה של מערכת כזו פירושה שלא יהיה קשר בין כל המערכות בבית.

אפשר, כמובן, בהמשך להרחיב את המערכת, אבל זה עלול לעלות לכם יותר.

 

 בית חכם מחיר – אינסוף אפשרויות ומחירים

האפשרויות הקיימות בתחום החשמל החכם והבית החכם הן בלתי מוגבלות והכל תלוי בדמיון שלכם ובתקציב שלכם.

ממערכות שמאפשרות צפייה בטלוויזיה מכל חדרי הבית בו זמנית, על ידי הטמעת מסכים בדלתות הארון או החדר ושידור התוכנית בכל המסכים באותו זמן ועד מערכות עם גלאי נפח שמודיעות על הגעת אורחים, מנתקת את האזעקה ומדליקה את המזגן והאורות בבית.

בית חכם מחיר

בית חכם מחיר – ייעוץ מוזיל מחיר

 כדי לוודא שעשיתם את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם הן מבחינת המערכת והן מבחינת התקציב, מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום.

בעזרת היועץ תוכלו לעשות תכנון נכון של הבית על פי הדרישות והצרכים שלכם מבלי לשלם על רכיבים מיותרים או מערכות מורכבות מדי.

זהו אולי שירות שיוסיף לעלויות הכוללות שלכם, אולם בסופו של דבר, עשוי לחסוך לכם הרבה כסף.

כמו כל תחום בעולם שתופס תאוצה, גם בתחום הבתים החכמים יש כל מיני סוגים של מערכות וחברות המעניקות שירותים הקשורים לעולם הזה, עולם המאפשר לנו להתייעל מבחינה אנרגתית, לחסוך בחשמל ולבצע מגוון עצום של פעולות הקשורות למערכת החשמל הביתי בשליטה מרחוק ובלחיצת כפתור. לצורך הדוגמא, מערכת בית חכם מאפשר לנו לשלוט בפתיחה ובסגירה של התריסים החשמליים, מאפשרת לנו לשלוט ברמה ובסוג התאורה בחללים השונים בבית, למשל להחליט שאנו בוחרים בתאורה רומנטית בחדר השינה בשעה מסוימת, לשלוט בסאונד במערכת הטלוויזיה הביתית ועוד ועוד..

 

מה ההבדל בין מערכת של בית חכם למוצרים של בית חכם?

למעשה, היום יש מגוון של מוצרים שמאפשרים לנו לשדרג את ההתנהלות שלנו בבית, כך שאין אנו חייבים לבצע החלפה של התשתית כולה ואז כאשר מתייחסים לנושא של המחיר, מדובר בעלות של בין כמה מאות לכמה אלפים בודדים. למשל, מספיק שנחליף את מתג הדוד החשמלי למתג חכם, כבר אנו יכולים לשלוט בזמן וברמת הצריכה של המים החמים בבית. לעומת זאת, אם נבחר לבצע שינוי של המערכת כולה ולהחליף את תפקידו של ארון החשמל הביתי הרגיל בארון חשמל חכם הפועל באמצעות בקרים המחוברים לרשת האינטרנט הביתית, אז העלות תהיה גבוהה בהרבה.

 

מערכת בית חכם – יתרונות

  • שליטה במרבית מוצרי החשמל המרכזיים בבית מרחוק
  • חיסכון אדיר באנרגיה
  • הוזלת חשבון החשמל החודשי
  • בניית תרחישים מראש התואמים לסגנון החיים שלנו

 

מערכת בית חכם מחיר – איך זה מתבצע בפועל?

בראש ובראשונה, עלינו לבחור בחברה מקצועית המתמחה בהתקנת בית חכם כמו חברת TITMATEG. אותה חברה, תגיע אלינו הביתה ותבחן את המוצרים השונים בביתנו הפועלים במתח נמוך כמו למשל מערכת האזעקה ומצלמות האבטחה בבית, תריסים חשמליים, מערכת סאונד, טלוויזיה, רמקולים ומוזיקה, תאורה בחללים השונים ועוד…

מאוד חשוב שהחברה שמגיעה אלינו תקפיד לשמור על אורח חיים התואם לצרכים של בני הבית. למעשה, מה שקורה בפועל הוא שמערכת החשמל הקיימת בבית, מתחלפת במערכת חדשה וכך השקעים, המתגים ותהליך ההדלקה והכיבוי של המכשירים החשמליים בבית מתבצעים מרחוק, דרך שימוש באפליקציה המחוברת ישירות לסמרטפון או לטאבלט האישיים שלנו.

 

 

מערכת בית חכם מחיראז כמה זה באמת עולה?

ובכן, זה מאוד תלוי במה בדיוק אנחנו בוחרים לעשות ואיך. בפועל, המחיר של החלפת מערכת בית חכם על כל המשתמע מכך, מתחילה מ-5,000 שקלים ועולה כלפי מלאה. לפני שאתם בוחרים חברה שתבצע עבורכם את השירות, יש לוודא שהיא אכן מסוגלת להתאים עבורכם את המערכת בה אתם מעוניינים ושהפעולות הקשורות למוצרי החשמל השונים, אכן יתבצעו ”בשלט רחוק“. אין ספק כי שינוי זה הינו דרמטי, משהו שייקח אולי זמן להתרגל אליו מצד אחד, אך מהצד השני, ברגע שתתרגלו, חייכם וחיי בני המשפחה שלכם ישתנו לגמרי בהמון היבטים.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תוכן עניינים

Titmateg
Titmateg

TITMTEG בית חכם היא חברת טכנולוגיה מן השורה הראשונה, שמציעה לכם את כל מה שאפשר לחשוב עליו בתחום הבית החכם
החברה נחשבת לאחת החלוצות המובילות בתחום הבית החכם בישראל ובהיותה כזאת, יודעת להציע לכם מגוון פתרונות בית חכם, החל מפתרונות נקודתיים למערכות ספציפיות בבית וכלה בהפיכת הבית כולו לבית חכם על כל הרכיבים והמערכות המותקנים בו.

בחברת TITMTEG בית חכם תוכלו למצוא אנשי מקצוע, שחיים את התחום מבוקר עד ערב, יום אחרי יום, שמכירים את כל הטכנולוגיות הקיימות בשוק וגם את אלה שיצאו ממש היום, שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המתאימים לו גם בכפוף לשיקולי תקציב וגם בכפוף לשיקולי יעילות ושנותנים לכם את כל זה עם הרגשה מובהקת שיש לכם עסק עם אנשי מקצוע אמינים,מסורים ואכפתיים שדואגים לכם.

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם - תמונה ראשית
בלוג

התקנת מערכות אזעקה בבית חכם

אנחנו חיים היום בעידן שונה לחלוטין מכפי שהכרנו בימים עברו. אם בעבר ידענו שמרגע שאנחנו יוצאים מהבית או נעדרים ממנו

איך מתבצע פינוי דירה ישנה?

פינוי דירה ישנה הוא תהליך שצריך לעשות בזהירות. צריך לטפל בהרבה דברים לפני שמתבצע הפינוי. על המשכיר לוודא שהשוכר מודע

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!