אזעקה ביתית הגנה אמיתית בשבילכם

אזעקה ביתית

תוכן עניינים

אזעקה ביתיתבימים כתיקונם וגם בימים סוערים יותר, רמת הבטחון והרגשת המוגנות השתנתה והיא לא כפי שהכרנו בעבר. אנו חשופים למקרים רבים יותר של אלימות מסוגים שונים. הצורך בהגנה על הבתים הפרטיים, על מקומות העבודה, העסקים ועוד הוא צורך חיוני ודחוף. לא לשווא עלו המכירות בכל הנוגע לאביזרי אבטחה מסוגים שונים בשנים האחרונות. אחד מאמצעי ההגנה היעילים והטובים ביותר הינה מערכת אזעקה ביתית. מערכת אשר מספקת הגנה יעילה ומקסימלית.

באילו מקרים יש צורך במערכת אזעקה ביתית?

  • בבתים פרטיים על מנת לספק הגנה כאשר נמצאים בבית או כשיוצאים מהבית.
  • במשרדים
  • בחנויות

קיימים מגוון גדול של סוגי אזעקה הקיימים בשוק, העובדים בצורה שונה זו מזו אך כולם מספקים את ההגנה הנדרשת וצריך להתאים באופן אחראי ומקצועי את סוג האזעקה ויכולותיה לצרכים הספציפיים של המקום.

ישנן אזעקות קוויות ואלחוטיות, קיימות אזעקות עם אפליקציה המאפשרות שליטה, בקרה והתראה מהנייד. ישנן אזעקות המתריעות אזעקה בבית, אזעקה בפיד צליל חלון ואזעקת אור. כמו כן יש אזעקות היכולות לפעול על פי זיהוי של עשן, גז, או הצפה ולהתריע על כך לבעלי המקום.

לאור חידושי הטכנולוגיה המערכות חכמות ומספקות מגוון של אפשרויות מיגון מהטובות שיש. כמו כן המחירים סבירים וההשקעה כמובן משתלמת. טכנולוגיה גבוהה, ביקוש גבוה ויכולת ייצור גבוהה אפשרה הורדת מחירים, ומה שבעבר היה נחלתם של העשירים בלבד, היום הפך נחלת הכלל. כל בית יכול וראוי שתהיה לו מערכת אזעקה לבית או לעסק.

מערכת אזעקה פועלת בעזרת חיישנים או גלאים אשר מזהים פריצה על פי פרמטרים שונים כגון: זיהוי על פי תנועה, זיהוי על פי טמפרטורה, גילוי על פי פתיחה. קיימים גלאים חיצוניים לבית וגלאים פנימיים הממוקמים בפנים הבית. גלאי אינפרה אדום שמזהים על פי פרמטרים אלו יתריעו בסוגי אזעקה שונים על פי סוג המערכת המותקנת בבית. כמו כן קיימים סוגי לוחות מקשים שונים: לוח במגע או בלחיצה בעברית או באנגלית.

גלאי נפח הינו גלאי שמזהה תנועה על פי טמפרטורה. הוא גלאי איכותי ואמין, באם קיימות חיות מחמד בבית מומלץ לספר על כך למתקין כדי שיחליט באיזה גלאי להשתמש.

גלאי וילון הינו גלאי המזהה גם הוא על פי טמפרטורה גלאי זה ימוקם בפתח של חלון בדרך כלל ויכול להיות מותקן בפנים הבית או מחוצה לו גלאי זה יזהה תנועה או מפנים הבית או מחוץ לבית.

מתג מגנטי ממוקם על דלתות וחלונות ובעל 4 סוגים: מתג מגנטי קל רגיל, מתג מגנטי נסתר, מתג מגנטי חצי כבד על דלתות ושערים נעים ומתג מגנטי כבד על דלתות נעות ושערים כבדים הנע עם השער.

גלאי אקטיבי המזהה תנועה על פי קרן. באם הקרן נחסמת מופעלת אזעקה

חיישנים המותאמים לתריסי גלילה.

על מנת להתרשם ממגוון המערכות הקיימות באתרנו ולפרטים נוספים המלצות ועוד ניתן להיכנס כאן:

מחירי האזעקות נעים בין המחירים של 250 ₪ ל1,600 ₪ ומעלה. מחירן נקבע על פי סוג המערכת מערכת קווית או אל חוטית, בסוג ההתקנה שלהן ובמספר החיישנים וסוגי ההתרעות השונות. בכל מקרה מומלץ להתייעץ ולבחון את הסוגים השונים הקיימים בשוק ואת החברות המוצעות.

מערכות אזעקה מתחלקות לרוב לשני סוגים: מערכת קווית ומערכת אלחוטית. מערכת קווית נפרסת עם רשת חוטים הנמצאים בתעלות מותאמות בקירות הבית בדומה לקווי תקשורת ומספקות הגנה יעילה ויציבה לאורך שנים. בבית שאין הכנה לחיווט של אזעקה, התקנה מהסוג הזה היא ענין מורכב ויהיה צורך לחצוב בקירות ולעשות את ההתאמות הנדרשות התקנה יחסית יקרה. כאשר בונים בית חדש ניתן לעשות את ההכנות הנדרשות בעת הבנייה.

מערכות אזעקה אלחוטיות הינן מערכות העובדות על אמצעים טכנולוגיים שאינם מצריכות חיווט קווי בעזרת וואי פי. מערכות אלו טובות ומספקות הגנה מצוינת הן יותר רגישות אך הטכנולוגיה הקיימת בשוק משוכללת והשימוש בוואי פי משמש בתחומים שונים ומגוונים ונותן אפשרויות של שליטה מרחוק ויכולת שימוש דרך מחשב או נייד מכל מקום. יתרונות התפעול והאפשרויות הנרחבות של מערכת זו גורמים לה להיות אטרקטיבית לבעלי הבית. מה גם התקנתה פשוטה יותר ומהירה.

בחירת מערכת אזעקה הינה דבר חשוב. יש צורך שהמערכת תתאים לצרכים באופן מושלם מה גם שיש צורך שהיא תעבוד לאורך שנים ותספק לכם את הטוב ביותר. על מנת להבין לעומק ולדעת טוב במה לבחור רצוי ביותר להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום ויש לבדוק שהם מקצועיים בתחומם ובעלי ידע וניסיון. זהו תחום מקצועי ואחראי.

חברתנו מומחית בתחום אספקה של מערכות אזעקה וגם תסייע בהתקנתן. אנו בעלי ניסיון רב שנים בתחום וסיפקנו מערכות ללקוחות רבים ומרוצים. אנו נלווה אתכם בכל השלבים צעד אחר צעד נסביר ונמליץ על הסוגים השונים ונדע להתאים במקצועיות מרבית את מערכת האזעקה הטובה ביותר עבורכם ובשביל הצרכים הספציפיים שלכם על מנת לספק לכם את ההגנה המקסימלית והטובה ביותר אשר תאפשר לכם שקט נפשי במהלך היום, בטחון ושינה עמוקה וטובה בלילה.

אנו עובדים עם החברות הטובות ביותר שיש כיום בשוק ומעודכנים בכל החידושים הקיימים בענף האבטחה אשר משתבח ומתפתח ללא עת.  כמו כן תוכלו להישאר בקשר גם לאחר הקניה באת תרצו מוצרים נוספים או כדי לשאול שאלות ולהתייעץ. הבטחון שלכם היא המקצוע שלנו ואנו מספקים את הטוב ביותר.

לשיחת ייעוץ, סיוע והכוונה ולפרטים נוספים בנוגע למערכות אזעקה ביתית אנא התקשרו אלינו בהקדם  על מנת שנוכל כמה שיותר מהר להציע מיגון הולם ויעיל לביתכם ונחזור אליכם בהקדם. לשיחה עם נציג אנא לחצו כאן:

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

עיצוב בית חכם

ערכות בית חכם הן מערכות פופולאריות מאוד בשנים האחרונות. לא מעט קבלנים שהתחילו לבנות בניינים עם דירות שמגיעות עם מערכות

מערכת אזעקה לבית אלחוטית
אזעקה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית וחכמה

מערכת אזעקה לבית אלחוטית, קומפקטית וחכמה ניתן למצוא בסוגים שונים ובמחירים השווים לכל נפש. סוגי המערכות נחלקים לשניים: מערכת קווית

התקשרו עכשיו