בית חכם מחיר

בית חכם הוא הטרנד הכי חם כיום בשוק הנדל"ן והוא נעשה נגיש יותר ויותר לציבור הרחב מבחינת מחירים, ככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומתפתחת.

בית חכם מחיר – 4 קריטריונים לקביעת המחיר

קשה מאוד להצמיד מחיר או אפילו טווח מחירים לבית חכם, מאחר והוא תלוי בקריטריונים רבים.

הקריטריונים הללו כוללים, בין היתר,  את מורכבות העבודה, סוג המערכת שאתם בוחרים, הצרכים והדרישות שלכם מהמערכת וכדומה.

תמיד מומלץ להתייעץ עם חברה מומחית בתחום שתוכל לתת לכם את המענה המתאים במחיר הטוב ביותר.

בית חכם מחיר – סוג המערכת

את סוג המערכת חשוב לבחור על פי הצרכים והדרישות שלכם, כי הם אלה שיגדירו את גודל המערכת והמורכבות שלה כי ככל שהמערכת אמורה לשלוט על מספר גדול יותר של מכשירים ושקעים, המחיר עולה בהתאם.

בכל מקרה מומלץ להשקיע במערכת בקרה מרכזית אמינה ומוכרת כדי למנוע עוגמת נפש ועם פרוטוקול תקשורת פתוח, כדי שלא להיות תלויים בספק אחד.

 

בית חכם מחיר – עשה זאת בעצמך

מעבר להוזלה משמעותית במחיר, יש יתרונות רבים להתקנת מערכת בית חכם בעצמכם מאחר ואתם בונים אותה בדיוק על פי הצרכים והתקציב שלכם ואתם יכולים, אחר כך, לבצע בה התאמות כרצונכם מבלי שתצטרכו לקרוא לאדם שלישי.

יחד עם זאת, קחו בחשבון שנדרש הרבה זמן פנוי וניסיון בתכנות כדי להבין כיצד עובדת התוכנה של המערכת ולתכנת אותה שתבצע את כל התרחישים שאתם רוצים.

בית חכם מחיר – שליטה חלקית 

אם אין לכם ניסיון בתכנות אבל גם התקציב שלכם אינו גדול במיוחד, ניתן להפוך את הבית לחצי חכם, כלומר, להתקין מערכת ששולטת על חלק ממערכות החשמל בבית.

מערכת כזו היא אמנם זולה ממערכת ששולטת על כל אביזרי החשמל בבית, אבל התקנה של מערכת כזו פירושה שלא יהיה קשר בין כל המערכות בבית.

אפשר, כמובן, בהמשך להרחיב את המערכת, אבל זה עלול לעלות לכם יותר.

 

 בית חכם מחיר – אינסוף אפשרויות ומחירים

האפשרויות הקיימות בתחום החשמל החכם והבית החכם הן בלתי מוגבלות והכל תלוי בדמיון שלכם ובתקציב שלכם.

ממערכות שמאפשרות צפייה בטלוויזיה מכל חדרי הבית בו זמנית, על ידי הטמעת מסכים בדלתות הארון או החדר ושידור התוכנית בכל המסכים באותו זמן ועד מערכות עם גלאי נפח שמודיעות על הגעת אורחים, מנתקת את האזעקה ומדליקה את המזגן והאורות בבית.

בית חכם מחיר – ייעוץ מוזיל מחיר

 כדי לוודא שעשיתם את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם הן מבחינת המערכת והן מבחינת התקציב, מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום.

בעזרת היועץ תוכלו לעשות תכנון נכון של הבית על פי הדרישות והצרכים שלכם מבלי לשלם על רכיבים מיותרים או מערכות מורכבות מדי.

זהו אולי שירות שיוסיף לעלויות הכוללות שלכם, אולם בסופו של דבר, עשוי לחסוך לכם הרבה כסף.

בית חכם מחיר

מאמרים נוספים

מצלמות במעגל סגור – שאלות ותשובות

מערכת אבטחה היא הדרך הטובה ביותר להגן על הבית והעסק. כיוון שהיום ישנן מערכות רבות ודרכים שונות ליצור את ההגנה, אחת השאלות

סוגי אזעקות לבית

מערכת אזעקה מאפשרת לך להגן על הבית ועל האנשים שנמצאים בו. ניתן לשלוט עליה בדרכים שונות והיא יכולה להתחבר גם למוקד שמירה.

סוגי אזעקות לבית

מערכת אזעקה מאפשרת לך להגן על הבית ועל האנשים שנמצאים בו. ניתן לשלוט עליה בדרכים שונות והיא יכולה להתחבר גם למוקד שמירה. ההחלטה להתקין אזעקה

מצלמות אבטחה המדריך המקיף

התקנה של מצלמות אבטחה בעסק או בבית היא אחת המשימות החשובות בדרך להגן על היקר לך מכל. היום המצלמות זמינות יותר משהיו אי פעם ועם

מערכת חשמל חכם

מה זה חשמל חכם? איזה סוגים של מערכת חשמל חכם קיימים? מה ההבדל בין מערכות אלחוטיות ובין מערכות קוויות? האם זה נכון שניתן להתקין מערכת

גלילה לראש העמוד